Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Inace kada smo vec kod teme bojkota...opozicija ima tu dva velika problema.Prvi problem da se spusti procenat izaslih ispod 40% a drugi problem da objasni onima koji budu bojkotovali sta da ocekuju posle bojkota.Realna prica je da je bojkot samo priprema za neke buduce izbore gde ce zapad zameriti AV zasto nije stvorio uslove za fer izbore i on na nekim sledecim izborima stvori te uslove.To je jedini realan cilj sve ostalo su bajke(tj donekle realan cilj,pitanje koliko je i ovo realno).E sada ako bi ovu tezu iznela opozicija pitanje kako bi ljudi regovali na pricu radimo nesto da bi za 3 god imali fer uslove.Sa druge strane ako udju pricu da ce sam bojkot srusiti AV u kratkom roku sta ce ako se to ne desi.Iako bojkot deluje kao najlogicnija opcija to je mac sa dve ostrice

Link to comment
Share on other sites

kratko sam bila u nesvesti, odoh na psiho kauc, nego ovo sam htela

...zasto ljudi pisu o tome kako moraju da cute i kako nesto znaju a ne mogu da kazu...da li su ucenjeni, sta se desava, neko ih prati?

 

Ne mogu ni da zamislim sebe da se nadovezem na neki post i napisem da se plasim  da napisem ono sto mislim ili znam,

ali dopada mi se ideja, od sada cu tako, nadam se samo da time necu privuci neciju pridiku :lol_2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Gde se seti Ivana Kovačevića, nisam čula ništa o njemu već dugi niz godina. 
 
O Vuku i Dani ćutim..znam i zašto i najozbijnije, ne mogu javno da objašnjavam to moje - zašto ćutim..
Ma reci, na vozdovcu je spo sou pravio bukvalno su sve drzali, seti se kluba "giska beli" odma ispod ladje preko puta desetke.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Džudi said:

 

Gde se seti Ivana Kovačevića, nisam čula ništa o njemu već dugi niz godina. 

 

O Vuku i Dani ćutim..znam i zašto i najozbijnije, ne mogu javno da objašnjavam to moje - zašto ćutim..

 

Dana i Vuk koalicioni partneri sa SNS-om, šta ima tu da se priča?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stondisha said:

 

Dana i Vuk koalicioni partneri sa SNS-om, šta ima tu da se priča?

 

Možda o njihovom lopovluku, vezama sa mafijom, ratovanju po okolnim zemljama, zapošljavanju i kusog i repatog iz familije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci sad se treba bojati ljudi koji su na 0.03% podrske. Lepo napredujemo u  hraborsti. Ne prozivam, samo koliko puta sam cuo ne mogu ovo da kazem.. Pa ko ce to  onda reci? Mislite da ce doci neki vanzemaljci i ispricati njihove gadosti? Da ce DB okrenuti list i reci sve protiv svojih radnika? Naravno da nece, zato smo tu gde smo. Ne mislim Dzudi na tebe bukvalno, ali mnogo je takvih prica, mnogo je straha i to je potpuno porazavajuce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pavaroti said:

Znaci sad se treba bojati ljudi koji su na 0.03% podrske. Lepo napredujemo u  hraborsti. Ne prozivam, samo koliko puta sam cuo ne mogu ovo da kazem.. Pa ko ce to  onda reci? Mislite da ce doci neki vanzemaljci i ispricati njihove gadosti? Da ce DB okrenuti list i reci sve protiv svojih radnika? Naravno da nece, zato smo tu gde smo. Ne mislim Dzudi na tebe bukvalno, ali mnogo je takvih prica, mnogo je straha i to je potpuno porazavajuce. 

 

Pavaroti, sve, baš sve ukratko mogu da ti objasnim putem pp-a. 

 

I ja po treći put molim da se brišu ovih par mojih postova- odgovor Kiniku i još jedan, dva posle...

 

Hvala unapred. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Džudi said:

... gde se seti Ivana Kovačevića, nisam čula ništa o njemu već dugi niz godina. ... 

 

Lik je bio profesor na Filozofskom (?) i objavio nekoliko knjiga 2001. o istoriji srpske etnologije.

Imao je i neki tekst - kako politicki treba urediti srpsko drustvo.

