Jump to content

Tiketi


Drug Crni

Recommended Posts

53 minutes ago, Drug Crni said:

Naravno da sam to odmah uradio i izađe mi isto tako sitno. Ali ok,ako je teško napisati da li si prošao ondaK ništa.

 

Ja kontao da se bar toliko vidi iz prve, da je dobitan tiket (Zeleni krugovi pored svakog para, crveno bi na tom mestu bilo da nije prošlo). Razume se da na 2 browsera koja redovno koristim, Chrome i Mozilla, uvećavanje na prvom ide sa pomenuta dva klika, a na drugom gore desno iz menu pa zoom (Vidim da neće drugačije ovde), ne znam sad napamet kako je na ostalim browserima. Na fonu standardno uvećaš rukom naravno. Ako je bio nesporazum sorry jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2024 at 3:46 PM, RatzenStadt said:

Vecheras Marsej, Vasko i Njuels kecevi, s visokom dozom opreza jer su utakmice iz dva od ove tri utakmice iz takmicenja koja su tradicionalno nepredvidiva (Liga Evrope i (brazilski) Kup).

 

Dobri tipovi iako Vasko nije prosao. Pisi cesce kad imas ovakve predloge 

Edited by Jurgen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
On 8/11/2024 at 7:21 PM, mr clutch said:

 

 

Priznajem da mi ova igra, a ni neka slična, nije padala na pamet uoči OI. Naravno, ponajviše zbog toga što tih dana nisam razmišljao izvan svojih standardnih tiketa. (A možda sam trebao). Moram da pitam par stvari za ovo: Koliko dugo je ova igra sa ovom/slično velikom kvotom bila dostupna a da ti znaš? Dakle, da li si je video u ponudi bar dan, dva pre, odnosno još ranije? Ta kvota me zanima koliko je dugo bila na izvol'te. Vidim da je uplata bila neposredno pre prvog meča pa zato me interesuje. Razume se, da mi je neko rekao odmah bi ispoštovao savet sa istim pa i većim ulogom...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marko said:

 

Priznajem da mi ova igra, a ni neka slična, nije padala na pamet uoči OI. Naravno, ponajviše zbog toga što tih dana nisam razmišljao izvan svojih standardnih tiketa. (A možda sam trebao). Moram da pitam par stvari za ovo: Koliko dugo je ova igra sa ovom/slično velikom kvotom bila dostupna a da ti znaš? Dakle, da li si je video u ponudi bar dan, dva pre, odnosno još ranije? Ta kvota me zanima koliko je dugo bila na izvol'te. Vidim da je uplata bila neposredno pre prvog meča pa zato me interesuje. Razume se, da mi je neko rekao odmah bi ispoštovao savet sa istim pa i većim ulogom...

I sve je pocelo ovako (Intro Funky G ft Juice - U tvojim kolima xd)...

 

Imao sam na admiralovom racuna 7 soma sto sam napravio singlirajuci Spaniju u polufinalu i finalu EP (2 fiksa i jedan gg) ostala da vise na mom nalogu kod njih. Prvobitni plan je bio da igram igre sa poenima, asistencijam i skokovima igraca na mecu  Usa vs Srbija, sto si odlicno opazio na osnovu datuma igranja. Banuo sam na admiralov sajt i spontano sam spazio dodatne igre trazeci igrace. Igre koje sam odigrao na specijal stranici su Jokic prvi asistent i Avramovi prvi kradljivac turnira(preko 150 kvota, zaboravio sam koja je tacno, preko 8 konja dobitak), Bogdan preko 10.5 trojki u grupi (mislim da je 6 kvota) i ova sa Jokicem kao prvim asistentom, poenterom, i skakacem na OI. Prvobitna ideja je bila da na svaki tiket stavim soma, ali odustadoh preracunajuci se da mi je to mnogo i da je odlican dobitak i na pola soma, te sam tu svotu ostavio samo na Bogija. Inace ponuda sa dobitnog tiketa mi se bas svidela, jer sam kroz pracenje nba lige i Jokica znao da postoji nekakva sansa za dobitkom i da vredi probati na neki sitniji ulog jaku kvotu. Ko sto vecina zna Jokica pri vrhu u te tri kategorije(asisti i skokovi sam vrh) na kraju svake nba sezone. 

 

Nisam fan davanja preporuke (ne zato sto verujem da ce mi to ukleti tiket), vec zato sto time savetujem da ljudi bacaju pare. xd Mislio sam da kazem za ponudu jednom ortaku koji se kocka, ali sam odustao. Inace u admiralu ima obilna ponuda sa specijalom za PL.

 

Inace kosarkasi koji su mu najblizi bili da ugroze tiket su Lebron za asistenciju, Franc za 2 poena, Bogi za 3 poena. Drugoplasiranog Vembija, konkurenta za skokove je nadmasio najlakse za 8 skokova. Tako da treba imati i malo srece.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mr clutch said:

 

 

Ok, nisam ni skontao da je Admiral u pitanju. Šta znam, video sam za koliko je izbio na prvo mesto u sve tri. Druge igre koje pominješ mi verovatno ne bi bile toliko privlačne spram ove, jer Jokić je očekivano bilo da ima max minutažu kroz ceo turnir (Portoriko i Sudan na stranu što sam mislio da će u te dve zbirno biti min 60 razlike za nas pa da će malo više laditi). Lično, s' obzirom da sam redovan sa mojim povećim tiketima, na ovo bi skočio lagano, i zbog toga da promenim malo, i zbog kvote

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mix baseballa i footballa, 10 parova, 500din, 55 kvota, 31000 dobitak (Za nešto jače tokom vikenda, dobrano su me zajebali i nekoliko drugih baseball, a i mnogi college american football mečevi)

 

spacer.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...