Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

3 minutes ago, delgado said:

 

 Kyrie ima 27 godina, nekih 150$ na 5y za gospodina.

150 mil za njega? Nema trika. To ide blizu 200 mil $. Ne bas 200 ali recimo u blizini CP3, 35mil po sezoni.

 

Sjeti se da Wall ide na skoro 40mil po sezoni od ovog ljeta. I Kyrie ce htjeti da bude tu negdje

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, riviera said:

naredne durantuless sezone konkurentima za titulu nece trebati tri olstar igraca, dva ce biti dovoljna uz kvalitetno pomocno osoblje, trenera i sistem. 

Da se ne rizikuje, bolje 3 nego 2. AD+Kyrie+Lebron i Jeff Green zbog Delgija, on je semi allstar.

 

Trenera imamo, jednog HC na klupi i jednog na terenu, imamo asistenata boli glava. Imamo GM u kancelariji jednog na terenu. Samo nam fali 2 allstara 

Edited by Miki28
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se nadovežem na pređašnji dijalog Realnog i LordaTerora... Ima, po meni, istine i u jednom i u drugom gledištu. Napad GSW je pretpreo značajne izmene od uklapanja KD-ja, ofanzivna igra im je praktično bazirana na KDju i naravno da su sa njim bili kandidati za jedan lagani 4:1 ili 4:0 protiv Toronta. Činjenica je da je jako teško potrefiti da baš protiv ovako defanzivno orijentisane ekipe izvučeš poene likova koji su praktično living in oblivion već 2-3 sezone, a čisto nadtrčavanje očigledno nije rešenje, ma koliko Steph i Klej delovali đokovićevski nadljudski u nekim trenucima... Ne znam ni sam šta bih radio na Kerrovom mestu - Bogut, Alfonso, Bell... sve to su momci koji su realno zalutali u ovo finale i imam utisak da bi GSW od njih trpeo značajno manju štetu da se igra protiv, na primer, Milvokija. Ostalo je da bukvalno moli Boga da a) Stef i Klej nastave da rešetaju nesmanjenim intenzitetom i potpuno bez grama savesti (uz sve izgubljene lopte koje idu uz takvu igru) b) da Bugi ima pozitivnu utakmicu, pogađa šuteve i ima podršku sudija (obe one prve dve lopte što je ugurao u koš u 5. utakmici su bile, isto, čisti koraci, po meni...), c) Grin da bude 100% fokusiran u odbrani i koncentrisan u napadu - s tim što ovde ima mnogo uže passing lanes pa ne može da izgleda kao Medžik Džonson protiv Portlandove porozne odbrane, d) da neka unutrašnja motivacija za oproštajem sa još jednom, najtežom titulom bude dovoljna da Igudala i Šone odigraju preko granica tela, da se sjebu svesno i pobacaju po terenu, Igi da šutira i poneku dvojku ili barem ulaz (nije išao na ulaz od kada mu je Lebron nabavio pvc stolariju), da Šone opali i poneku trojku... Gledajući ovaj plejof, shvatiš da je prošlogodišnji tandem McGee - Pačulija bio sasvim koristan, ako ne i dobar. Shvatiš da bi ti i 3 minuta Davida Westa ili Nika Younga značilo...

 

Na sve to, realno očekujem da se Toronto jbg raspadne u barem jednoj utakmici. Ne mogu jednostavno da poverujem da su VanFleet, Ibaka, Mark Gasol i Deni Grin u stanju da ovako dobro peglaju finale, sa ovako visokim minutažama. Užasno puno stvari treba da se poklopi, ali mogla bi da bude odlična game 6, emotivni momenat u dvorani pred rušenjem, šabanizam Toronćana kod povrede KDja... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sta Deni Green pegla? Mozda kosulju pred meca ali finale malo slabije, pojavio se na 1 mecu gde ga Curry pustao da ima suterski trening.

Odlican je Deni, posle Kleja najbolji SG na terenu.

Just now, uini said:

 

giphy.gif

 

miki, ili me zavitlavaš ili ti je uništeno kratkoročno pamćenje

Ne, ozb pitam. Koji je plan sad? Jel ima nekih prica?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...