Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Braun ce siguran sam da proigra mnogo bolje od ovoga sto sada pokazuje, to je jednostavno top kvalitet igraca i ja ne sumnjam u to. Ali zato organizacija igre ako ostane na ovome sto sada imamo i ako se neko napokon ne urazumi shvati da sa ovim igracima na play mi nemamo sta da trazimo, onda smo najebali

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Od plejeva smo dobili ukupno nula asistencija, dobar pocetak, jel jos uvek vazimo za najvece favorite i sve sem naseg osvajanja Abe je neuspeh?.

To sto trener ne zna da iskoristi tim koji ima ne znaci da na papiru nemamo najaci tim.2 stvar sto svi znamo ko nam je bekap plej.Trece smaras.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

Kad bi vam sad neko ponudio da dodje novi dobar plej, a da Fićko ostane, ili da Fićko bude nogiran a sve ostalo ostane isto. Sta bi uzeli? 😀

2.Da Ficko bude nogiran.

 

Sve ostalo ce se popraviti.Al od njega nikad igraca.

Edited by Milan33
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Derik u prvom poluvremenu je bio cak i ok. U drugom je odigrao 4 minuta i jesu bili katastrofalni i zbog njih je najvise utisak da ce biti Silbovan.

 

Ako moze neko da me podseti sta je lose sve uradio sem one odbrane na Tomasu? Ne mogu po pbp da da nadjem.

 

Sto je najgore nije nista uradio,trckarao po terenu,doveden je kao jedno od najzvucnijih pojacanja.

Link to comment
Share on other sites

tim iz prosle sezone ima hemiju. gist se uklopio, djenka ce biti ok. puno nam nedostaje kuzmic. brauni izgledaju kao potpuni visak, mo igra bolje nego derik, da ne pricamo da nema mesta za borisu. opet treba im dati vremena ako hocemo nesto od njih. ili seci... ovakav braun + vepar na pleju to je uzasna kombinacija. 

svidja mi se ceo tim osim brauna i vepra. 

 

odzo nas je ukanalio veceras. ubijali su nas u reketu posle ceo mec. ne moze gist sam. odbrana i nije mogla biti bolja uz takav hendikep da si bez dva centra.

petorka djenka, stratos, bili, mo, gist nas vratila u tekmu. dobric je imao jako lose odluke, ali bar je pokusavao. 

gist 18 suteva?

 

vepar preplasen, nijednu jedinu akciju nije ni pokusao da organizuje za 10 min. 

djenka previse sterilan, on treba da trosi vise lopti..

sve osim brauna i vepra je odlicno. bicemo samo bolji, jos ako se oni uklope. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim jos mora mnogo da raste. Par pojacanja su u autu totalnom. Tomic ponekada ne prepoznaje igru protivnika i kome od nasih igraca prija takva igra. Sa druge strane Gistu kapa dole. Treba poraditi na energiji pojedinih igraca. Ne moze Gist da bude najstariji i najenergicniji igrac na terenu. Organizacija napada nije na nivou i tu skripi najvise za sada. Ovo je samo pocetak. Bice sigurno mnogo bolje nakon par utakmica. Ja sam mozda i previse ocekivao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milan33 said:

To sto trener ne zna da iskoristi tim koji ima ne znaci da na papiru nemamo najaci tim.2 stvar sto svi znamo ko nam je bekap plej.Trece smaras.

Kako je znao prosle sezone?, Drugo , to sto je neko pre par sezona bio dobar u Kubanu, Efesu , Barsi ne znaci da je sad isti igrac. Tim nema drugog pleja, i centra, veterana na cetvorci, i trece to sto Tegeltija kaze da smo najaci i da bi osvajanje Abe nekog drugog bilo cudo nije nuzno tako, postoji i drugo misljenje, smaralo te ili ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Kako je znao prosle sezone?, Drugo , to sto je neko pre par sezona bio dobar u Kubanu, Efesu , Barsi ne znaci da je sad isti igrac. Tim nema drugog pleja, i centra, veterana na cetvorci, i trece to sto Tegeltija kaze da smo najaci i da bi osvajanje Abe nekog drugog bilo cudo nije nuzno tako, postoji i drugo misljenje, smaralo te ili ne.

Ti Tegijevo misljenje uzimas ozbiljno?Ok.

