Jump to content

Premier League 2024/2025


Ko osvaja titulu?  

23 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

    • Manchester City
      2
    • Arsenal
      15
    • Liverpool
      3
    • Manchester United
      1
    • Chelsea
      0
    • Tottenham
      1
    • Neko sedmi
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/16/2024 at 07:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, СтелаРоса said:

Siti kao da testira koliko moze dati "fore" konkurentima a da rezultati ostanu isti. Igrace barem do zimskog prekaznog roka sa ukupno 25 igraca u timu na tri fronta. Jedan jedini napadac u timu, De Brujne sa sada vec solidnom istorijom povreda, mali Bob povredjen i propustice 3-4 meseca... Bas me zanima na sta ce to liciti kada krene LS i kada se udje u seriju teskih utakmica, sto bi moglo da bude vec posle reprezentativne pauze kada prvo igraju sa Brentfordom, a onda sa Interom, Arsenalom i Njukaslom. Sve u periodu od dve nedelje.

I u najgorem slučaju će uzet 7 bodova.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Siti kao da testira koliko moze dati "fore" konkurentima a da rezultati ostanu isti. Igrace barem do zimskog prekaznog roka sa ukupno 25 igraca u timu na tri fronta. Jedan jedini napadac u timu, De Brujne sa sada vec solidnom istorijom povreda, mali Bob povredjen i propustice 3-4 meseca... Bas me zanima na sta ce to liciti kada krene LS i kada se udje u seriju teskih utakmica, sto bi moglo da bude vec posle reprezentativne pauze kada prvo igraju sa Brentfordom, a onda sa Interom, Arsenalom i Njukaslom. Sve u periodu od dve nedelje.

 

Moguce da cekaju sudbinu povodom 115 optuzbi. U septembru je valjda saslusanje. Svasta se spominje kao presuda ali mi je tesko verovati da ce  proci bez kazne nakon 115 optuzbi i njihovog odbijanja da saradjuju u istrazi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najjači utisak što se MUTD tiče sa ove utakmice je Den Hag se baš lepo obukao.Odelcw,Kravatica,namazana ćelica,štucovana bradica sve ostalo sa terena je otrcano,trulo,jadno i raštimovano.

 

Utepao ih Liverpul sve,sto bi rekao moj komšija sa juznu Moravu.

Liverpul je doveo i sjajnog trenera koji je pravio čuda i sa AZ,Fejnordom i sad i tim koji vodi igra sjajno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...