Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 minutes ago, SunZero said:

Pankov je isto truba, smesan stoper koji uz to voli i da dribla i glumi nekog organizatora iz zadnje linije a u svim segmentima igre je blago receno nedorecen

 

mora ovde da se iskristalise prva postava koja ce da se uigrava, od ovog besomucnog rotiranja nema leba

Treba smanjiti rotaciji definitivno ali u ovoj sedmici je ipak neophodna. Igrali smo u nedjelju derbi, danas Vozdovac za vikend Macva pa u utorak Olimpijakos. To je 4 meca u 8 dana. Da ne govorim da smo imali i Bajern prosle srede. Treba smanjivati ali sada je ipak opravdano.

Link to comment
Share on other sites

Jel se zna gde deli, osim to sa Nis pumpama, nisam ispratio?
Imaš na Fejsbuku, ako zapratiš neku stranicu dobiješ kartu. 500 komada valjda, koliko sam video na zvaničnoj stranici. Ko zna koliko je poklonjeno ovako firmama i nazovi sponzorima.
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, placebo said:

Covek je uspeo zajedno sa Terzom da mi smuci FK...Ja ne znam koliko treba da budes lud i da i dalje navijas za ovu tvorevinu.Dok nas je punio Karabak,bili smo veci klub nego sad.Nekako smo kao trg republike,renovirani ali sje..ni...

Niste igrali sa Karabakom nikad. Sa Kairatom jeste. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jonnhy Clash said:

Niste igrali sa Karabakom nikad. Sa Kairatom jeste. 

Sto bitno menja stvari,ne mozemo najvecem rivalu da pruximo ruku i kazemo bolji ste.Umesto toga razvlacimo Milunovicev gol do beskraja,kao da branimo rektorat.Nekad smo bili veliki klub,a sad smo nekako partijska prcija kojoj se posrecilo.

Link to comment
Share on other sites

pobeda na prepad i nista vise. ko je odlučio da gajic ne bude na spisku za LŠ a da tamo budu gobelja i simao je grobar fkcz
Jbg, poturala se priča ovde od stane Milojevih svedoka da je Gajić debeo, da neće da trenira, nema kondiciju ni za jedno poluvreme. Gobelja je bio logično rešenje.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...