Dok se petljao sa SPO.

 

...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Džudi said:

 

Pavaroti, sve, baš sve ukratko mogu da ti objasnim putem pp-a. 

 

I ja po treći put molim da se brišu ovih par mojih postova- odgovor Kiniku i još jedan, dva posle...

 

Hvala unapred. 

 

Objasni mi,  ako mislis da trebas. Samo ja sam uvek za javnu debatu. Nije bas da me previse zanima sta su oni radili, sigurno nista dobro. Ipak evo ravno 30 godina, nekih partija se ne mozemo otresti i ako su ispod 1% SPO, LSV, SRS, LDP, DSS u kakve ce ih sve Frankestajnovekoalicije stavljati da bi visili po TV-u i skupstini. Koji mozak treba da odes i da glasas za Seselja i da verujes u njegovu pricu o V. Srbiiji i njegovom primitivnom programu . Svi ti glasaci, samo modifikovani i dodani sa ovim laznim demokratama cine sns glasace. 

 

Zato i jesam protiv gledanja u sitna crevca opoziciji, ovi su bas preveliko zlo da bi sad neke sitne gluposti opozicije stavljali u prvi plan. Ne treba ovako nesto nikada dozvoliti, jedan covek jedna drzava..nista gore ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vredni mrav said:

Verovatno ce da glasaju za savez jer su u njihivo vreme bili srecno nezaposleni.

Prvo, oni su izgubili te izbore i bili kaznjeni. Vidim da ovi sad nisu kaznjeni vec nagradjeni.

Znamo da je 2008- 2012 bila ekonomska kriza i da ssm DS nikada nije imao podrsku vecu od 20%.

 

Ti sad pokusavas da ovu kriminslnu vlast na celo sa patrone av izjednacis sa DS, koji su bili bahati sli ne i kriminogeni.

 

Uopste ne znam sta si sa ovim upisom hteo da kazes. Da su ovi dobri i bolji sto ljudi imaju posao, a tad nisu imali kao. Glupost koju izgovara psihopata a gde se prima na neke ljude a najvise na tebe. Znas da postoji firma u ovoj godini koja je otpustila u danu 1k+ ljudu. To nisi cuo? Ili si dovoljno bezobrazan da to precutis?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Pavaroti said:

Prvo, oni su izgubili te izbore i bili kaznjeni. Vidim da ovi sad nisu kaznjeni vec nagradjeni.

Znamo da je 2008- 2012 bila ekonomska kriza i da ssm DS nikada nije imao podrsku vecu od 20%.

 

Ti sad pokusavas da ovu kriminslnu vlast na celo sa patrone av izjednacis sa DS, koji su bili bahati sli ne i kriminogeni.

 

Uopste ne znam sta si sa ovim upisom hteo da kazes. Da su ovi dobri i bolji sto ljudi imaju posao, a tad nisu imali kao. Glupost koju izgovara psihopata a gde se prima na neke ljude a najvise na tebe. Znas da postoji firma u ovoj godini koja je otpustila u danu 1k+ ljudu. To nisi cuo? Ili si dovoljno bezobrazan da to precutis?

 

 

Nista sem da Djilas i Obradovic nikad nece smeniti Vucica i da ce on da ih gaji koliko god bude mogao.

Inace koalicija oko DS je 2008. osvojila 39%, a Tadić je imao 2 mandata.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vredni mrav said:

Nista sem da Djilas i Obradovic nikad nece smeniti Vucica i da ce on da ih gaji koliko god bude mogao.

Inace koalicija oko DS je 2008. osvojila 39%, a Tadić je imao 2 mandata.

Videcemo, ne bih ni rekao da ce vucic imati 60% sam, pa ima. Kakvi god da su, za opoziciju su 3x bolji. Da ne idem u kriminalne radnje i ostale izopacenosti ove vlasti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Pavaroti said:

Ti sad pokusavas da ovu kriminslnu vlast na celo sa patrone av izjednacis sa DS, koji su bili bahati

 

Molim te da objasniš samo ovaj deo. Da li su bili bahati članovi i funkcioneri DS-a kojih više nema u DS-u, ili je ceo DS bio bahat dok je bio na vlasti.

