Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Jeste, on je.

Inače, sad sam gledala njegov profil, nisam našla na tirade o Nikovom nasilju, dok je Zvereva ubijao sa tekstovima.

 

Doduše, ova cura se i obratila sudu, ne novinaru.

Inače, Anglosaksonci se ponašaju kao da je ženskim finalom W završen.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije normalan ovaj što je prenosio finale Kicbila. Počeo da hvali ceremoniju kako je to možda jedini turnir gde nema dosadnih govorancija nego su igrači u fokusu. Prvo sam pomislila kako očigledno Vimbldon ne gleda jer su mi prva asocijacija bili govori sponzora, a on umesto toga od svih primera izvadio kako nema potrebe da se zahvaljuju skupljačima loptica :frusty:

Link to comment
Share on other sites

"Kakvo zadiranje u privatnost. Dobro je da on nije drzao telefon i otvorenu galeriju,nego ona koja je slikala selfi". :Hail:
Visko u trenutku kada kamerman u Umagu zumira telefon jedne devojke koja je bila sa momkom.

Mozda je ovakav,mozda je onakav..Visko je za mene komentatorski genije. Bio i ostao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja već ne znam kako stati ovome na kraj:classic_rolleyes:

Naslov je "Srbija joj ovo oprostiti neće" a reč je o Lauri Klark, onoj što ju je Novak pogodio.

Em je naslov takav, em je verovatno lažni profil (ima 250 folovera) em je sam tvit napisan 2017...Al eto, moj klik su dobili:classic_rolleyes:

 

https://www.novosti.rs/sport/tenis/1141468/novak-djokovic-najnovije-vesti-jues-usopen-diskvalifikovan-linijski-sudija-voli-rafu-rafael-nadal-fotografije-tenis-sport

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Viško non stop priziva da Kirgios napravi neki skandal, nedostaje mu onaj njegov stari temperament. Nema veze što je imao fenomenalnih poena, zna se zašto je dobar za tenis :classic_ninja:

 

Edit: a po ovom nesrećniku koji trenutno prenosi meč igraju MonfiLs i Krisi :frusty:

Edited by alcesta
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

Gill Gross 

 

When I was a US Open ballboy in 2013, I worked a juniors match between Tommy Paul and Borna Coric. Afterwards, I told a crew member that Coric's backhand "is like Djokovic." And he laughed in my face. I still think about this. That take wasn't so bad at all.

FaZpva6UsAEUjaN?format=jpg&name=small

It's so cool that someone uploaded a YouTube video of me ballboying in slow motion

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...