Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ne znam cemu kuknjava... izbegli smo na kraju dve prejake grupe. Moglo je bolje, moglo je i mnogo gore...

 

PSG i Real bi nas nakantali... ovako ce sa Bajernom biti klasik, a Tot realno nije nivo najjach klubova... dok ce sa Olijem biti sibanje, iako ce verovatno vladati usrana atmosfera.

 

Ali svakako sam zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

ne brinem se uopste za navijace i to bratstvo. ne uticu toliko na igru kao na basketu, sever je daleko od terena, na zapadu i istoku ce biti 30k ljudi koje oni nece moci utisati. bas mislim da ce biti fenomenalna atmosfera. igraju igraci na terenu a ne sever. i vec sad znamo da nam je ta tekma veoma bitna tako da se ne brinem za atmosferu i napaljenost. 

i tamo ce da bude slicno, i naravno bez respekta na terenu. 

nije ovo kosarka i bice to odlicno.

i da se ne podcenjuje oly, ljudi su dva puta lagano dobili krasnodar i cini mi se da uopste nisu naivna ekipa.

protiv bajerna isto ce biti spektakl. tu cemo biti prepaljeni i moze svasta da se desi. 

 

naravno dosta zavisi od rasporeda, najbolje je bajern ili tot na kraju kad vec obezbede prolaz.

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neće ovde biti toliko strašno kao na basketu jer se ovde to neće toliko osetiti. Tamo je em bliže terenu em dinamičnije. Ja sam baš uveren da će biti lepa navijačka predstava jer će biti stalno pesma a kada bude trebalo zvižduci će dolaziti sa bočnih tribina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Moglo je i bolje i gore. Delije ce opet moci da navijaju za bracu.Misljenja sam da bismo cak mozda i lakse usli u LE u A u direktnom okrsaju sa Brizom.

 

Isto. Računaš po 4 poraza i nama i njima i onda dvomeč za Ligu Evrope. Nije ni ovako loše, ali stvarno niko ne voli sa ovim Olimpijakosom.

 

Na kraju sam samo hteo da se izbegne L'Pool, Napoli, Salcburg, realno smor bi bio opet sa njima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...