Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

6 minutes ago, Howie Roseman said:

Partizan koji je završio 2. prošle sezone nema zagarantovanu Evropu a TSC koji je završio 3. ima?


Partizan je počeo iz LŠ-a, takmičenja iznad a TSC će iz plej-ofa LE. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Howie Roseman said:

Opet je glupost da 3. ima zagarantovanu Evropu a 2. nema. Trebao je Partizan krenuti od 3. kola LŠ ili TSC od 3. kola LE.

tri šanse ima klub sa pozicije broj 2. da se dokopa nekog evropskog takmičenja, pa ako ne uspe jebiga onda i nije za Evropu

i ne treba da se gleda u tuđe dvorište nego zašto se ne može rutinski dobiti rival sa igračem manje, nego se ne sačuva ni aktuelni rezultat

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledah sinoć, ničim izazvan, utakmicu Napredak-Spartak 2:0. Nezasluženiju pobedu odavno nisam video s posebnim akcentom na susjenje. Glavni sudija je propustio da sviram najmanje 10-15 "teških faulova" za goste od kojih je najmanje  5-6 bilo bar za žuti karton. I pored toga, odnos u načinjenim faulovima je bio 20-15 za Napredak. U toj gruboj igri je prednjačio Vukajlović, koji je već sredinom prvog poluvremena trebao biti isključen. Ne znam čime su zaslužili to igrači iz Subotice i da li to ima neku pozadinu, da li su nečim to zaslužili iz prethodnih utakmica, ali na osnovu svega vidjenog, ovo je ono što se zove "zatvoreno sudjenje". Znači, Superliga Srbije, ništa novo.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Constantin said:

Da neće nekom da bude oproštajna utakmica...Bandoviću ili Dudiću....kakva je situacija ?

I ja sam to pomislio sinoc. Usao sam na stadion kada je Vosa dala drugi gol. Na 2-1 Vosa je imala barem tri situacije da resi ali su bili neozbiljni. Na kraju Radnicki zasluzeno do 2-2. Poslednjih 20 minuta ni jedni ni drugi nemaju snage.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dragan Mićić said:

I ja sam to pomislio sinoc. Usao sam na stadion kada je Vosa dala drugi gol. Na 2-1 Vosa je imala barem tri situacije da resi ali su bili neozbiljni. Na kraju Radnicki zasluzeno do 2-2. Poslednjih 20 minuta ni jedni ni drugi nemaju snage.

Ispade da se nerešenim obojica spasili. Da je  Radnički dobio, gospodin Bandović bi pakovao kofere, mada verujem da bi goloigra od Dudića "preživeo"....

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dragan Mićić said:

Za Bandovica ne znam, ali Kragujevcani bas gotive Fedju. To sam cuo i sinoc i na prosloj utakmici. Navijaci ga vole i daju mi podrsku.

DA, da...poprilično lepo mišljenje imaju o njemu. Jedno vreme smo i mi tako imali o Lalatoviću....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Azazelkg said:

Ruku na srce i ovde "onomad", nakon par utakmica, nahvališe Bandovića kao da je Murinjo lično... Tako da je sve relativno i brzo promenljivo...

KAo i Fedju....a on reče, da mu ne odgovaraju loši tereni u srpskoj super ligi i da preferira brze terene. Onda je od Zvezde, TSC i (ne znam  ko beše treći) primio po 3-4 komada za četvrt poluvremena. Mnogo je bogat na jeziku, ali tu mu se stručnost završava. Kragujevac je dobra ekipa, dosta igrača igra zajedno, imaju Aleksića, Glušćevića, Vidosavljevića...pitao bih ga da dodje u Niš i pokuša da sastavi ekipu od igrača koji su ispali iz lige i onih koji su se jadva spasili ispadanja. A eliminacija od Mornara je njegova...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

KAo i Fedju....a on reče, da mu ne odgovaraju loši tereni u srpskoj super ligi i da preferira brze terene. Onda je od Zvezde, TSC i (ne znam  ko beše treći) primio po 3-4 komada za četvrt poluvremena. Mnogo je bogat na jeziku, ali tu mu se stručnost završava. Kragujevac je dobra ekipa, dosta igrača igra zajedno, imaju Aleksića, Glušćevića, Vidosavljevića...pitao bih ga da dodje u Niš i pokuša da sastavi ekipu od igrača koji su ispali iz lige i onih koji su se jadva spasili ispadanja. A eliminacija od Mornara je njegova...

