Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

19 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Živ li je David Pick? 

 

15 minutes ago, Zizu said:

Nekada je zario i palio prelaznim rokom :classic_biggrin:

Izgleda da je izgoreo. Ni traga od njega...

 

13 minutes ago, pepe sancez said:

Ubila ga cigla.

 

Ne bavi se više novinarstvom, sada je menadžer...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se ovde neki prisecaju Boga oca kosarke Markusa Vilijamsa.Koliko mi je zao tog momka,kao da mi je brat rodjeni.Steta sto nije imao glavu fokusiranu samo na trening.Po talentu je jedan od najboljih koje sam video i velika steta sto nije bio ozbiljan.

 

Secam se kada je Repesa pricao kako ga je doveo u Unikahu.Menadzeri ponudili Markusa Unikahi i svi iz uprave bili protiv zbog njegove proslosti.Repesa je rekao da ga dovedu,da ce probati da ga vrati u zivot.Kada je video na treningu sta Markus zna,ostao u soku i danas kaze da je on najtalentovaniji igrac kog je trenirao.

 

Vidim da se fizicki malo doterao,da je smrsao i zategnutiji nego pre.Mozda sam lud ali ja bih ga doveo da bude drugi plej.On i Gist bi pravili cuda u tandemu,verovatno bi svaku nedelju zavrsavali u top 10 poteza evrolige.

 

Jos uvek ima magije u njegovim rukama.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Da li je to mozzart blokirao uplate na povratak Tea u zvezdu? 😂

 

I ako je blokirao, to ne znači ništa. S obzirom na ludilo koje vlada internetom ako Teo-vog navodnog dolaska, predpostavljam da su bili bombardovani opkladama na njegov dolazak. A pošto nisu znali kako da izbalansiraju volume na taj market, odlučili su da blokiraju uplate kako bi smanjili svoj exposure u slučaju da se to stvarno desi.

 

ps. izvinjavam se za preterano koriščenje engleskih reči. Neznam kako bi tu terminologiju dobro preveo na srpski.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

I ako je blokirao, to ne znači ništa. S obzirom na ludilo koje vlada internetom ako Teo-vog navodnog dolaska, predpostavljam da su bili bombardovani opkladama na njegov dolazak. A pošto nisu znali kako da izbalansiraju volume na taj market, odlučili su da blokiraju uplate kako bi smanjili svoj exposure u slučaju da se to stvarno desi.

 

ps. izvinjavam se za preterano koriščenje engleskih reči. Neznam kako bi tu terminologiju dobro preveo na srpski.

Stoji sve to, ali isto tako kladionice nisu naivne, i cim blokiraju mec znaju koliko je sati. U ovom slucaju nista ne mora da znaci ali... Da ne idemo u off sa kladionicom sada. Hvala na odgovoru 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...