Jump to content

Niš - glavni grad Južne Srbije


Constantin

Recommended Posts

7 minutes ago, Constantin said:

Ako bega, će bega tamo gde su mu paričke, kod Bin Zajeda......ali teško, on je umislio da je naš mesija i da će biti zapisan u istoriji. Tačno je jedino to da će ga istorija opisivati....isto kao institucija nedaleko id Niša....e sad, pitanje je da li će 14 km severno ili na obodu grada južno.

Iako smo pre više od 30-jes godina propustili rumunski scenario kako stvari stoji završićemo po svemu sudeći u ne tako dalekoj budućnosti po sirijskom scenariju. Samo što "on" nije onaj pticoiki Asad pa da pozove malog voštanog patuljka u pomoć.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Accuphase said:

Iako smo pre više od 30-jes godina propustili rumunski scenario kako stvari stoji završićemo po svemu sudeći u ne tako dalekoj budućnosti po sirijskom scenariju. Samo što "on" nije onaj pticoiki Asad pa da pozove malog voštanog patuljka u pomoć.

Jel ti sanjaš Volodju ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

On ce posle pada sa vlasti u smrtt, zatvor ili negde van. Da ode sa vlasti i ostane u zemlji je nenoguce. Uspeo ja da ppstane omrazeniji caj i od Milosevica. Tako da mu jedino ostaje da bega odavde.

U  tom slučaju će angažujemo mosad da ga nađe & "nagradi"... ops sorry "da ga privede k poznaniju prava". Mada je mnogo poštenija solucija da ostane ovde i sve svoje povede sa sobom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Accuphase said:

U  tom slučaju će angažujemo mosad da ga nađe & "nagradi"... ops sorry "da ga privede k poznaniju prava". Mada je mnogo poštenija solucija da ostane ovde i sve svoje povede sa sobom.

Prvi album grupe  Metallica ma odgovarajuci naziv

Edited by berti
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Darth Bane said:

Nego, hoce li Nish uskoro dobiti neki savremeni neboder? Nesto 30+ spratova???

Ja se nadam da neće, čemu služe te monstrum zgrade, možda imaju smisla u Hong Kongu zbog manjka prostora i viška ljudi, jednom Nišu, ni Beogradu ne treba ništa više od 10 spratova. E, sad, ko ima pare, kupu plac, njegov izbor, neka pravi koliko može, ali gradski urbanisti mogu da ograniče visinu na nešto ljudsko, normalno.

Link to comment
Share on other sites

Velelepne višespratnice koje će biti na nekoliko lokacija u gradu i imati svoje komplekse sa dodatnim sadržajima, najavila je gradonačelnica Niša Dragana Sotirovski. Investitor je tajanstven*, a ne znaju se ni lokacije, ni početak gradnje, ali ona kaže da je reč o “ogromnim kompleksima”.

 

Gde i kada će se to graditi ostala je tajna, kao i ime investitora koji je, rekla je Sotirovski “veoma važan i poznat”*. Generalnim urbanističkim planom od ranije nije predviđena gradnja takvih objekata, pa je činjenica da do same realizacije projekta moraju da se dese i brojne promene vodećih gradskih akata.

 

* po Nišu se šuška da je to Bogoljub Karić....pa ako lažu mene i ja lažem vas..

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Velelepne višespratnice koje će biti na nekoliko lokacija u gradu i imati svoje komplekse sa dodatnim sadržajima, najavila je gradonačelnica Niša Dragana Sotirovski. Investitor je tajanstven*, a ne znaju se ni lokacije, ni početak gradnje, ali ona kaže da je reč o “ogromnim kompleksima”.

 

Gde i kada će se to graditi ostala je tajna, kao i ime investitora koji je, rekla je Sotirovski “veoma važan i poznat”*. Generalnim urbanističkim planom od ranije nije predviđena gradnja takvih objekata, pa je činjenica da do same realizacije projekta moraju da se dese i brojne promene vodećih gradskih akata.

 

* po Nišu se šuška da je to Bogoljub Karić....pa ako lažu mene i ja lažem vas..

 

To za armonikaša & proizvođača motika sa Kosova se šuška već godinama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Accuphase said:

Ako mislimo na istu, tu će da sruše 4 aprila, jesu li vam već javili u štabu da se ako bude moralo a moraće skupite oko nje & da je zaštitite sopstvenom pojavnošću?

???????

Sad sam ukapirao: hotel Ambassador nije najvisa zgrada u Nisu. KTV je najvisa zgrada (95m). 

Edited by Darth Bane
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Constantin said:

Velelepne višespratnice koje će biti na nekoliko lokacija u gradu i imati svoje komplekse sa dodatnim sadržajima, najavila je gradonačelnica Niša Dragana Sotirovski. Investitor je tajanstven*, a ne znaju se ni lokacije, ni početak gradnje, ali ona kaže da je reč o “ogromnim kompleksima”.

 

Gde i kada će se to graditi ostala je tajna, kao i ime investitora koji je, rekla je Sotirovski “veoma važan i poznat”*. Generalnim urbanističkim planom od ranije nije predviđena gradnja takvih objekata, pa je činjenica da do same realizacije projekta moraju da se dese i brojne promene vodećih gradskih akata.

 

* po Nišu se šuška da je to Bogoljub Karić....pa ako lažu mene i ja lažem vas..

 

Kako gde? Pa mogu nasred tvrdjave

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

 

Valjda kod ovog Delta Planeta, ili kako se već zove.

 

Ja sam pa čuo će gi zidaju negde u Palilulu, u brdo....budiBogsnama....onolika širina iza Pantelej do Matejevac. Mada, da se ja pitam, srušio bi Gradski stadion i tu napravio tako nešto, a stadion premestio izmedju Romanse i auto-puta. Praktično iz više razloga, a pogotovu kad dolaze ovi banditi iz prestonicu, da se ne maju po centar. Kad se razletu po grad pa okupiraju sve ćevapdžinice nemaš de da kupiš kasvetnu pljeskavicu dok ne odu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...