Sve stoji. S tim da mu se ne može osporiti da je tu istu ekipu preuzeo kad su bili treći od pozadi i užasno nesnađeni pod Joksom, a doveo je do Evrope... Meni je nekako Radnički nedorečen i neformiran do kraja tim, što je doprinelo eliminaciji od Barana... Najpre nedostaje pristojan špic, a odmah nakon toga čvršća, zategnutija odbrana.... A Nišu s takvim igračima ni Pep pomogao ne bi (lako je njemu sa Halandima, Fodenima i sličnim 😉)...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

DA, da...poprilično lepo mišljenje imaju o njemu. Jedno vreme smo i mi tako imali o Lalatoviću....

 

Do neke tacke je i Lalat koliko toliko bio "normalan"  😁

 

1 hour ago, mare80 said:

 

Portal Sport Kluba je postao jedno žešće populisticko smeće ( da ne ulazimo u to koliko se namesta kod nas, pisali smo)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Dragan Mićić said:

Za Bandovica ne znam, ali Kragujevcani bas gotive Fedju. To sam cuo i sinoc i na prosloj utakmici. Navijaci ga vole i daju mi podrsku.

I Feđu i Bandovića navijači vole zato što vide da nešto pokušavaju da rade sa ekipom a ne da čekaju da im se kombinacijama obezbedi opstanak ili prolaz u Evropu

prethodnici i u Kragujevcu i u Voši su bili užas pa ova dva trenera dođu kao neko osveženje u fudbalu srpskom

Lično mislim da Bandović ima veći domet ali je Feđa bosanski namazanko kojii zna sa navijačkom rajom da ima kontakt

posle lalata, neška, krunića, sivića, matića, perišića i slične bolumente nije čudo da se navijači obraduju nekom ko iole radi   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2024 at 11:12 AM, Howie Roseman said:

Partizan koji je završio 2. prošle sezone nema zagarantovanu Evropu a TSC koji je završio 3. ima?

 

Pa ako od 3 protivnika za redom ispadne, zaslužuje li da igra evropsko takmičenje?

Što je najsmešnije, protivnik u LK mu jači od oba dosadašnja zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Ne zna se ko je gori. O Zvezdi je sve već napisano, Bode je delovao 70 minuta kao City protiv nje, TSC na neutralnom (realno više domaćem) terenu kreće sa 11 igrača na 40m od gola i naravno lagano ga prima i na kraju ovaj nesretni Partizan koji će učiniti uslugu svojim navijačima kad ispadne od ovog malo manje nesretnog Genta da ih ne gledaju više makar u Evropi…

Link to comment
Share on other sites

Da li postoji mogucnost po pravilniku da FSS kazni klubove zbog katastrofalnih rezultata u kvalifikacijama? Ne znam gde da postavim ovo pitanje. Ovo sta nasi klubovi igraju ova udbalska sirotinja je sramna. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Piksi prošle godine reče da je oduševljen napretkom srpskih klubova ... 😄 

Inaće, napisah već (na pogrešnom mestu 🙂 ) da TSC bez Lazetića ne liči ni na šta ...

 

23 minutes ago, suptil said:

Da li postoji mogucnost po pravilniku da FSS kazni klubove zbog katastrofalnih rezultata u kvalifikacijama? Ne znam gde da postavim ovo pitanje. Ovo sta nasi klubovi igraju ova udbalska sirotinja je sramna. 

 

FSS odbija da ozbiljno kazni klubove za dokazano nameštene utakmice u domaćem prvenstvu, ti se svaka  priča o jagnjećim brigadama završava ...

Link to comment
Share on other sites

 Nema šta da ih kažnjava ,od sledeće sezone u Evropi će samo Zvezda igrati u grupama .Tsc i Čukarički ni krivi ni dužni igrali grupe ,Tsc već dve godine i to nisu uopšte iskoristili da pojačaju ekipu i podignu se za jedan stepenik .Evropu više neće vidjati ,odligrace jedno kolo kvalifikacija i to je to .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nevjerojatno zvuči podatak da srpski klubovi u zadnjih 40 utakmica imaju čak 35 poraza, dvije pobjede i tri remija. Partizan i Radnički su jedini koji su u tom periodu uspjeli pobijediti nekog, a Partizan je jedini tamošnji klub koji je u zadnje dvije sezone ostvario europski prolaz - lani protiv azerbajdžanskog Sabaha na penale.


Strasno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...