Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

citam ove lajne exuma i razmisljam kako je to jedna od zeljkovih prednosti nad ostalim vrhunskim trenerima (evo sta, foto video)

 

-> moram da priznam da sam se malko zacudio sto je zeljko i zvanicno i nezvanicno posadio puntera za nekakvog vodju tima, sto je pre svega velika obaveza za high volume prangijatora a cast, tek ako sve ispadne kako treba.

 

ocigledno mu je zeljko uz obavezu redovno dostavljao i uputstva, sto se vidi i ovde u tekstu.

 

na kraju krajeva, punter jeste nesmotrenom reakcijom zajebo sta je zajebo ali tu je glavni gvint; zeljko i igraci su svojom reakcijom nakon toga pokazali da to vide kao gresku koja se jebiga desava a ne kao patern u karakteru. i sad, sigurno ce se i punter pitati sbbkbb jos xy puta ali je ostankom pokazao da (izmedju ostalog) zeli da pokusa da ispravi neke stvari.

 

nebitan je tu rezultat, vec razumevanje svih sta se desava ili se desilo, sto je odlika pravih ekipa, bilo da dobijaju ili gube.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, freethrow said:

Rebarce ušao u porodicu, čestitke, četnik u 45toj. Zanimljivo pitanje, ko ima više oralnih zadovoljavača KKP ili KKCZ? Mislim da je mrtva trka.

Već dugo se on nameće, a ona gostovanja na RTSu sa flekom su samo pojačale dojam da uskoro stiže članska karta.

Sad mu želim da propadne još jače i da ga izjebe još više poslovnih partnera 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, jedibojan said:

Madar 10p 3as. U jednom trenutku je preuzeo utakmicu, ali su ga licne isekle...

 

Ova partija me baš podsetila na njegove KKP partije... tako često na ivici baš dobre partije, ali uvek se nešto desi i na kraju indeks 8...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...