Jump to content

Recommended Posts

27 minutes ago, Howie Roseman said:

Mount opet povrijeđen. :lol_2:

 

Dati ga Evertonu ili West Hamu za 20 miliona čim se otvori rok.

 

Evo i Shaw obnovio povredu, njega za 15 Forrestu ili Southamptonu ako se vrate u PL.

 

Ja sam mislio da mi(Arsenal) imamo najgoru medicinsku ekipu...Kad ono...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Klasa od stopera i od covjeka. Veliki Rapha Varane. Steta za povrede ali pravi profesionalac. Jedini za kog mi je i zao sto odlazi.

 

E sad redom Martial, Shaw, Rashford, Lindelof, Maguire i ostale primadone na celu sa najvecom prevarom na klupi.

 

Sinoc posle meca sa Newcastle citam da treba ostaviti Amrabata i skontam u kojem smo k.... kada "navijaci" nakon jedne intervencije pisu hvalospjeve i da treba ostati a cutimo za cist penal nad Gordonom sto je napravio. Nije ni cudo da Martial ostaje 9 sezona, Shaw 10, Rashford 8, Maguire 5, Lindelof 6 itd itd. 

 

Standardi nikad nizi. Stadion u katastrofalnom stanju, trening kompleks takodje. Tim prepun mediokriteta, neznalica na klupi.

11 godina ce se ubrzo pretvoriti u 20 pa u 30 sa ovakvim sistemom.

Nadam se da ce INEOS imati petlju da sve razjebu i udare jake temelje

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

8th in the league. 
Negative goal difference. 
Out of the CL in group stages 
 
4-0 to Brentford 
7-0 to Liverpool
6-3 to City 
3-0 to City
3-1 to Villa
3-0 to Sevilla
3-1 to Brighton 
3-2 to Galatasaray
4-3 to Copenhagen 
3-0 to Newcastle
4-0 to Brighton
3-0 to Bournemouth
4-0 to Palace

 

 

 

Izmedju ostalog ovo gore navedeno a imalo bi jos stosta da se napise.

 

Najveca prevara od menadzera koja je krocila na OT posle SAF-a. Krivicno ga treba goniti.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Sjajna asistencija Joska Gvardiola. Garnacho golcina😀

 

Varane je klasa. Koliko je sve pogresno u Utd govori da Varane odlazi a da ostaju Lindelof i Maguire. Zalosno

 

 

Mainoooooooooo

Kakav pas Bruna i gol Mainoooo. Utd fenomenalan

Link to comment
Share on other sites

Bruno juče odigrao najbolji meč od sezone 2020/21, fenomenalan je bio, takav Bruno nam treba iz utakmice u utakmici da se borimo za 2 najvažnija trofeja.

 

Onana primio sličan gol kao de Gea u prošlosezonskom finalu, unovčiti ga sada ili dovesti nekog poput Ramsdalea pa da se 2 solidna golmana bore za mjesto u startnoj postavi.

 

Martinez odličan, kad bi Shaw i on odigrali čitavu sezonu bez povreda vjerujem da bi lagano izborili plasman u LŠ.

 

Za trenera dovesti McKennu i dati mu makar 3 sezone podrške a ne tjerati ga nakon 2 mjeseca pa makar i 15. bili na tabeli, nemoguće je 6 puta zaredom pogrešnog trenera dovesti, problem je u okruženju u kom se nalazi taj trener. 

 

Ne bih imao ništa protiv ni da McKenna ode u Brighton da se još koju sezonu kali (u Chelsea ako planira onda ga moramo mi sad uzeti), a ostaviti ten Haga još tu jednu sezonu ugovora što ima pa ga je lako otpustiti nakon 5. kola ako se nastavi sa lošim igrama u ligi, kao što je to Abramovich radio.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...