 

Poznajem ex funkcionere DS-a sa lokala, najviše sa moje opštine i znam da nimalo nisu bili bahati.

 

Konkretno, za jednu osobu mogu da dam izjavu i overim je kod notara...nimalo nije bio bahat, čak je preterivao sa ljubaznošću prema svima..i prema zaposlenima i prema građanima. I svima je izlazio u susret.  Danas se više ne bavi politikom.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Džudi said:

... molim te da objasniš samo ovaj deo. Da li su bili bahati članovi i funkcioneri DS-a kojih više nema u DS-u, ili je ceo DS bio bahat dok je bio na vlasti.

... poznajem ex funkcionere DS-a sa lokala, najviše sa moje opštine i znam da nimalo nisu bili bahati.

... konkretno, za jednu osobu mogu da dam izjavu i overim je kod notara...nimalo nije bio bahat, čak je preterivao sa ljubaznošću prema svima..i prema zaposlenima i prema građanima. I svima je izlazio u susret.  Danas se više ne bavi politikom...

 

 

Ovo kad sam procitao - pa skoro suze na oci da mi udare od milja!

 

Daj nesto lepo o Djitleru ako mozes, ne mora 'overeno kod notara'.

:smiley5:

 

...

Link to comment
Share on other sites

Ja bih nesto o Djitleru:

Bez obzira na sve njegove mane, mislim da se ipak radi o sposobnom coveku. 

Mislim da je od ove "opozicione trojke" jedini iskreno prozapadno i prodemokratski orijentisan politicar. Takodje mislim da bi on bio uspesniji pregovarac i oko Kosova od Vucica i da bi puno toga uradio u procesu pomirenja Srbije sa susedima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vredni mrav said:

Nista sem da Djilas i Obradovic nikad nece smeniti Vucica i da ce on da ih gaji koliko god bude mogao.

Inace koalicija oko DS je 2008. osvojila 39%, a Tadić je imao 2 mandata.

Isto ovo pisalo se pre desetak godina za Nikolica i Vučića pa vidimo gde smo sada.  U politici ne postoji nikada!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Džudi said:

 

Molim te da objasniš samo ovaj deo. Da li su bili bahati članovi i funkcioneri DS-a kojih više nema u DS-u, ili je ceo DS bio bahat dok je bio na vlasti.

 

Poznajem ex funkcionere DS-a sa lokala, najviše sa moje opštine i znam da nimalo nisu bili bahati.

 

Konkretno, za jednu osobu mogu da dam izjavu i overim je kod notara...nimalo nije bio bahat, čak je preterivao sa ljubaznošću prema svima..i prema zaposlenima i prema građanima. I svima je izlazio u susret.  Danas se više ne bavi politikom.

 

Da, ex su. Znam i licno, mada i sad prosipaju neke fore. Veruj mi da je degutsntno. Opet znam i divne ljude koji su sad tamo. Mislim da je DS tek sad prodisala, ali steta je ucinjena. Jedina prava demokratska stranka koja je prosla svasta.

Samo ako se digne opet, stetocine ce se vratiti opet, posebno oni koji su se ogrebali za posao, a sada ih nema nigde na protestima.

 

Mozda sam previse ocekivao od njih, pa sam se puno i razocarao. Uvek sam i glasao za njih ili okolo. Cak sam nekad glasao za Cedu i G17+ 😂🙌😂 Haos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darth Bane said:

... ja bih nesto o Djitleru:

... bez obzira na sve njegove mane, mislim da se ipak radi o sposobnom coveku. 

... mislim da je od ove "opozicione trojke" jedini iskreno prozapadno i prodemokratski orijentisan politicar ... takodje mislim da bi on bio uspesniji pregovarac i oko Kosova od Vucica i da bi puno toga uradio u procesu pomirenja Srbije sa susedima ...

 

 

Da, bice da si na svoj nacin u pravu.

:classic_cool:

 

Sposoban je on. Sposobna - lopina.

A oko politike / pregovaranja - on je obican dzibrov koga interesuje samo novac.

Seti se kako je obogaljio DS i naterao neke clanove da stave hipoteku na imovinu da mu se isplati 'dug'.

Uostalom, imas na sajtu 'Amntidot' nekoliko istrazivanja o tom lopovluku.

 

...

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...