Jump to content

Recommended Posts

5 hours ago, Don Dusko said:

Kaze Hag da nije Hari Poter pa da sve legne na svoje mesto(tipa dosta novih igraca u startnih XI)

 

Nije Harry Potter ali je komedijas. 

 

Inace ovi sto su za Ten Haga a navijaci su Utd samo teeba da procitaju/vide izjavu Slota nakon meca oko taktike neznalice sa klupe. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Howie Roseman said:

Kako bi dobro bilo kad bi Galata danas uzela Casemira. Ne moraju ništa ni platiti, samo nek platu preuzmu.

Casemiro jeste razocaranje, jeste nas ujebao dosta puta ali treba reci da se od Casemira trazi da u ovim godinama igra nesto sto nikad nije igrao. 

 

On je igrac sistema. U Utd sistema nema. Mi cemo upropastiti WC igrace a ne igrace sistema u ovom mandatu neznalice sa klupe.

 

Mainoo je isto nekoliko puta izgubio loptu, jedna od tih nas kostala 3 gola ali kada pogledas tu nema igraca u blizini, nema pasa, prevelika je distanca medju linijama u timu. Raspustena banda koja na terenu djeluje kao da nikad nije zajedno trenirala a to je sve zasluga neznalice. Ovjde bi se prime Pirlo ili Buskets mucili.

Link to comment
Share on other sites

Istina, ali svakako je očigledno da je on jednom nogom u penziji. Ako se ukaže šansa ne smije se propustiti da se oslobodi nekih 40 miliona evra koje bi mu dali do kraja sezone 2025/26.

 

Vjerovatno bi se Collyer i Kone još više mučili, ali ću uvijek radije gledati mlade igrače željne dokazivanja nego polupenzionere koji su tu samo jer im je stara uprava nudila više novca nego što bi igdje drugo dobili.

 

Protiv Liverpoola sam drugo poluvrijeme gledao samo jer me zanimalo kako će se Collyer snaći i to je taj neki Casemirov nivo, igrački ne gubimo puno ako uopšte išta gubimo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Howie Roseman said:

Istina, ali svakako je očigledno da je on jednom nogom u penziji. Ako se ukaže šansa ne smije se propustiti da se oslobodi nekih 40 miliona evra koje bi mu dali do kraja sezone 2025/26.

 

Vjerovatno bi se Collyer i Kone još više mučili, ali ću uvijek radije gledati mlade igrače željne dokazivanja nego polupenzionere koji su tu samo jer im je stara uprava nudila više novca nego što bi igdje drugo dobili.

 

Protiv Liverpoola sam drugo poluvrijeme gledao samo jer me zanimalo kako će se Collyer snaći i to je taj neki Casemirov nivo, igrački ne gubimo puno ako uopšte išta gubimo.

Ono sto meni najvise smeta jeste da smo na putu da upropastimo 2 moguca WC talenta. Garnacho i Mainoo.

Garnacho se koristi na desnoj strani, i dalje se daje prilika za prestavljenog Rashforda u nadi da ce ga opet Rashford i Bruno spasavati kao prije 2 sezone. Rashford ne smije da kroci jedan jedini minut na terenu narednih nekoliko meceva i treba da se dobrano oznoji da uopste udje u igru kao zamjena. Ono sto on pruza je sramota. 

Na racun toga Garnacha koristimo desno a tu treba da koristimo Amada i da toj dvojici damo 10+ meceva uzastopno. 

 

Drugi je Mainoo. Vec sad su ogromna ocekivanja od njega, nema adekvatnog partnera na sredini terena odnosno ne Casemira u ovoj ulozi. Vidjecemo Ugartea ali ako bude imao slicnu ulogu kao Casemiro, lose nam se pise. Case iliUgarte trebaju da budu CDM, ogranicen radijus kretanja i pas ne duze od par metara, ne izmisljati toplu vodu i traziti da Case bude FDJ. 

 

Tu se opet vracamo na sistem. Posle 3 godine, mi nemamo sistem. Igre na kontre i cekanje da zablistaju najvece zvijezde. Opet ponavljam, u 3 sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je još veći problem od toga što nema adekvatnog partnera to što Mainoo nema adekvatnu zamjenu, upropastićemo ga ako u 19. godini odigra 4000 minuta a još je i starter u Engleskoj.

 

Večeras je deadline za registraciju igrača za LE, Rabiot bi se morao dovesti pa makar ga i preplatili koji milion.

Edited by Howie Roseman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije samo do sistema..jer je Casemiro u prvoj sezoni bio vrlo dobar. Imao je niz odličnih partija.

 

U prošloj je bio vidno lošiji. U ovoj je sramotan. 

Dosta je tu i do njega,iako je tačno da kod ETH mnogi izgledaju lošije..

Link to comment
Share on other sites

Cristiano Ronaldo on Erik ten Hag: “Man United manager… you cannot say that you're not going to fight to win the Premier League or Champions League”.

“You’ve to say like: maybe we’ve not the potential but we're going to try. You have to try!”

 

Cristiano Ronaldo: “If Ten Hag listens to Ruud van Nistelrooy… maybe he can help”.

“He knows the club and the club should listen the guys who were there”.

“Rio, Roy Keane, Scholes, Gary Neville, Sir Alex Ferguson”.

“You cannot, you cannot rebuild a club without knowledge”.

 

Cristiano Ronaldo: “Man United need time to rebuild because it's still one of the best clubs in the world, but they need to change”.

“They understand that. This is the only way”.

“This is why they show, they start to change again, the structure of the club, the president, the infrastructures and everything”.

“The owners of the club are investing in the training ground. I'm happy because things are changing”.

“I'm not happy the way it all happen, but in the same way, we cannot control some points of our life sometimes, but it's done, already done”

 

 

Link to comment
Share on other sites

Glupo napravljen penal Dalota danas, mladi Dibling ga je čitav meč stavljao na muke. Volio bih vidjeti Mazraouia na lijevom beku što igra i u reprezentaciji a Dalota vratiti desno, ne snalazi se na lijevoj strani.

 

Baš mi se svidjela igra Zirkzeea danas, siguran na lopti, stvara šanse, otvara prostor za krilne napadače, jedino je realizacija (ono najvažnije) upitna. Sa njim mi je Bruno još više besmislen, siguran sam da bi bolje stojali sa sredinom Ugarte Collyer (pa čak može i Eriksen koji je danas izgledao kao fudbaler za razliku od Casemira) i ispred njih Mainoo.

 

Amad mi se isto sviđa, takođe siguran na lopti, jedino taj zadnji pas zna biti neprecizan ili potez više kad treba šutati, ali u odnosu na Antonyja svakako dva nivoa iznad.

 

De Ligt dobar nakon noćne more u reprezentaciji, jedino ga je Walker-Peters baš lagano izbacio u jednom navratu, ostatak meča rutinski odrađen. I konačno imamo igrača koji je opasnost nakon prekida što ne pamtim da smo imali od Vidića (Smalling jedino nije bio loš, Maguire je trebao biti jedan takav igrač ali mu je realizacija nakon kornera užasna).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...