Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

evo ja sam bio ubedjen da ce G Harris dosta napredovati, kad ono stativa. Polako, sada je red na Den da se adjustuje.. Bice odlicna serija..
Sta mislite da li ce Den da igra na safe i produzi Milsapa? ili ce pak biti malo reskiranja?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Zar nisi Grofe pisao kako ce Murray biti igracina?

Jesam, nigde nisam napisao da nece. Verujem da ce Dzamal u narednim sezonama jos vise napredovati, mozda postane i ol star. Za to mu je potrebna konstantna igra. Glavu ima, to je bitno, nije sisica. 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako bi samo Kemba legao Denveru, on je Point guard sa odlicnim pasom, ali kapiram da bi se super uklopio sa Jokicem, oni hand of-ovi bi bili brutalniji. kemba mnogo bolje ume da split defenders, bolji je slasher. Mada ja mislim da ce Den pokusati da od Mareja naprave nesto sto on nije

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih voleo nijednog FA ovog leta sem, Kavaja, a to je jako tesko da ce se desiti. Iskesirace se veliki novac na Kembu i onda nece ostati novca za Team option jos jednu sezonu Milsapovih 30 milki. A siguran sam da bi nakon ovog ugovora pristao da ostane u ekipi i za manji novac, nije ni on u cvetu mladosti, veteran je. Znaci, ne mora nikakav apgrejd za sledecu sezonu, da ostane ista ovosezonska ekipa. Tek sledece godine bih pojurio nekog ol stara. 

Dzamala kada krene, postaje jedan od najboljih skorera. Ima veliku raznosvrsnost, moze da poentira iz svake pozicije, sto proizilazi iz toga da ima jako meku ruku za sut. I veomaaa dobro saradjuje sa Jokicem. Nisam siguran koliko bi Kemba zeleo da trci pod kos da bi mu Jokic dodao loptu. A to je jedan od Jokicevih najubojitih oruzja. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Meni je teze da odgovorim na pitanje sta on jeste. U cemu je zapravo dobar?

dobro pitanje. Ovako na prvu loptu, zna da se zapali, to mu niko ne moze uzeti..
Moze da okrene momentum, moze da sutira 1/11 pa da u zadnjoj strpa 15 poena i reshi (uradio je to par puta ove godine)

u principu nije los, ali u globalu tanko je to..

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ja ne vidim nista u njemu, al ono, mozda nemam pojma, videcemo.

 

šta bi tačno bilo ništa, pošto već dve sezone igra nešto a to nešto je bolje od makar pola igrača u ligi?  ne znam da li će biti dovoljno dobar za top3 igrača franšize ali ima celu sezonu da to pokaže (:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

šta bi tačno bilo ništa, pošto već dve sezone igra nešto a to nešto je bolje od makar pola igrača u ligi?  ne znam da li će biti dovoljno dobar za top3 igrača franšize ali ima celu sezonu da to pokaže (:

Ma govorim o segmentima igre, u cemu je on dobar?

 

Nije efikasan skorer, prosecan suter, prosecan passer, los defanzivac. Ono sto sam primetio da je kod njega dobro je taj off-ball movement, ali i to je delom jer Jokic privlaci previse paznje i moze da posalje vrhunski pas pa mu olaksava zavrsnicu.

Link to comment
Share on other sites

I ono sto svi zaboravljamo, Dzamal ima 22. godine. Gde su bili danasnji ol starovi u tim godinama 😄

Moze d napreduje, a moze i da stagnira. Vreme ce pokazati. Ono sto je dobro po njega, potpuno je imun na povrede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E pa sad u cemu je dobar. Nije elitni nba igrac to je jasno ali je dobar skorer i kad udje u zonu sto nije tako rijetko onda sahrani protivnika.

Problem je sto ni jedan igrac nema priblizan kvalitet Jokica, jednostavno previse zavise od njega. Po meni je Milsap promasaj.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

I ono sto svi zaboravljamo, Dzamal ima 22. godine. Gde su bili danasnji ol starovi u tim godinama 😄

Moze d napreduje, a moze i da stagnira. Vreme ce pokazati. Ono sto je dobro po njega, potpuno je imun na povrede. 

Sve to kul, al nista od ovoga ja nisam osporio, samo sam pitao sta on to sad ima sto ja ne vidim a da mu omogucava da postane jedan od top bekova u ligi.

2 minutes ago, Sector said:

E pa sad u cemu je dobar. Nije elitni nba igrac to je jasno ali je dobar skorer i kad udje u zonu sto nije tako rijetko onda sahrani protivnika.

Problem je sto ni jedan igrac nema priblizan kvalitet Jokica, jednostavno previse zavise od njega. Po meni je Milsap promasaj.

18ppg na .538 TS je nothing to write home about sto se tice skoringa.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Postavlja 54% TS, prilicno siromasno s obzirom na uslove u kojima igra gde odbrana nije fokusirana na njega.

 

on je drugi igrač na koga se odbrana fokusira. druga stvar, nije on u ligi 10 godina. možda neće biti allstar ali za sada dobro napreduje u razvoju 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma govorim o segmentima igre, u cemu je on dobar?

 

Nije efikasan skorer, prosecan suter, prosecan passer, los defanzivac. Ono sto sam primetio da je kod njega dobro je taj off-ball movement, ali i to je delom jer Jokic privlaci previse paznje i moze da posalje vrhunski pas pa mu olaksava zavrsnicu.

 

ne možeš posmatrati igrača u vakuumu. na taj način nema 20 dobrih igrača u ligi jer ti tražiš jednu elitnu karakteristiku. eto trae je elitni passer i dobar skorer a pitanje je da li bi bio korisniji za nuggetse od jamala, verovatno ne. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ne možeš posmatrati igrača u vakuumu. na taj način nema 20 dobrih igrača u ligi jer ti tražiš jednu elitnu karakteristiku. eto trae je elitni passer i dobar skorer a pitanje je da li bi bio korisniji za nuggetse od jamala, verovatno ne. 

Ne trazim nijednu elitnu, trazim nesto u cemu nije apsolutno prosecan.

 

Evo PJ Tucker ne moze da spusti loptu na parket, ali je elitni defanzivac koji moze da brani apsolutno sve i na perimetru i unutra. To mu omogucava da ima rolu u bilo kom timu koji je konkurent za titulu. Mozda ce imati 3 poena po utakmici, ali ima svoju rolu.

 

Koja je rola Murray-a, odnosno sta je ono sto on radi dobro i sto ce da donese nesto eventualnoj sampionskoj ekipi? Skoring na .538 TS to sigurno nije.

Link to comment
Share on other sites

Taj TS% mozes da okachis macku o rep kada se desi ono o cemu sam pisao gore, cela utakmica 1/11 i onda 10-15 poena za 6-7min. To se ne pse u TS%..

Nije elitni ni u cemu, ali ima mudashca i voli da se nadigrava.
TS% moze da bude parametar po kom se odredjuje da bas i nije sjajan u shutu (ili selekciji suta)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...