Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

23 minutes ago, MistoBz said:

Ovaj La Para je zivotinja od igraca.. Vrednost 4 milke.. Nekako mi je nerealno da mozemo da ga dovedemo.. Mislim da je przenica i da bi ga Marakana preporodila.. 

 

Plus je u najboljim godinama.

I Stojković je 3m na TM pa smo ga jedva za dž udomili negdje.

Ovo baš miriše na daj šta daš opciju, čisto da se dovede neko. Čak i na klipovima (ispod)prosjek. Niko sretniji od mene da me demantuje ali ovo nije pojačanje za LŠ, da nije Holanđanin već domaći na neviđeno bi bio proglašen za pikslu, ovako će bar imati vremena da se pokaže. Sretno mu a i nama sa njim.

Link to comment
Share on other sites

U danasnje vreme je milion nikakav faktor. Doslovno bure od igraca (ko je rekao Causic?) pazaris za takve pare.

Mislim, kazem i ja imam veliku dozu rezerve, ali razumem ovaj potpis. Narocito ako imamo u vidu da je iza ugla vrebao Cavric, ovo slavim kao poptis Ronaldinja licno 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Moras da razumes da smo i doveli puno bolje pojacanje, ne bi to nista znacajno promenilo. Mi smo 4., pa smo 4. i to nisu mogla ni 3 ekstra igraca promeniti. Primera radi, Oly u svom sastavu ima dva reprezentativca Portugala, i jednog Valbuenu pa je veliki autsajder u poredjenju sa ove dve ekipe.
 

Mi targetiramo Oly boli nas uvo za ova dva kluba druga ako njih ocerupamo.  Prilaz pojacanju je jako jadno.  Kao da je preko one stvari dovodjeno.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

ovome je jedino plus sto nije cavric..

kao neko ofenzivno moodo, a za 10 godina karijera nije 20 golova dao..

ne mogu da vjerujem da za 1,5-2m koliko bacaju na ove igrace, ne mogu da nadju iole normalno ozbiljnog fudbalere, umesto ovih sto dolaze em totalno fizicki nespremni em bez ikakvog pedigrea.. :fantom:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim neki potencijalni high reward kad dovedes igraca u 29. godini, koji se odavno izgradio i uveliko pokazao ako je imao nesto da pokaze, za obestecenje od milion i platu bar upola od toga...Ajde, daj Boze da gresim, ima tu stvari i koje mi se svidjaju...Ali mislim da je jasno da ovde dobijamo igraca koji i nema prostora za neki veci napredak i iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

ovome je jedino plus sto nije cavric..

kao neko ofenzivno moodo, a za 10 godina karijera nije 20 golova dao..

ne mogu da vjerujem da za 1,5-2m koliko bacaju na ove igrace, ne mogu da nadju iole normalno ozbiljnog fudbalere, umesto ovih sto dolaze em totalno fizicki nespremni em bez ikakvog pedigrea.. :fantom:

A gde je bio Vijera i koliko golova je dao pre nego sto je dosao kod nas? 
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Ne znam sta ljudi ocekuju...kakvi to igraci su dostupni za milion? Teren je jedino merilo...

Poenta je bas u tome mogli su da se pruze vise za boljeg igraca.  Kao da smo na merama stednje pa imamo na raspolaganju zadnji milion evra za pojacanja 😄

Edited by suptil
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Decembarski said:

Galata dovela Falcaa za 5milki po sezoni.

Voimja oca.

Toliko kosta kvalitet.

Mada...sklon povredama.

Igras LS imas kintu za jedno pojacanje do dva. Ne mora za 5 miliona ali imas za dobrog igraca, ali zaboravio sam nemamo ga gde. Svuda imamo po dva odlicna igraca...

Link to comment
Share on other sites

Meni nije Cavric toliko los igrac kao vecini ovde (zapravo mislim da je dobar, ali je u padu forme, pritom puno kosta, i vrv bi se scenario Ivanic ponovio), ali sam vrlo zadovoljan dolaskom ovog Holandjanina. 

 

Nama za SL svakako ne treba vise od 4 stranca, ali bi moglo da se agituje da se digne lestvica na 6, nikakve ex-yu pizdarije.

 

Vojvodina nas je nadigrala. Bukvalno su zasluzili ne da uzmu bod, nego sva tri. Mi do gola Pavkova doslovno nismo presli pola. Da ne bi Garsijine majstorije ne bi ga dali nema sanse. Inace za decka se posle pet minuta videlo da je dobar igrac (kao i za Bena kad je debitovao protiv CSKA), nema nikakvih izgovora, prilagodjavanja, pizda materina, odmah iz aviona na teren i peglaj.

 

Jos jednom moram da se osvrnem na Jovancica. Klasican primer onog kad neko izadje iz opanaka. A sto je najgore zna fudbala, i bio bi duplo korisniji kad bi radio samo ono sto zna. 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Negazirani said:

Ne postoje "pojačanja za LŠ" koja koštaju ispod 2M EUR, a mi eventualno toliko možemo da se pružimo.

 

Koliko vidim, La Parra ima vrhunsku tehniku za 1v1 i loš pregled igre. Klasičan tip sa termina iz balona što siluje loptu.

ne mora nuzno da bude instant pojacanje..

ovaj nit je instant pojacanje, nit se moze posle unovciti..

umesto da se gadjaju neki mladi repstivci cameruna, obale slonovace, nigerije, a za 2m mozes dovesti troje, pa nek jedan uspe, na konju si..

ovako, ovo mu dodje high risk, low reward.. a davno li je bio cafu, koji je za razliku od ovoga i odigrao nesto pre dolaska kod nas:default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Igras LS imas kintu za jedno pojacanje do dva. Ne mora za 5 miliona ali imas za dobrog igraca, ali zaboravio sam nemamo ga gde. Svuda imamo po dva odlicna igraca...

Ne svodi se sezona samo na tih 6 utakmica.

Valja nam opet podizati trofeje.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...