Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Dobar mec, Toronto je i dalje u odlicnoj poziciji, Durant i Luni se vise nece skidati, imaju 2 mec lopte, eventualni G7 kod kuce, pa sta bude. Obe tekme su izgubili na 1 posed, ovde su imali i sut za pobedu ali je Lowry bas podbacio.

 

  Dobar je bio Kyle, napadao je Bugija agresivno na svakom pnru, ali bolje da je poslednji sut uzeo fvv haubica.

 

  I dalje mislim da Toronto uzima ovo.

Link to comment
Share on other sites

e lepo 

 

There's a video circulating on Twitter that shows a pop in his lower right leg, and Durant was seen holding his right Achilles (link below) following the incident. David J. Chao, one of the best medical experts in the business, is also speculating that KD is likely dealing with an Achilles issue.

Link to comment
Share on other sites

Vise su ovo vukli Gasol pre svih, pa onda Kajl, Serdjo i FVV, nego Kavaji (za svoje standardne kvaliteta ofc)

  

   9/24 uz 5 turnovera i nije neka all-time great partija. Spasli su ga onih 4 suta u nizu pri kraju kad je otislo na +6 na 3.5m do kraja, inace bi bila jedna bas traljava finals partija. 

 

    20/42 trojke Warriorsa i opet su mogli da prime championship metak u poslednjoj sekundi da Lauri nije promasio halu. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jezivo na sta lici GS, sad su prvi put pretvoreni u klasicnu jump shooting ekipu gde 2 coveka mogu da daju kos. Mislio sam da nikad necu pozeleti Harrisona Barnesa da sutira fadeaway sa posta ali bi cak i on pomogao.

 

Maltene nemaju lak poen jer sem Curry-a niko na ulaz ne moze da ode, morali su veceras 20 trojki da pogode da bi dobili na volseban nacin.

 

Onda se desava da ne mogu da dodju do kosa i Curry i Thompson krecu da pripaljuju neke totalno idiotske i ishitrene suteve jer nemaju drugog resenja, mada je to fundamentalna nehigijena.

 

Igoudala je trenutno jedan od napadacki najsramotnijih igraca u ligi, ajde sto ga ne cuvaju uopste izvan linije za 3 ali tebra ako ti ostave toliko prostora da nadriblas loptu na 2 metra od kosa ili odes na ulaz i ti ne mozes normalno na sut da se dignes da ides u pm...

 

Green takodje napadacki totalni trainwreck, onaj horog i trojka koju je pogodio na kraju je toliko zaudralo na ocaj da je to strasno, bukvalno je bacio kao kesu za djubre.

 

Sta reci za Cousinsa, on igra kao da ga neki demoni konstantno gone, imao je sjajnih trenutaka ali na 1 dobar potez dodju barem 2 defanzivna propusta, brainfart pa obicna glupost. 

 

Naravno dosta toga ide na dusu Toronta jer su fenomenalna odbrambena ekipa dok napadacki eksploatisu svaki povoljan match up i igraju dosta pametno.

 

Svaka cast za Duranta i Looneya barem su istrcali i poginuli kao ljudi, nekako je sve bilo zaokruzeno u ovoj seriji ali ipak se nastavlja mucenje.

 

Ne znam sta Kerru preostaje, jedino da Curry i Klay odigraju sledecu 48 minuta.

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

e lepo 

 

There's a video circulating on Twitter that shows a pop in his lower right leg, and Durant was seen holding his right Achilles (link below) following the incident. David J. Chao, one of the best medical experts in the business, is also speculating that KD is likely dealing with an Achilles issue.

Jebem ti sve, bas losa stvar. 

Link to comment
Share on other sites

Ono prikucavanje Cousinsa je bas wtf momenat.  Iz jednog ugla deluje kao da je dobra odluka sudija, dok iz drugog deluje da je lopta bas bila izvan cilindra. Ne bih mogao da se odlucim koja je ispravna odluka da mi zivot zavisi od toga. Na kraju je odlucio normalno call koji je prvobitno dosudjen.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ono prikucavanje Cousinsa je bas wtf momenat.  Iz jednog ugla deluje kao da je dobra odluka sudija, dok iz drugog deluje da je lopta bas bila izvan cilindra. Ne bih mogao da se odlucim koja je ispravna odluka da mi zivot zavisi od toga. Na kraju je odlucio normalno call koji je prvobitno dosudjen.

Nije, posto nisu proglasili da call stands, nego da je confirmed, sto znaci da su sigurni da je bio goaltending. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Nije, posto nisu proglasili da call stands, nego da je confirmed, sto znaci da su sigurni da je bio goaltending. 

Moguce, mada i onaj sudija supervizor u sobi za replay je takodje rekao da ni on ne moze da se odluci, pa da ostaje call na terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrTripleDouble said:

Moguce, mada i onaj sudija supervizor u sobi za replay je takodje rekao da ni on ne moze da se odluci, pa da ostaje call na terenu.

Ma Javie obicno gleda da kaze sto manje, a i kad kaze obicno se slaze sa odlukom sudija, ne znam ni zasto ga ukljucuju, ne postoji nikakav insight sa njegove strane.

 

Ali da, cuo sam kad je announcer rekao da  "call on the field is confirmed", sto znaci da su 100% sigurni da je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace ako se ispostavi da je Durant pokidao ahilovu tetivu mislim da samo sebe moze da krivi.

 

Prvo ceo taj cirkus oko sledece destinacije i maltene je bio sa obe noge napolju, naravno da ce u takvoj situaciji i klub da ga pozuruje da zaigra jer ih boli uvo sta ce da se desi jer nema sta da izgube.

 

Onda ga je ocigledno bas pogodila cela ta prica sto pobedjuju bez njega do toga da treba igra 4. mec pa u poslednji cas odustaje iz pomalo cudnih razloga da bi onda zaigrao na 1-3 kao dete od 10 godina da glumi spasioca. Mislim ili je trebao da zaigra taj 4. mec ili da se uopste ne vraca ako nije spreman.

 

Sto se mene tice svaka mu cast ali mozda je sebe upravo kostao ''karijere''...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jel moguće da kenjas ovako?? 

 

sam sebe da krivi lol 

čitam da myers plače na konferenciji, to je verovatno full tear čim se ponaša tako. boogie, igoudala i looney se pitaju zašto nije na terenu kada oni igraju 

 

 

nije neka uteha ali bih jako voleo da dubsi ovo izgube doma i da durant raspali jedan opt in pošto su veće šanse da je sjebao poslednjih 4-5 godina karijere 

 

stvarno si konj 

@LordOfTerror

Edited by uini
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...