Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, pepe sancez said:

Ok, i sta je ispravan nacin ophodjenja prema javnosti? Mislim da je negdje poenta tvoje price tada bila i da navijacu treba otvoreno reci kako stvari stoje. 

 

Razumijem da mozda Teu trenutno to ne pase ili je klubu odgovaralo da stvori hajp, ali hajde da pogledamo onda iz ugla nekog navijaca, npr. mene ili tebe. Meni bi bilo bitno da se kaze istina u ovom slucaju. A da li je istina ono sto sto je Teo izjavio?

 

šta ti misliš, da li je istina ovo što je teo izjavio ili ono što niko iz kluba nije izjavio? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teodosicu je poslata ponuda. Bio je pred potpisom. Nadam se da će uskoro iz kluba izaći sa saopštenjem. To što sad Valjevska prevara iznosi neke informacije, moze samo da ih ostavi za sebe. Toliko od mene u vezi Teodosica.

 

Sto se tice pleja i centra - plej je mamoj.b a centar 😞

 

:)))))))

  • Like 3
  • Thanks 5
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Swift Pancakez said:

...ili ono sto je jelisaveta izjavila?

 

jelisaveta je igrala predstavu. jesi li gledao radovana III (miki manojlović intonacija)? 

 

Edit 

složio sam se sa tvojom tvrdnjom da joj to nije trebalo "iz naše vizure" ali koga boli pimpek, nije istočno pitanje 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pakito said:

Teodosicu je poslata ponuda. Bio je pred potpisom. Nadam se da će uskoro iz kluba izaći sa saopštenjem. To što sad Valjevska prevara iznosi neke informacije, moze samo da ih ostavi za sebe. Toliko od mene u vezi Teodosica.

 

Sto se tice pleja i centra - plej je mamoj.b a centar 😞

 

:)))))))

Ode još 1000 sezonskih. Gerila marketing.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pakito said:

Teodosicu je poslata ponuda. Bio je pred potpisom. Nadam se da će uskoro iz kluba izaći sa saopštenjem. To što sad Valjevska prevara iznosi neke informacije, moze samo da ih ostavi za sebe. Toliko od mene u vezi Teodosica.

 

Sto se tice pleja i centra - plej je mamoj.b a centar 😞

 

:)))))))

Jadna teta Vesna.:classic_blink:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

jelisaveta je igrala predstavu. jesi li gledao radovana III (miki manojlović intonacija)? 

 

Edit 

složio sam se sa tvojom tvrdnjom da joj to nije trebalo "iz naše vizure" ali koga boli pimpek, nije istočno pitanje 

slazem se ja sa tobom

samo hocu da kazem da ne pije bas vodu ni prica "eto teo posteno rekao kako stoje stvari, a cova samo zavlacio ljude da bi prodao sezonske"

i teodosici su umocili noge u celu pricu

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Da mi je da se docepam valjevske prevare...

 

 

jel bi ga obljubio (: onako drugarski 

 

mnogo smo opterećeni raznim fejk njuz narativima koji realno nemaju veze sa životom niti utiču na nas zivot. 

 

 

zvezda će imati strava sastav, verovatno najbolji u svojoj istoriji 

 

slow down, relax, it's too late to worry (take it easy) 

 

https://youtu.be/ymdssZOAx3Q

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Pakito said:

Teodosicu je poslata ponuda. Bio je pred potpisom. Nadam se da će uskoro iz kluba izaći sa saopštenjem. To što sad Valjevska prevara iznosi neke informacije, moze samo da ih ostavi za sebe. Toliko od mene u vezi Teodosica.

 

Sto se tice pleja i centra - plej je mamoj.b a centar 😞

 

:)))))))

 

 

giphy.gif

 

giphy-downsized-large.gif

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

 

jel bi ga obljubio 🙂 onako drugarski 

 

mnogo smo opterećeni raznim fejk njuz narativima koji realno nemaju veze sa životom niti utiču na nas zivot. 

 

 

zvezda će imati strava sastav, verovatno najbolji u svojoj istoriji 

 

slow down, relax, it's too late to worry (take it easy) 

 

https://youtu.be/ymdssZOAx3Q

Nije to to bez prevare, mislim na onu valjevsku...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Pošto se dugo nagadjalo, da li je bio realan dolazak u Zvezdu?

– Ja sam imao samo jedan razgovor sa Čovićem. To je bio razgovor mimo svih tema ugovora i sličnih stvari. U tom momentu, mnogi su se interesovali, ja sam rekao da ne bežim ni od čega, ako želite nešto, imate broj mog menadžera i slobodno razgovarajte s njim. Šta je dalje bilo, zaista ne znam. Ja nikakvu ponudu nisam dobio. Na tome je ostalo – objasnio je sjajni reprezentativni plej Stefan Jović

Jel i on laže? :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...