Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 said:

Naravno da je vidjeno

 

Ne znam da li ciljas na Lebronov CLE ali tamo je svaki igrac koji istrci na teren barem mogao da igra odbranu.

 

Mekini bas deluje kao igrac koji je sleteo iz Luksemburske lige da proba da trci sa najboljim igracima na svetu. On lateralno ne moze da ostane ni ispred jednog coveka u hali sa sve Doris Burke...

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Ne znam da li ciljas na Lebronov CLE ali tamo je svaki igrac koji istrci na teren barem mogao da igra odbranu.

 

Mekini bas deluje kao igrac koji je sleteo iz Luksemburske lige da proba da trci sa najboljim igracima na svetu. On lateralno ne moze da ostane ni ispred jednog coveka u hali sa sve Doris Burke...

Igrala se kosarka prije 2014 godine, cisto da znas.

 

1989 pa potrazi sta i kako.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Kari je pokušavao u tri-četiri navrata da reši nerezonskim šutem -- iako je lagano obilazio čuvare i mogao je da stvori višak (ali to je nedostatak plejmejkerskog instinkta i generalno osećaja / sposobnosti da zaista upravlja igrom).

Stvarao je on visak kroz celu utakmicu, bukvalno u svakom posedu, ali malo to vredi kad nikakav spejsing ne postoji. Jedino cemu su mogli da se nadaju je da ce on bez lopte da odvuce 2 igraca u nekom bloku i da neko utrci u reket sam.

 

Cak i kad se oslobadjao lopte iz double team-a, jedina opcija koju je uglavnom GSW imao je da ga ponovo ceka da se izvuce na tricu bez lopte. 

 

Jednostavno je pretesko igrati kosarku bez spejsinga. Mislim da bi bilo lakse da su imali 2-3 potpuno nepismena sutera nego ovako. Ima tu kvaliteta, ali fit ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ne znam da li ciljas na Lebronov CLE ali tamo je svaki igrac koji istrci na teren barem mogao da igra odbranu.

 

Mekini bas deluje kao igrac koji je sleteo iz Luksemburske lige da proba da trci sa najboljim igracima na svetu. On lateralno ne moze da ostane ni ispred jednog coveka u hali sa sve Doris Burke...

Lebronova rotacija: Mozgov, Delly, Shump,TT,JR, i lesevi Jonesa i Milera iz Heata.  I sa tom rotacijom je uzeo 2 pobede. Jebani Mozgov bio drugi igrac serije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Lebronova rotacija: Mozgov, Delly, Shump,TT,JR, i lesevi Jonesa i Milera iz Heata.  I sa tom rotacijom je uzeo 2 pobede. Jebani Mozgov bio drugi igrac serije.

Uzasan tim oko njega, po kvalitetu sigurno dosta gori od ovog sto Dubsi imaju.

 

Medjutim, ti krsevi bar mogu da ubodu neki sut i naprave spejsing. To ovde nije postojalo. Ne pamtim da je Bron ikad bio na terenu sa 4 nesutera. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Uzasan tim oko njega, po kvalitetu sigurno dosta gori od ovog sto Dubsi imaju.

 

Medjutim, ti krsevi bar mogu da ubodu neki sut i naprave spejsing. To ovde nije postojalo. Ne pamtim da je Bron ikad bio na terenu sa 4 nesutera. 

 

+ Svi mogu da igraju odbranu ali svakako spada u red Lebronove genijalnosti.

 

Meni je neverovatno da je GS uspeo i ovoliko da izilavi 4/4 sa toliko paradoksa.

 

Iggy koji je ne moze da pogodi bacanje ali zato pogadja trojku kroz coveka pa contested midrange. Green koji uz svu genijlanost gubi valjda 4 lopte u 4/4 i to na kakav nacin i ona odbrana na Siakmu.

 

Cousins koji se pojavljuje u napadu big time ali u obrani dozivljave takve mentalne kolapse od kojih je najveci da njega Siakam zida na niskom postu i on ide namerno da napravi faul kao da je Nate Robinson ostao na Sakilu i to sve na nekih 3 minuta do kraja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sledeca sezona ce biti bas otvorena posle 10 godina.
Morace Hjuston da gurne ALL in sada ili nikad i njima je vreme. 
Kd u outu celu sezonu, nepostojeci cap GSWa.
Fila favorit iz senke za titulu ako sacuvaju core i pojacaju bench pre svega backup bekovi im fale celu sezonu.
Bkn sa Irvingom moze biti zanimljiv

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Pa di si ti @uini? Boardman gets paid?

 

Kakav je to brat, cas prica o Torontu kao them, cas kao us😂😂😂

 

Je... mi sve ako ne zapali iz Toronta, lik je totalno nepredvidiv

 

očekujem da potpiše 1+1 za raptorse 

 

najvažnije mi je da durant 

1 potpiše za nyk 

ili 

2 pokupi PO 

 

bar neće nositi onu ussr modu iz 80ih kao cringestaps 

Link to comment
Share on other sites

Od 6 do 9 mjeseci pauza. Koje sranje.

 

Sad da vidimo GS na djelu. Kontam da ce ih pustit niz vodu tj ako KD ne uzme PO onda vrvt ce Kleja i zadrzat. Ako uzme, tesko da mogu sebi dopustit da 2 allstar budu out a takva borba za PO na zapadu.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

E jbg za Kleja. Bice ozbiljan presedan ovo finale i bice ozbiljne promene pocevsi od sledece sezone i cuvenog load managmenta (fantazi lutrija u najavi) i vece zastite rovitih igraca.

 

jeste da neamamo dokaza kako broj minuta utiče na eventualne povrede igrača ali ajde nek' ti bude  🤵

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...