Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Malo je falilo da se izvuce lopta. 
Nije gotovo ovo  sa brejkom. 
Durant upitan i za 3 jos Klej, 3 je verovatno ta sto resava seriju, must win za Rapse.

 

bolje nam je islo dok smo jinxovali, batali optimisticke postove ili ce i McKinnie poceti da ubacuje 5 trojki po tekmi

Edited by SunZero
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bravo Iggy sampione.

 

  Jebiga, dobar mec Reptorsa, dosli su do -2 i sanse da imaju napad za win (Deni Boj ponovo odgovorio u klacu) posle onakve horor trece cetvrtine. Sjajni su bili Fredi, Kawhi (iako je mnogo silovao, ipak je drzao u mecu ofanzivnim skokovima, ludackom snagom i bacanjima) i Lauri prvo pol. posle se iskljucio. SIakam mora dosta bolje, dok bih dao vise minuta Ibaki na ustrb Gasola. Norman se trudi, ali je preglup decko.

 

   Da mi je neko ponudio 1-1 i da se i Klej povredi, prihvatio bih. E sad, od ozbiljnosti njegove povrede dosta ce zavisiti, samo malo ranije da je crkao, GS se ne bi izvukao

Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

 

bolje nam je islo dok smo jinxovali, batali optimisticke postove ili ce i McKinie poceti da ubacuje 5 trojki po tekmi

Ma jok samo sise jinxuju. 
Ako su Klej i KD u outu 3 je must win pa neka imaju ova 3 siva lopova umesto za1/2, za ceo mec tj "neka nemaju pojma ceo mec na strani wariorsa".
Nurse da se prilagodi debelom i  taj Centar point na postu.  I ostaju jos Green i Steph. Amaterski start 3/4, 2 ofazivne licne Gasola, pa je isti uzeo ili 3 ili dugu dvojku, Kawhi isto bacio jednu u bunar.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bobby Axelrod said:

Opet losa partija Stepha,razocaran sam.Poceo da bezi od suta,to do sada nisam vidjao,pre je barem sutirao iako pronasuje.

Skoro sve je odradio kako treba posle prve cetvrtine.

 

Igrali su mu ovu gimmick odbranu, standardno ga udvajali u pnr. Svi oni lobovi ka Bogutu i spustovi Grina na obruc su 50+% njegova zasluga. Mnogo bolje da igra racionalno nego da forsira. Samo da ostatak ekipe odigra prosecne partije i bolji smo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pre pocetka finala sam bio neutralan u ovoj seriji,  ali sada poceh da navijam za GSW zbog dziberskih postova na ovoj temi. 😀

 

 Ja malo trolujem, valjda neko provaljuje, jbg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih sad otpisivao Toronto nikako.

 

  Nije GS pokazao bolji utisak. Nisu mogli kos da kupe kad je Klay "riknuo" / falio ih je 1 promasaj Iggyja da imaju napad za pobedu. Prilicno su tough kako su oprani u 3/4 i muski odgovorilu 4/4...   Kawhi je odigrao MVPF calibre partiju koliko je przio, Fredi je isporucio u velikom stilu u svim segmentima igre, borili su se do samog kraja....  Bugi od 5m$ je spasao guzicu GS-u posto je stradao i stari Luni. Od Klejovog stanja ce sve zavisiti, nece oni dobiti seriju ako im on ne bude na 100%.

Link to comment
Share on other sites

Sta izvuce GS na kraju imao sam osecaj da sem Curry koji ne moze da primi loptu niko ne bi postigao kos jos 20 dana da se igra.

 

Cousins odlican ali jebes ti sve kad na kraju ne mozes da se oslonis na njega da uradi bilo sta dok 4 igraca cuvaju Greena i Curry-a. Totalno nekontolisan u napadu, cigla sa trojke, omaseni ziceri, onda ne moze da prismrdi na jump ballu protiv Leonard.

 

Sudjenje na kraju skandalozno, ajde sve ali da daju onu loptu Torontu kada je u najbolju ruku call stands ali neka...

 

Ne zna kako planiraju da se pokrpe do game 3 ali ovo bez Thompsona,Looneya i Duranta ce bas biti zabava. Verovatno gori supoting cast i od onog Lebronovog 2015...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bobby Axelrod said:

U redu je Delgado,najbolje da niko ne igra.Steph bolestan,KD ne igra,Bugi i Iggy na jednoj nozi,Klay se skrndza i ovi izgube.Smesni su.

 

 Jbg, nakrcali ste se superstarovima. Kad su pali Kajri i Lav, bilo je da je to "dobro za CLE" i da bi ih "razbili i sa njima"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

 

 Ja malo trolujem, valjda neko provaljuje, jbg

Ma ne odnosi se ovo iskljucivo na tebe. Ja u principu i ne citam forum dok gledam utakmicu, otvorim po neki put tu i tamo. Ova tema je i krasna u odnosu na neke live, tipa KKCZ gde se ima procitati sve i svasta. Uvek se i zapitam kako neko moze da prati utakmicu ako konstantno dok traje prenos kuca po tastaturi i ostavljam komentare. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...