Jump to content

Recommended Posts

Quote

Kako piše redakcija @blic.rs, Nikola Jokić je svakom saigraču iz reprezentacije poklonio sat Rolex kao zahvalnost za druženje i osvojenu zajedničku medalju na Olimpijskim igrama.

 

Šmekerski. Sad nek dođe sledeće leto na EP da napadne zlato sa tim saigračima. 

(Bljuc kao izvor ali ajde)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DameTime said:

 

Šmekerski. Sad nek dođe sledeće leto na EP da napadne zlato sa tim saigračima. 

(Bljuc kao izvor ali ajde)

Plavšić najbolje prošao od svih. Dobio daytonu i plaćen smeštaj u hotelu od Jokare a oznojao se nije.

Link to comment
Share on other sites

Vjerovatno i bez Alekse, Rusi su u fazonu da ih se ne tiču reprezentativna takmičenja dok god oni ne mogu da učestvuju.

 

EDIT: biće to spoj mladosti i iskustva, Anđuša, RilO, Bogoljub Marković, Filip Jović, Aleksandar Cvetković... Raduljica 😁

Edited by Beonegro
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2024 at 1:31 PM, Dzistrou said:

Prva pobeda u poslednjem meču na velikom turniru od 2002.

Prva pobeda u poslednjem meču na velikom turniru od 2002.

Prva pobeda u poslednjem meču na velikom turniru od 2002.

Malo kasnim sa odgovorom... 😅 Ali ovo zapravo i nije najtačnije iako sam video da se provlači na još par mesta i u nekim poznatim medijima kod nas.

 

Pobedili smo u poslednjem meču na SP 2019. protiv Češke valjda za peto mesto, na EP 2013. protiv Italije čime je i obezbeđen plasman na SP 2014. Bio je to poslednji Dudin meč na klupi. A ako se vratimo još dalje u prošlost pobedili smo i poslednji meč na OI 2004. u Atini protiv Angole za 11. mesto.

Edited by NikolaSRB93
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 8/23/2024 at 9:52 PM, Don Dusko said:

Samo da pitam je li to to sto se tice ove teme? Da li ima neko da je zatvori nekim vise od posta spikom?

 

Pa da polako gasimo...

 

Posto vidim da nema, ide lock. A ako neko ima zelju neka mi pise na pm. Pa cu otkljucati(ili jos bolje neka napise na kosarci) a ja cu prebaciti ovde.

 

Hvala puno sto ste bili i pratili ove momke kroz OI!

 

I sto ste bili dobri i da nastavite tako i dalje!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...