Jump to content

Opšte diskusije


Borko

Recommended Posts

Pardoniram, nisam hteo biti toliko zvanican pa napisah teta umesto Gospodja Goca ali iz postovanja prema vama bez ikakvih drugih namera i dvosmislenih znacenja. Tako mi vaspitanje nalaze, ostalo mi to od malih nogu, pa i danas danje za ljude koji mi mogu biti roditelji oslovljavljam sa chika i teta.

 

Prepravljamo i podebljavamo u Gospodja Goca. :classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

Pardoniram, nisam hteo biti toliko zvanican pa napisah teta umesto Gospodja Goca ali iz postovanja prema vama bez ikakvih drugih namera i dvosmislenih znacenja. Tako mi vaspitanje nalaze, ostalo mi to od malih nogu, pa i danas danje za ljude koji mi mogu biti roditelji oslovljavljam sa chika i teta.

 

Prepravljamo i podebljavamo u Gospodja Goca. :classic_smile:

 

Šalila sam se, lutko, opusti se. Verovatno ti i mogu biti mama, jer je ovo "64" moje godište 🙂

 

56 minutes ago, Yi Sun Shin said:

E tek si ga sad ugasio....:lol_2:

 

Ma, nije 😂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Cestitam Goco da se ne jurimo tamo, ne videh da si opet svratila 🙂

 

Zahvaljujem. Mek, nadam se da si imao udela svojim prognozama u ovom epiku 😄

Nisam svraćala od RG-a, u pravu si...

Link to comment
Share on other sites

 

U komentarima ima i spisak svih  mečeva koje je Federer izgubio a da je imao meč loptu.

 

Tačna statistika za Nadala je 8/1155. U komentarima ima spisak i za Rafu i za Feda.  Za Novaka nema spisak, a ja se sećam samo Madrida 2009. Koje behu još dve...Južni ROterdam jel tako beše ( nisam siguran ) i još jedna ako sam s ovim u pravu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yi Sun Shin said:

 

U komentarima ima i spisak svih  mečeva koje je Federer izgubio a da je imao meč loptu.

 

Tačna statistika za Nadala je 8/1155. U komentarima ima spisak i za Rafu i za Feda.  Za Novaka nema spisak, a ja se sećam samo Madrida 2009. Koje behu još dve...Južni ROterdam jel tako beše ( nisam siguran ) i još jedna ako sam s ovim u pravu.

Čini mi se Berdih u Rimu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CheshireCat said:

Mek, mislim da je jedna od tvojih žrtava onaj rus Rublev.

Hvalio si ga u par navrata pre više godina i baš si ga potopio, nikad nije isplivao :classic_biggrin:

 

Nisam nista specijalno. Rekao sam da od svih tih klinaca on i Zverev imaju najbolji bekhend i da bi zbog toga trebalo prvi da isplivaju. Sto se i desilo, samo ovaj je stao i pao, a Zverev ipak uradio nesto do sad.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

Treba nam tema Mekove zrtve :classic_biggrin:

 

Arsenal. Nema dalje.

 

U Italiji Roma i Inter.

 

U NBA jedno vreme Oklahoma, sad sam navijao za GSW i Durentov sam fan boy onako.

 

Isao aktivno na utakmice VK Radnicki kad su doveli Udovicica i Filipovica. Nismo uzeli Ligu sampiona ni titulu u Srbiji.

 

Federer je GOAT.

Link to comment
Share on other sites

Mrzim sto moram da (ponovo) potpaljujem vatru, ali evo jedan svez primercic (i ne, niisu Novakovi fanovi pokrenuli pricu):

https://www.express.co.uk/sport/tennis/1153859/Roger-Federer-Novak-Djokovic-Wimbledon-news-tennis-record

Roger Federer will remain the greatest even if Novak Djokovic overtakes Grand Slam record

Quote

NOVAK DJOKOVIC may eventually overtake Roger Federer’s record for men’s grand slam titles of 20.

But he will never replace him in the hearts of most tennis fans.

Which is why, even if he does one day overtake the Swiss, there will be very few proclaiming him to be the “Greatest Of All Time”.

It is not just about the numbers.

 

Even in defeat on Sunday, Federer showed his tennis superiority.

 

 

Kako brzo zaboravise AO 2019 :classic_wink:

Quote

However, Federer has always made tennis an art; Djokovic has always seemed more scientific in his approach.

Sad smo od masine dosli do naucnika :classic_biggrin:

Edited by wwww
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...