Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

On 8/9/2024 at 8:40 PM, Drug Crni said:

Ja sam verovatno najveći Jokićev bot na forumu,ali ovo je da čovek ne poveruje.

Pa nekad su moderatori bili normalni. Nekad bilo, sada se pripoveda. Sada je postao pravi nacionalistički i red star forum vol. 2.

 

Mogu samo da me eventualno banuju za Jokića, ali na NBA topiću je na stotine puta nazvan mangulicom tokom poslednjih 7-8 godina, pa nikome nikad nije izbrisan post, niti su banovi deljeni. Stekao sam utisak da je normalno prema moderatorskim pravilima koje neguju.

 

Takođe, uvrede prema forumašu i njegovoj porodici da budu blaže kažnjene, nego prema nekom random igraču je još veći level propusta. Hajde da se poštuje to pravilo, nego se ovde upućuju teške uvrede LeBronu samo tokom ovih OI, ali se to bez problema toleriše, to je još jedan znak da su se moderatori pogubili, izgubili su koncepciju šta je dozvoljeno, a šta ne.

 

A ovaj post gde sam ja naglasio Bogdanov prostakluk gde je oterao LeBrona u tri pičke materine je moderatorima provokatorski. Lolčina.

 

Tu se samo vidi gde ovaj forum ide i da je licemerje veoma zastupljeno.

 

Na kraju, očekujem da budem banovan opet, ostavljaću ubuduće samo postove na fantaziju, jer su ostale teme izgubile smisao, ako ne budem trajnovan, ali ja sam ovaj post morao izbaciti, čisto da se čuje moje mišljenje, pa neka mi kontraargumentuju ako mogu, ali ne mogu.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...