Edited by Milan33
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milan33 said:

Ti Tegijevo misljenje uzimas ozbiljno?

Ja ne, ti si rekao da smo najaci kao i on i da je sve drugo ravno cudu. Upravo ti zato i kazem, jos mnogo treba da bi mi bili najaci ili  najbolji, pre svega novi drugi plej umesto Ficka,ostalo se da popraviti i Lorenco ce biti ok, njega sam gledao u Anerici zna on kosarke ali ruki evro sezona.

Link to comment
Share on other sites

Just now, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ja ne, ti si rekao da smo najaci kao i on i da je sve drugo ravno cudu. Upravo ti zato i kazem, jos mnogo treba da bi mi bili najaci ili  najbolji, pre svega novi drugi plej umesto Ficka,ostalo se da popraviti i Lorenco ce biti ok, njega sam gledao u Anerici zna on kosarke ali ruki evro sezona.

Izvini brate sto ti kvarim idilu,To sto smo najaci na papiru ne znaci da cemo biti najaci i na terenu.Ti te dve stavke moras da razlikujes.

 

I ne podmeci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

Ovo treba gurati sa Djenkom i Lorencom na kecu, islo bi to dobro. Samo ovog, ne znam kako da to nesto nazovemo vise, ne gledamo na kecu, u timu, na klupi, ma nigdje.

 

Bez kreacije totalno sa Djenkom na kecu veceras...Covek nije plej.Ili da se proba sa Lorenzom,da se istrpi,da se pokusa ili da se dovede plej.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milan33 said:

Ajde polako sa Lorenzom.Jel stvarno mozete da zakljucite da je lik truba posle 2 utakmice gde mora da gleda Fitcka?

 

Lako je zaključiti, sada je već dovoljno veliki uzorak. Klasični cirkusant za teren kod garaže. Dovoljno je videti govor tela, ništa više nije potrebno.

 

I da povede za ručicu prezimenjaka sa sobom, Primabalerinu.

 

@Laki21

 

Malo samo rečnik, znam da kuva al za 2 oktave niže moliću.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Valter mi je bio draži dok je pisao one proglase o Lavrnji. Sa košarkom ne stoji baš dobro. Ponavljam, jedini uzrok svih naših problema je Filip Čović. On je jedan najobičniji kancer koji uništava sve oko sebe. Prošle sezone nam je imuni sistem bio jak pa smo nekako preživeli. Ove ćemo vala teško. Pa kako ga bre nije sramota, daje izjave po novinama, intervjue za TV a verujem da i sam zna da jedini razlog zašto je uopšte u stanju da to uradi je taj što mu je tata vlasnik kluba. To je valjda klub svih zvezdaša a ne lična imovina porodice Čović pa da se ostavlja u nasleđe.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Brauna 1 i 2 sa masnicom ekspeditovati negde, a Covica lansirati na mesec. Lorenzo je vise nesnadjen, nego nekvalitetan, ali dok se on snadje, sa patuljkom kao alternativom, ode sezona...Derrick je bivsi igrac i propala investicija. Meni je za nevericu da smo mi uopste bili u igri do kraja na ovoj utakmici, posle raspada i svih brain fartova u 2. i 3. cetvrtini, ali energija i odbrana u cetrvrtoj, kao i zelja da se vrate, daju razloga za umereni optimizam.Plej da se trazi pod hitno, a Gist vredi svaku paru, kakva energija, a najstariji na terenu. Starosedeoci (Jenka included, midzet i Ojo excluded + Gist) je ono sto vredi u ovoj ekipi.Stratos je veliki majstor, ali malo da smanji dozivljaj

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Meni je za nevericu da smo mi uopste bili u igri do kraja na ovoj utakmici, posle raspada i svih brain fartova u 2. i 3. cetvrtini, ali energija i odbrana u cetrvrtoj, kao i zelja da se vrate, daju razloga za umereni optimizam.

 

Bili smo u utakmici jer su oba Brauna i Tatino Govno bili zakucani za klupu. Đenka i Gist su ozbiljna pojačanja, malo smo utegli odbranu, ali su igrale petorke koje su po prvi puta na parketu pa je normalna neuigranost.

 

Nama je veća šansa da nešto uradimo da ova trojica uopšte nisu u ekipi, makar ne dovodili nikog.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...