Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Da je ovo normalno fudbalsko podneblje i normalan klub, ratosiljali bi se bukvalno svih ovih stranaca i to sporazumnim raskidima ugovora, jer šteta koja se nanosi njihovim ostankom nije štetna samo po sadašnjost, već i budućnost kluba. Oni ništa ne mogu doneti pozitivno ni u našoj ligi, a kamoli u Evropi

 

 Dokle god ne postoji sistem uvođenja naše dece u seniorski pogon gledaćemo ovo. A ovo gledamo jer su u pitanju ugradnje mafije u klubu.

 

I na kraju umesto da napredujemo kroz ove tri godine igranja Evrope, mi žestoko nazadujemo. U svakom smislu.

Najsmešnije je što je Milojević najozbiljniji fudbal igrao sa igračima koje je Grof doveo. Sve nakon toga je bilo iz goreg u goreg.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki perkos said:

Nije zander sam dosao u zvezdu nego su ga ovi banditi doveli tako da kad njih poteramo naravno da ce i njihovi bankomat igrači zajedno da lete

 

Jbg, tom logikom nikad nijedan igrac nije kriv ni za sta. Lik je samo 10 minuta trebao da bude fokusiran i da ne zasere nesto, ali je posle pet minuta zaboravio igraca i igrao rukom u kaznenom. 

 

Slazem se ja sa svim sto ti kazes, ali treba biti ozbiljan retard da udjes sa klupe i ovoliko uprskas. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Železničko gnomče said:

 

Docekao ksenofob srecu i radost.

 

P. S. Meni bar ulepsalo vece sto ga barem Luka dao za Real 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modric

Da bas sam ja ksenofob 🤣🤣🤣 Sta su onda ovi sto razvlace Gobeljica non stop? Taj isti Gobeljic veceras imao milion odlocnih intervencija i uklizavanja. Ovaj zongler cim je usao ispao kao iz voza. Dace Bog da ga vise nikad ne vidim u dresu Zvezde. Neka pali na Kipar i uveseljava narodne mase. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

Imao je sansu Marin odmah posle penala, imali smo u drugom poluvremenu kad je Vukanovic umesto da sutira trazio duha u petercu, imao je i Marin kada je iz okreta sutirao, a mogao je da se strpi, imao je i Van La Para kada je umesto dodavanja odlucio da sutira sa 25 metara, iako je imao tri igraca.

 

Koliko bi ti prilika u situaciji dok ekipa ima pozitivan rezultat? 

Ne blamiraj se, Van la Para sutirao sa 25 metara, pa Oli je imao takvih 10 suteva ako to racunas u sanse. Vukanovic je otisao u stranu dosta, ne bi ni bolji igrac od njega dao gol iz one pozicije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

Da bas sam ja ksenofob 🤣🤣🤣 Sta su onda ovi sto razvlace Gobeljica non stop? Taj isti Gobeljic veceras imao milion odlocnih intervencija i uklizavanja. Ovaj zongler cim je usao ispao kao iz voza. Dace Bog da ga vise nikad ne vidim u dresu Zvezde. Neka pali na Kipar i uveseljava narodne mase. 

Jander 666 utakmica da odigra u LŠ neće je odigrati kao Gobeljić večeras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanderu nek plate koliko treba, nek se ugradi ko treba, samo da vise nikad ne obuce nas dres...ovo sto je on veceras uradio za 10 minuta i pored penala je sigurno u 5 najgorih predstava "profesionalnog" fudbalera koje sam u zivotu video...kao da je drogiran...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Jbg, tom logikom nikad nijedan igrac nije kriv ni za sta. Lik je samo 10 minuta trebao da bude fokusiran i da ne zasere nesto, ali je posle pet minuta zaboravio igraca i igrao rukom u kaznenom. 

 

Slazem se ja sa svim sto ti kazes, ali treba biti ozbiljan retard da udjes sa klupe i ovoliko uprskas. 

Apsolutni debil. Tomane jeste masio penal al to se desava mnogima, bar nije sutnuo kao baba. I ostali sto su igrali odrali su dupe da prodju a onda udje nesretnik i mislim u prvom naletu promasi loptu, ispada iz odbrane. Bolje da je Pankova stavio da igra ti 10 minuta beka nego onu budaletinu. 

Link to comment
Share on other sites

Desilo se ovo i Nemanji Vidiću na Svetskom prvenstvu. I Dudiću takođe. Jander je kasno skočio, nije gledao loptu i ona ga je udarila u ruku. Bad luck. Milojeva greška je što ga je uvodio uopšte. Jander nije igrač za bunker, prilično limitiran generalno. Pankov je trebalo da uđe i verovatno bi prošli... Čista karma...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Olimpijakos - tim bez balansa. Gomila latino-loptaca i carinika, dosta improvizacije. Sa jednim pravim sidrasem i dva klasicna i brza krila bi davno rijesili utakmicu. Prolaz im je poklonio protivnik, Zbog izrazite jalovosti nisu ga previse zasluzili.

