Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

Znači ovo je takav criple fight bio... Partizan je ovo morao zatvorenih očiju da dobije. Nije ni čudo što ovi nisu imali pobedu do sad... Tri napada na +1 njima ističe vreme za napad, i sad još bacaju loptu u ruke... Užas od ekipe... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pratio utakmicu sa prijateljem piskarajući preko vibera. Kaže on izgubiše dobijenu. Reko kod mene nije još gotovo, a kakvi su pajseri ovi iz Vitusa izgubiće loptu na uvođenju pa ima još šanse da dobije Partizan. Kakav šut Nilikine jbt :smiley26:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uzas od utakmice. Bio sam ubedjen da Partizan dobija, ako nista drugo bar na zelju, jer ovim ludacima iz Virtusa je lopta ispadala iz ruku i napadi su im isticali kad god su imali priliku da povedu. Na kraju nisu u stanju ni aut da izvedu za pobedu, ali eto Partizan nije pogodio. Bas dva uzasna napada Partizana u poslednjem minutu, a oba iz tajm auta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borky said:

Jel moguce da Bjanki nije izabrao da izvede loptu na Partizanovoj polovini? 

Inace ocajna utakmica.

Poslušao je na time outu Clyburna koji mu je sugerirao da je izvedbu na svojoj polovici jer će tako imati više prostora ali srećom Hacettovu grešku nijie Frenk ubacio. Čuo sam u prenosu.

Edited by bodo
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Poslušao je na time outu Clyburna koji mu je sugerirao da je izvedbu na svojoj polovice jer će tako imati više prostora ali srećom Hacettovu grešku nijie Frenk ubacio. 

Drugim rečima, opšte rasulo u ekipi, ne zna se ko pije ko plaća...ne čudi skor koji imaju.

Link to comment
Share on other sites

Frenki da je sam kao duh sutnuo klac trojku metar od kosa, niko ziv iz arene ne bi izasao kakav crni forum:lol_2:

1 minute ago, Don Dusko said:

Ali Frenki bitno da peva pesmice....Kakav je ono potez na kraju jbt.Pa da je to uradio u Zvezdi pao bi forum laganeze.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...