Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Zveki i grof dominiraju sa informacijama.

 

Oni su nasi Woj i Shams

Vojnarovski prvo obavlja konsultacije sa mnom i zapitkuje za termine

59 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Grof brat nek skine nba2k19 da pohvata ugovore i bice unstoppable force na sledecem topiku.

Sve cu ja ovo da naplatim u A ligi. 

Link to comment
Share on other sites

Hachimura je mrtvo puvalo. Vrlo upitan i taj pod u NBA konkurenciji, a o plafonu da ne govorimo. Budimo ozbiljni, ova klasa je tiha jeza, nema niti jednog igraca koji izaziva ushicenje mimo Ziona u nekoj meri. Na kraju ce neko za draft pundite opskurno ime za 5-6 dina da ispliva kao the man. Koliko ce se ovih likova zadrzati u NBA uopste nakon isteka ruki ugovora, pravo je pitanje.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Inace,ovo za KD deluje kao dimna zavesa,u subotu nista ne moze da uradi na treningu,sutra ce da igra.Tesko.

 

ne verujem da dubsi sad izbacuju detaljan izveštaj za narod šta je durant radio juče a šta danas. 

 

koliko razumem, tj čitam, takva povreda obično traži pauzu od 4 do 6 nedelja, što mu dođe ovo neko vreme. 

 

očigledno se traži neki minimum dovoljan da zaigra 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Znam,ali tako brza transformacija od subote do sutra mi je tesko zamisliva

 

Kerr: “He’s doing more today. We’ll know more after that.”

 
kaže kerr da radi više čega već danas, dakle, radio je nešto i juče. imamo sture informacije, pa je teško ceniti (a ne pomaže ni to što nismo deo medical stuffa dubsa) 
Link to comment
Share on other sites

Za rapse je situacije jasna,  ako igra ovaj i ako ne igra ,moraju da dobiju 5. 
Kako vreme ide ima da rastu % koliko je spreman KD pa i Klej. 
Ako igra  moraju da ga napadaju na 2 strani sumnjam da ce roviti KD da resi sve probleme odbrane (ai napadda).  U napadu opet ce da ostavljaju Igudalu i Greena otvorene da ciglare.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Grofe, ajde odjebi malo tebra.

 

 Ok, usao si u A ligu i sad mislis da si uhvatio Lebrona za muda, ali velike su sanse da se vratis u prapostojbinu, ne znas kako funkcioniosu ugovori i CBA (ne znam ni ja, al ne jdem govna) i dok ne provedes jednu sezonu u A ligi sa zverima (gde smo Maxa i ja jedva opstali a prosle godine igrali finale) nemoj previse da se kurcis i zaleces sa prognozama, ljubi te brat.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Zvezdinho said:

 

Deglisha kako ti se djasvi moj novi potpis, prepiso sam ga od tebe 😛

 

 Nije lose, samo nacrtaj i ove medalje u potpis 😛

 

7 hours ago, Miki28 said:

Ta mala te izgorela. 

 

Kako komentarises povratak midrange trola sto bi rekao jedan forumas? Sjever izgubio

 

  Obicno mi treba da zaboravim na devojku od koje popusim 15-20min, sad mi je trebalo nekih 2-3h 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bobby Axelrod said:

Kao sto sam i mislio,po vestima posle treninga,nece igrati ni sutra.

 

šta si pročitao? rotoworld zvuči umereno optimistično:

 

Kevin Durant (calf) was spotted walking around following Sunday's practice without a noticeable limp and he is being listed as questionable for Game 5 on Monday.

This is the first time Durant has been listed as anything other than "out" since sustaining his calf injury, and if he wakes up on Monday morning and feels fine, there's a good chance he'll be cleared for tomorrow's game. Steve Kerr has said that he would be fine with Durant playing after just one practice, and while he may not quite be 100%, it seems likely that he'll suit up for Monday's do-or-die game. There's a chance we'll get another update following Monday's shootaround, but we likely won't get official word on his status until just prior to tip-off.

Jun 9, 2019, 5:03 PM ET
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Nurse je obavio jedan od najimpresivnijih trenerskih poslova koje sam ja skoro video u NBA. Da je Klivlend imao lika poput Nursa umesto Lua, bilo bi dosta interesantnije proteklih sezona...

 

Dzikic doesn't like this.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

šta si pročitao? rotoworld zvuči umereno optimistično:

 

Kevin Durant (calf) was spotted walking around following Sunday's practice without a noticeable limp and he is being listed as questionable for Game 5 on Monday.

This is the first time Durant has been listed as anything other than "out" since sustaining his calf injury, and if he wakes up on Monday morning and feels fine, there's a good chance he'll be cleared for tomorrow's game. Steve Kerr has said that he would be fine with Durant playing after just one practice, and while he may not quite be 100%, it seems likely that he'll suit up for Monday's do-or-die game. There's a chance we'll get another update following Monday's shootaround, but we likely won't get official word on his status until just prior to tip-off.

Jun 9, 2019, 5:03 PM ET

Pogledaj snimak posle treninga kada hoda,sve je jasno.Posebno gde mu stavljaju led,ono nije quad,ali dobro,da sacekamo nocas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...