 

Zvijezda - dobro se drzala, s obzirom da je igrala sa dva igraca manje. Defanzivno je to dosta dobro izgledalo. Variralo se naizmjenicno sa 4-2-3-1, 3-4-2-1 i 4-4-2 (sa Marinom kao isturenim slobodnjakom), i sto je najbitnije, sa dva defanzivna bloka koja su dobro funkcionirala u pokrivanju prostora i komunikaciji. Vidi se rukopis trenera. Golman odlican. Oba beka, mislim na domace, su dosta spora, ali konstantno visoko izlaze. Protiv brzih top-ekipa je to neoprostiv rizik, protiv ovakvog Olimpijakosa neprimjetna crtica. Pretpostavljam da se radi o navici iz domace lige gdje se preko bekova vrsi konstantni presing na protivnika. Protiv Olimpijakosa cija je odbrana u drugom poluvremenu izlazila skroz visoko je to bilo manje rizicno, jer Grci cesto nisu znali sta ce s loptom pokusavajuci da igraju kratkim pasom kroz sredinu. Vukanovic odlican, Boakye jedini fudbalski pismeni stranac u ekipi (Marina, Degeneka i Borjana dozivljavam kao dijasporce, a ne klasicne strance), mali Petrovic s obzirom na godine solidan, mnogo bolji u drugom poluvremenu.

 

Tomane, van la Parra, Jander - sramota za srbijanski fudbal. Dva igraca manje na terenu. Strano tijelo u ekipi. Fudbalski nepismene budale koje su vam klupske funkcionere nagovorile da vam trebaju ispodprosjecni stranci su vas ukopali i izbili vam vise miliona € iz dzepa. Niti imaju kvalitet, niti su integrirani u tim, niti imaju zelju da budu dio tima, globtroteri koji nisu dobili zeljene ugovore u svojim zemljama i koji su nasli naivcine iz Beograda da im ni za sta uzmu pare ove sezone. Ne znam koliko se Milojevic pitao kada su oni dovodjeni, ali mu je ucinjena definitivno medvedja usluga i njemu i momcima poput Marina, Vukanovica, Degeneka, Borjana, Vulica, Pavkova...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Jbg, tom logikom nikad nijedan igrac nije kriv ni za sta. Lik je samo 10 minuta trebao da bude fokusiran i da ne zasere nesto, ali je posle pet minuta zaboravio igraca i igrao rukom u kaznenom. 

 

Slazem se ja sa svim sto ti kazes, ali treba biti ozbiljan retard da udjes sa klupe i ovoliko uprskas. 

Razlika je sto Zander nije igrač za poziciju koju mu je neko namenio u Zvezdi sto je i sam rekao kad je dosao u klub. Veceras je izabran da bude krivac nakon glume Rodica i bas zato motka treba da radi pocev od Terzica. Da je Miloje stvarno jurio rezultat usao bi Pankov a ne lazni levi bek

Link to comment
Share on other sites

Iako sam ocekivao opet me pogodilo jer smo mogli lako proci. Nismo zasluzili.

 

Ekipa koja u 6 utamica 11 na 11 ne da ni jedan gol nema sta da trazi u bilo kom takmicenju.

 

Ekipa koja svaku utakmicu trosi jednu izmenu na levom beku a pri tome nema levog beka je cirkus sama po sebi.

 

Sad moze da rotira koga hoce koliko hoce. Niti je imao ekipu uigranu niti spremne igrace niti strategiju.

 

Bar mozemo seledecih 20 godina da pricamo kako bi sve bilo drugacije da je usao onaj penal.

 

Borjanu svaka cast. Zasluzio je da igra na visem nivou.

 

Strucnjak nam ga suzio pa nas naguzio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Desilo se ovo i Nemanji Vidiću na Svetskom prvenstvu. I Dudiću takođe. Jander je kasno skočio, nije gledao loptu i ona ga je udarila u ruku. Bad luck. Milojeva greška je što ga je uvodio uopšte. Jander nije igrač za bunker, prilično limitiran generalno. Pankov je trebalo da uđe i verovatno bi prošli... Čista karma...

Jeste desilo se i Vidicu ali taj Vidic je odigrao milion vrhunskih meceva i na toj istoj je imao gomilu dobrih intervencija, inace mi tu ne primismo gol za 90 minuta. Zanderu ovo nije prva greska, pa lil je za vikend protiv Spartaka kao baba stajao pored igraca Spartaka koji skace i daje gol. Svaki mec pravi neku glupost, jedina krstena utakmica mu je u Kopenhagenu. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ZiS said:

Generalno, ako cemo pravo, nismo ovogodisnjim izdanjem u LS ni zalsuzili da prodjemo...Sreca jeste sastavni deo sporta ali ona se zasluzuje...mi smo je prethodne dve sezone dobrano zasluzili odnosom, igrom, htenjem ali i znanjem...ove nismo, prosto kao pasulj...Nije smak sveta ako se neke pouke izvuku...

Ko da izvuce pouke? Mrkela? Bezmuda pizdetina koja je vise para sprcala nego Dzaja na one mokre cvorove. Terza? Taj vec u tefteru ima neke idiote koje ce muljati tu.

Sve ce biti isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...