Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

48 minutes ago, Constantin said:

spacer.png

Pa iskreno ne znam, ko je tada vodio državu je jako problematično pitanje,ali jeste tada DS bio na vlasti na republičkom nivou. Pa je onda došao DSS sa satelitima. 

Ne sećam se.

edit.ako ciljaš na Vučića, nije, to jr bilo mnogo pre njega.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Juan said:

Pa iskreno ne znam, ko je tada vodio državu je jako problematično pitanje,ali jeste tada DS bio na vlasti na republičkom nivou. Pa je onda došao DSS sa satelitima. 

Ne sećam se.

edit.ako ciljaš na Vučića, nije, to jr bilo mnogo pre njega.

BoTa.....

Link to comment
Share on other sites

Dakle, to sto je Kolubara odjednom zaboravila da igra fudbal, to je pouzdan znak da se zapravo radi o namestanju, a to sto se Radnik pretvorio u Bayern u poslednjim kolima, to je, valjda, posteno?

 

Ako vec zele da se bave namestanjem, onda ili treba jedno pola lige da dobije debele kazne ili sve treba ostaviti onako kako je i bilo, a Toncev iz Surdulice neka se zali upravi vodovoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Constantin said:

Nisam te ja možda dobro razumeo...jel misliš na period Miljanića i Bulatovića ili posle ?

To je neki period od recimo 2001 do najkasnije 2004, mislim da su odatle oni slučajevi Drulić, Obilić i slično.

Tada je UBPOK češljao papire, pre svega Zvezde i Partizana, ili kako su se već zvali.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Juan said:

To je neki period od recimo 2001 do najkasnije 2004, mislim da su odatle oni slučajevi Drulić, Obilić i slično.

Tada je UBPOK češljao papire, pre svega Zvezde i Partizana, ili kako su se već zvali.

Ehm jbg,,,čini mi se da dook su bili pokojni Bato Bulatović i Miljan, politike nije bilo. Odupreli su se i Miloševićevim kadrovima. Prvi, koji su proizveli potrese, generalno gledano, su Bota, koji je naizgled bio zainteresovan samo za basket i Tole K....posle je sve došlo na "svoje mesto"....smenjivali su se, kao sive eminencije, i kuku i lele, dok Vučić nije zauzdao i ovaj segment društva i prilagodio ga sebi. Nije mi što on svuda umuva nos, nego što za svoje buljouvlakače postavi takve debile i štetočine koji ga prevazilaze...kao onog USB u EPS-u....sada ovde ova farsa sa Džajićem i Nedimovićem....

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

moraću i da crtam izgleda da bi se skontalo na šta aludiram😋 hvala na pomoći

kad bi radari iz Lazarevca stvarno navijali za klub koji spnzorišu lako bi ucenili FSS i državu da ne smeju da ispadnu iz super lige

ili politički rečeno "imaju jak pregovarački potencijal"

 

Nije mi teško da priznam kad' ispadnem glup :classic_biggrin: bukvalista .  Mozda razumem sledeci put 😁

 

9 hours ago, Constantin said:

 

spacer.png

 

Negde sam pročitao da osoba koja je navodno pre dan-dva-tri navodno izvršila kontrolu stadiona Kolubara nije to mogla da "uradi" jer je isti bio zaključan :23:.

 

Naravno da nece kazniti Spartak jer je Simović deo klike koja je režirala ovu lošu predstavu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Nastavlja se saga…

 

Rukavice su skinute, Fudbalski savez Srbije i Kolubara u otvorenom ratu. Nakon što su Lazarevčani pred Sudom za arbitražu u sportu (CAS) zatražili da se po hitnom postupku raspravlja o odluci FSS da joj se oduzme licenca i samim tim izbaci iz Mozzart Bet Superlige – a to bi moglo da uzrokuje novo odlaganje prvenstvene sezone – FSS je Sportklubu dostavio snimke na kome se, kako tvrde, vidi da Kolubara pod okriljem noći postavlja dodatne stolice na stadionu. :s_w:

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/fss-kolubara-tokom-noci-dodavala-stolice-na-stadionu/457388

 

 

:capone_2:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

CAS nije ni odlucivao o zalbi, sto je i logicno jer je FSS juce povukao kaznu.Pitali su Kolubaru jel se slazu sa tim povlacenjem odluke da ne odlucuju oni bezveze ovi su rekli ok.E sad sto ovi iz FSS probaju na kvarno da izvedu nesto salju dopise medijima sta i kako da objave i da krenu ligu uprkos svemu ne bi li izlecili svoju sujetu, mozda im se moze videcemo...u tekstj na Sport Klubu sve je lepo objasnjeno posto ovi drugi pisu po zadatku kako im posalju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

moram da pitam da li stvarno verujete da je Kolubara zlo srpskog fudbala i da će ova nova sezona biti regularna

Ja rekoh, pre par postova, nije lopov koji krade ,nego je lopov koji se uhvati. Neko je rešio da to trenutno bude Kolubara, i tako bi....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...