Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Pa ti rece da je zavrsen? Polako ljudi, dok se ne slika sa dresom nije gotovo , da nam igrac treba, treba ali mislim da ce pre stici za grupnu fazu kao prosle sezone kad smo doveli, Marina, Boacija i Causica nakon Austrijanaca .

Idalje stojim pri tome, ne znam sta se mota u njegovoj glavi ali Las Palmas je dao zeleno svetlo. Nije on slobodan igrac pa da se samo on pita gdje ce.  Pretpostavljam da zele da izboksuju sto bolje licne uslove.

Link to comment
Share on other sites

Zivo me zanima sta planiraju sa Ivanicem ako dovedu Garsiju i Warda? Obojica su lijeva krila s tim sto je Garsija cisto krilo koje moze i na desnu stranu iako je izraziti ljevak. Warda moze igrati i kao ofanzivni vezni mada to je Marinovo mjesto. Ivanic kao CM mi djeluje bas ofanzivno a uz to jako je svilen u duelima kojih na sredini ima najvise. Imali bi previse stranaca za ling long, zaista neshvatljivo pravilo o 4 stranca u vremenima kada svaki prosecan klub u Evropi ima po 7-8. Al ajd kako bi drugacije Hajdin kosta 200-300k i 30% 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao i pisao da je odluka FSS neustavna i da bi je dipl. pravnik oborio.

Ustav je najviši pravni akt, dok su potvrđeni međunarodni ugovori odmah iza ustava, a SSP je upravo to. Odluka FSS nije u skladu s ustavom.

Ja da radim u CZ odmah bi na tome radio. EU igrači NE SMEJU biti stranci u Srbiji!

 

Warda i Garcia uz ostatak ekipe garantuju lepu budućnost.

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Valensija said:

Zasto?

Mislim da je kontraproduktivno gurati mlade igrače samo zato što su mladi. Za njih je bolje da se izbore prirodnim putem poput Jovića, Grujića, Joveljića.

Druga stvar je što ja želim da gledam takmičarski fudbal, da mi je do dece gledao bih omladinske lige.

Mogu da zamislim derbi koji odlučuje o tituli a igraju dva klinca i oni kiksaju.

Nama FSS ozbiljnine probleme pravi za Evropu s ograničenjem stranaca. U godinama gde smo nadomak 15. mesta i dva predstavnika u LŠ, mi i fkp se dobijamo s Uroševićima, Simicima i sl, koji zbog situacije koštaju skuplje nego mnogi Portugalci, Španci, Brazilci koji bi nam doneli kvalitet. Setite se Huga, Ibanjeza, Donalda i Le Taleka, oni su koštali klub u zbiru malo preko milion evra godišnje dok sam Hajdin kosta s platom oko 400k.

 

Ja ću probati preko određenih ljudi da se pokrene medijska kampanja i sudski postupak okidanja pravila o strancima iz EU.

Link to comment
Share on other sites

Meni je generalno to pravilo da EU igrac nije stranac glupost. Ili si stranac ili nisi. Vise mi izgleda (laicki) kao da se politika mesa gde joj nije mesto. 

 

Mislim, ja ne bih ogranicavao mesta strancima uopste, nego me smaraju uopste te podele. Afrikanac, Juznoamerikanac, Evropljanin, svejedno je. Izgleda kao diskriminacija na osnovu nekih sporazuma koji nemaju veze sa sportom. 

(znam, zaposleni, prava, eu, bla bla) 

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Meni je generalno to pravilo da EU igrac nije stranac glupost. Ili si stranac ili nisi. Vise mi izgleda (laicki) kao da se politika mesa gde joj nije mesto. 

 

Mislim, ja ne bih ogranicavao mesta strancima uopste, nego me smaraju uopste te podele. Afrikanac, Juznoamerikanac, Evropljanin, svejedno je. Izgleda kao diskriminacija na osnovu nekih sporazuma koji nemaju veze sa sportom. 

(znam, zaposleni, prava, eu, bla bla) 

 

Srbija je potpisala SSP, zato igrači iz EU se vode kao domaći, a ne vode se u praksi, što je povreda ugovora koji je potvrđen u Parlamentu.

 

@Valensija

Ako je glupost onda su Englezi, Francuzi, Španci, Nemci, Argentinci, Brazilci glupi, i fudbal im je propao, ali zato Poljaci, Rumuni i Kinezi koji imaju tu nebulozu su svetske sile kao i njihovi klubovi.

 

Osim Njegoša mi nemamo nijednog ko bi mogao da igra, KrstoGol je CG.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milijaš #10 said:

 

Srbija je potpisala SSP, zato igrači iz EU se vode kao domaći, a ne vode se u praksi, što je povreda ugovora koji je potvrđen u Parlamentu.

 

@Valensija

 

Mislim na sve lige gde to pravilo vazi. Znam, to nije samo zbog fudbala i sporta, ali opet... U drugim oblastima zaposljavanja nema ovakvih ogranicenja broja zaposlenih stranih drzavljana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo pravilo da igraju dvojica do 21 izgurali su pretpostavljam menadzeri i razni mesetari koji ce da guraju klince pa ih nakon jedne sezone prodaju. Skauta ce biti dosta jer Evropa odavde i uzima po pravilu igrace do 22-23 godine. Taj ce odigrati jednu sezonu i prodaja, na njegovo mjesto uskace novi klinac i sve tako u krug. To pravilo sa aspekta sportskog rezultata ne donosi nista a kako nisam menadzer niti imam dodira sa time iskreno ne vidim nista pozizivno u tome.

Eto, sledece sezone ce sigurno zaigrati Velja Nikolic, Erakovic, Jocic ili tako neki klinac, ali tesko da se oni zadrze duze. Osim ako zaista nisu ekstra talenti pa budu zasluzili mjesto u 11 pa da ih gkedamo u Evropi.

Zivo me zanima ucinak Joveljica i Terzica u sezoni pred nama. Da vidimo da li je Milojevic promasio sa procjenom da Terzic nije kvalitet za 11, pa i Joveljic koji je ruku na srce dobio solidne minute.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni bi stvarno bilo zadovoljstvo da vidim igrača poput Garsije u Zvezdi. Prelako se krece, jako je brz, spretan.... On i Marin zajedno, pa i uz Ivanica... Uz to, bar meni, Tomane deluje kao pismen igrač....obećava

 

Jos da se realizuje pa onda moze i onaj polovnjak Radoja da zameni Jovančića za grupnu fazu 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Zvezda i Las Palmas su se dogovorili oko visine obeštećenja i sada je sve na ljudima sa Marakane da se dovovore oko plate" - za „Novosti“ kaže Milovanović koga su Grci optužili da im je oteo igrača i doveo u Beograd

"Ja kao Srbin i navijač Zvezde od malena u situaciji kad mogu da biram da li da pomognem Zvezdi ili Olimpijakosu normalno je da sam naklonjen našem klubu. Mi iz Las Palmasa smo završili posao dogovorom sa Zvezdom a sada je sve na igraču i upravi crveno- belih sa Marakane."

 

Sve je dakle na Zvezdi jer Grci su igrači ponudili 2,6 miliona evra plate za četiri godine. Verovatno direktor Zvezdan Terzić ima neki drugi adut u rukavu...
 

 

Дакле, вероватно ће бити најплаћенији играч уз Марина. Нека нам је са срећом, и да се исплати. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...