Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Mislim da je 2017. najbolja iteracija Cavsa, s tim sto su tad naisli na najbolju iteraciju Dubsa i popili dzentlmensku metlu.

 

2016. i 2017. su im igrali svi ključni igrači. tako da je u toj situaciji 1:1

 

Edit računam te dobre ekipe cavsa

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

'16 su Cavsi bili bolji defanzivno dok su bili bolji '17 ofanzivno, po meni.

 

Ovaj Toronto je kvalitetniji tim nego bilo koji od tih Cavsa. Defanzivno su bas mocni a cak mislim da nije pun potencijal postignut na tom dijelu terena, da mogu jos bolje al dobro, vrvt zbog Kawhija sto nije sav svoj u odbrani. Prelako ispada.

Link to comment
Share on other sites

 

uz ogradu da nije gotovo ovde, pobeda dubsa bi vratila seriju praktično u egal - najbolja ekipa ikada je uvek imala motivacije iz godine u godinu. 

 

na stranu to što ja mislim da aktuelni rez nije posledica nedostatka motiva, već su jednostavno nadigrani. 

 

takođe, diskutabilno je da li su cavsi jača ekipa od raptorsa. možda one sezone kada su svi bili sposobni da igraju seriju ali tada su cavsi i uzeli titulu. 

Nadam se da nije gotovo, ali instinkt mi govori da ipak jeste, i po govoru tela igrača GSW ne samo na ovoj poslednjoj utakmici. Ima tu verovatno i surevnjivosti što KD ipak nije stisnuo zube i pokušao da igra.

Što se tiče snage Cavsa vs Raptorsi, čini mi se da su LBJ, Kyrie, Kevin Love uz Shumperta, TT, JR Smitha, Harrison Barnes jača ekipa od Kawhi-ja, Gasola, Siakama, VanVleeta, Danny Greena i Ibake.

 

Link to comment
Share on other sites

preceunjete sada vec ovaj toronto. jedva pobedili philadelphiju, i sada dobijaju dubse bez najboljeg igraca.

 

dok su ti cavsi bili all-time offense. jedino su dubsi bili bolji od njih.

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Raslo im je samopouzdanje sa svakom pobjedom. Sjetimo se kako je izgledao FVV veci dio u PO, kako je izgledao Ibaka. Sad su mnogo jaci psihicki, vidi se to po igri u napadu, po nacinu na koji uzimaju suteve. Osjecaju se komforno na terenu i izgledaju kao jedna kompaktna cjelina.  Protiv File su igrali ISO kosarku citavu seriju, sad lopta mnogo bolje kruzi, stalno se trazi mismatch situacija. Igraju bas kvalitetnu kosarku.

 

 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Cestitke Torontu.Nurse znalacki koristi bolnicu kod GSW,bukvalno gadja tamo gde treba,nemocan je Kerr sa ovakvim rotacijama.U ponedeljak Steph i Klay po 30+ suteva,otpatke neka kupi Looney i Dray,pa sta bude.

 

Opet nadam se odlasku KD,i vracanju starog koncepta GSW od 2015 i 2016.

 

I da pohvalim svog omiljenog igraca,nisam ocekivao ovakve partije,mislio sam da je u padu sto se tice nivoa igranja,i dalje je elitan igrac.Hvala mu sto opet imam omiljenog igraca u ligi,zadnji je bio daleke 90 i neke Hakim "the dream" .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i ovu tekmu odgledao na nbafulhd, gledao tekmu fudbalske repke sa ortacima uz vops&mango umesto da se naspavam do 03:00 i nisam izdrzao, ali neka, nije mi zao, izgleda da sam veliki baksuz ekipama u playoff, 2 Toronta propustio - obe rutiniranja u Oracle, da nisam gledao seriju Hou-GSW sada bi gledali pravo finale Brada vs Kandza

 

iznenadjuje me koliko se potcenjuju Raptorsi, bas ozbiljna i popunjena ekipa, izbalansirana, sa dubokom rotacijom, melju istim intenzitetom 48 minuta, cvrsti su i agresivni, fantasticni defanzivno, uz to predvodjeni jednim od najbolja 2 igraca danasnjice (jos jedan midrange trol )

ne bi njih nijedan cleveland pocistio, zaboravljate ko je najveci Bron stopper a ostatak Rapsa nije losiji od LeBronovog pomocnog osoblja ni u 16/17 ni u 15/16 a pogotovo ne u 17/18

 

i dalje ne verujem kakve partije izvuce Ibaka, bukvalno je glavni detalj koji je oborio tas na stranu Rapsa

 

Kawhi bozanstvo, spalio je sinoc Dubse kao hladnokrvni ubica sa determinejsnom kao da igra protiv 10 Zaza Pachulia, da zakljuci ovo u 5 pa da opet bude undisputed finals MVP, samo ovaj put sa Jordan level ofanzivnim performansima

 

nekako sam osecao da ce karma debelo da odvali po usima razmazeni deo GSW navijaca i da ce im Durant izvuci stolicu u playoff, samo sam ocekivao da dobije proliv od virusa sa twittera umesto calf straina

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

za par sati krece kosarka 4vs4 u freethrow areni. kad ufatim loptu, ima da  vicem BOARDMAN GETS CHANGE, posto skokove skupljam samo ako mi lopta upadne u ruke. i NOPE NOPE NOPE kada neko hoce da mi je dadne na postu, da igram ledjima, posto ne mogu da disem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

autistican je i deranged kao 2-3 betmena. nekako je metafora kulturoloskog konteksta (onog realnijeg)

 

s'druge strane, curry je kao spiderman multiverse. kako bi svet voleo da izgleda.

durant je naravno two-face  😕

 

ala kenjam, valjda će mi se to vratiti na basketu. BUCKETS BUCKETS BUCKETS.

 

 

edit oldie but goldie

 

 

 

 

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...