Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Kakva je piksla Ivanić i dokle više sa nebulozama? Piksla može biti neko ko nema gdje pa ga menadžer u talu sa Terzićem/Milojevićem uvali kod nas i onda ga još isforsira u prvih 11. Ivanić nije ništa od tog osim što je promašaj tj što nije opravdao uloženo u njega. Jedino ako stručnjak koji ne radi ništa osim što lupeta(Tsva) misli da je svaki igrač koji ne opravda njegova očekivanja piksla. Onda se slažem, po tom je Ivanić piksla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Zezam se. 😄 Fudbal sam igrao iskljucivo amaterski, s obzirom da sam fizički jak, ne previše brz i bez tehnike to je bio neki Vukanović/Gobeljić stil. Opet kažem. Pavkov se za mesec, mesec i po dana može doterati u red. A drugo, ljudi često mešaju fizički izgled sa kondicijom, izdržljivošću. Eno ti ga onaj Meksikanac što je prebio Entonija Džošuu. Zaboravih kako se zove. Pavkov se jeste zapustio, ali ništa što se ne može popraviti. 

 

Nisi taj nivo ako nisi dobio jedan specifican telefonski poziv 😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, prolup said:

Kakva je piksla Ivanić i dokle više sa nebulozama? Piksla može biti neko ko nema gdje pa ga menadžer u talu sa Terzićem/Milojevićem uvali kod nas i onda ga još isforsira u prvih 11. Ivanić nije ništa od tog osim što je promašaj tj što nije opravdao uloženo u njega. Jedino ako stručnjak koji ne radi ništa osim što lupeta(Tsva) misli da je svaki igrač koji ne opravda njegova očekivanja piksla. Onda se slažem, po tom je Ivanić piksla.

Je li ga trener trazio = jeste

Je li mu izmislja pozicije na terenu da bi mogao negde da ga stavi = izmislja

Da li decko vedi 1.5 miliona icega = ne vredi

je li ga stiti kao svoju investiciju ili ga kritikuje kao Boacija i ostale strance= stiti ga

da li decko pokazuje zar na terenu = naravno da ne pokazuje, vuce se kao glista

 

piksla 1 kroz 1

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa nije ga stavio protiv YB u revanšu, da je piksla tu je morao početi. Čuj Milojević kritikuje strance, doćemo i do tog da je rasista kao onaj što je bio na klupi Partizana.

 

Quote

Zvezdin strateg se osvrnuo i na učinak Ričmonda Boaćija, koji od povratka u Ljutice Bogdana ne pruža partije na očekivanom nivou.

"Kad ostvatrite dobru sezonu, kao Boaći pre odlaska u Kinu, podignete lestvicu i očekivanja. Verujem u moje igrače. Dobro je radio tokom priprema, posle povrede koju je vukao mesec dana. Očekujem da se vrlo brzo vrati na stari nivo".

Zli Milojević mrzi strance i forsira domaće piksle. Ja sam još gluplji što odgovaram najvećem trolu pod forumskim nebom Srbije.

Link to comment
Share on other sites

Nama treba ozbiljan igrac na krilu, koji ocigledno nece biti stranac, a sto bi u sustini bilo najbolje resenje, jer iako kosta moze doneti instant kvalitet i biti resenje za 11.

Ovako deluje da se standardno dize cena domacem igracu, te nije na prodaju, te se on javlja da je to teska prica, a vremena je malo uz duboke dzepove koje takvim transferima treba popuniti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

 

Znaci da je "plemenit" novi izraz za mekan, metiljav, flegmatican. Ni Z od Zara nema u igri. Licno je insistirao da dodje, platio milion i vise i opet mu nije igrao u odlucujucoj utakmcici sa YB. Sve u svemu Mirko zvani piksla. Causic posle Causica al piksla je piksla

Dobro @tsva pa zar misliš da bi Miloje izustio ono što jeste realnost, ako smo u nešto sigurni, to je onda u njegovu tvrdoglavost. 

Link to comment
Share on other sites

Čavrić je dobar fudbaler i to mogu da spore samo kompletne neznalice koje su govnima mazali i mnogo bolje igrače od Čavrića. Jebete li vi šta kući ili samo na forumu?

 

Čavrić ne vredi 1.5M, barem ne u ovom trenutku. 700-800k bi bila prava mera i u tom slucaju bi mogli i da zaradimo na njemu. Nije kvalitet Radonje, po meni sličan je Kostiću. Istina, nisam mu pratio karijeru poslednje 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

E dal se neko setio u klubu i oko njega, znači oni, koji se pitaju, jel, da umesto migova, tenkova in kojekakvih nebuloza recimo naprave nešto da Zvezda kao klub pozitivno iznenadi fudbalski svet.. da postavimo i neki dobar primer. Trebalo bi kontaktirati Bayern, pa ako može, da se pozovu neki akteri iz "onog" polufinala, neki barem najistaknutiji naši i njihovi igrači tada. Da se pozdrave pred početak utakmice. Bilo bi ono baš gospodski i kul. Klaus A. da bude ispraćen ovacijama. 🙂 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tsva said:

A sta ako nam u zadnjem kolu bode trebao bod da prezimimo u evropi?

Pa ništa, nećemo prezimeti. Btw, bila je šala na Terzin račun. 

2 hours ago, tsva said:

Je li ga trener trazio = jeste

Je li mu izmislja pozicije na terenu da bi mogao negde da ga stavi = izmislja

Da li decko vedi 1.5 miliona icega = ne vredi

je li ga stiti kao svoju investiciju ili ga kritikuje kao Boacija i ostale strance= stiti ga

da li decko pokazuje zar na terenu = naravno da ne pokazuje, vuce se kao glista

 

piksla 1 kroz 1

Dobro je, pomislio sam poslednjih dana da ti je neko hakovao nalog 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Cromodora


Не постоји та могућност, јер је немачки закон врло ригорозан и не дозвољава двојна. Морао би у том случају да се одрекне немачког, што нема смисла

Иначе, Стојковић представљен у Рапиду

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Боги said:

@Cromodora


Не постоји та могућност, јер је немачки закон врло ригорозан и не дозвољава двојна. Морао би у том случају да се одрекне немачког, што нема смисла

Иначе, Стојковић представљен у Рапиду

spacer.png@

@Боги jasno, predpostavio sam da postoji neka kvaka. Šteta. Mogli bi da vide makar ostalima koji nemaju pravnih prepreka da izboksuju, kad moze Sinavatra, mogu valjda i igrači Zvezde. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...