Jump to content

VN VELIKE BRITANIJE - SILVERSTONE - 05-07.07.2024


Recommended Posts

Posted (edited)

Cestitke Luisu, odvezao bez greske, iskoristio gresku Landa i zasluzeno dobio.

Max nije imao nikakav tempo 2/3 trke, ni na mediumkama, ni na interkama, al dobrim odlukama za odlazak u box, odrzao kontakt sa vodecim i majstorskim poslednjim stintom dosao do P2.

Lando opet tako blizu, a tako daleko. Opet neiznudjene greske, koje su ga kostale pobede. Prvo greska u boxu, pa odabir guma.

 

Sve u svemu, sjajna trka!

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Meklarenovci ove sezone precesto donose odluke zbog kojih izgleda da bi im ferarijevi stratezi bili pojacanje.

 

Predobra trka, bila bi vrv i bez promenljivog vremena, ali to ju je ucinilo izuzetnom.

kad smo kod toga, ko ima vremena nek pusti reprizu jutrosnje f3 trke, 4x se menjalo vreme u 30ak krugova, a ljudi su isli 1-2x u box.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nlavrnja said:

Meklarenovci ove sezone precesto donose odluke zbog kojih izgleda da bi im ferarijevi stratezi bili pojacanje.

 

Pa ono, trenutno nam tim vodi bivsi Ferarijevac...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mala igra šbbkbb i u suštini nepotrebna informacija:
 

Ako Lando pobedi svih preostalih 12 trka - imaće 471 bod.

A Max sve preostale trke završi kao drugoplasirani - imaće takođe 471 bod. 

Edited by mkjdo
Promena reci
Link to comment
Share on other sites

I ja odgledah trku..., svega je ovde bilo za videti ali veoma mi je drago zbog Hamiltonove pobede. Neke ljude je steta gledati u losim bolidima. Prelazak u Ferari..., hm..., mozda on zna nešto sto mi ne znamo, a tako nas je sokirao i prelaskom iz Meklarena u Mercedes.

Verstapen..., šampion do kraja, kad nije islo "čekao je" kad je video šansu iskoristio je maksimalno.

Lando..., dobar je on momak ali definitivno će još učiti i kroz to učenje pokazati da li je kalibar tipa Hamiltona, Verstapena ili Alonsa npr.

Moje mišljenje je da nije kao sto isto misljenje imam i o Lekleru. 

 

Svakako odlična i zanimljiva trka uz pomoć kiše i zasluzena pobeda Hamiltona.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam sta da ti kazem za to “jos uciti” On je u F1 vec 5 godina, jeste vozio nekonkurentan bolid, ali je valjda do sada trebao nauciti to nesto sto ga izdvaja od vecine. Ni meni nije kalibar tipa Maxa i penzionera Hamiltona, nekad i sam donosi lose takticke odluke, nema tu neku sigurnost i drskost na stazi, isto kao i Lekler

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može "dobar momak" u F1 da osvoji nešto.

 

Koji "dobar momak" je osvojio titulu? Možda nekoliko. Ostalo sve bad guys (uslovno rečeno, ne mislim da su goveda, prosto imaju notu ili dve bezobrazluka).

Edited by shonke
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hertzog said:

Button mi pada na pamet, jedino tako, da se posloze kockice pa da osvojis

A i te godine da je Fetel imao par godina više ili da je Hamilton vozio RB, Baton ne bi uzeo titulu

Link to comment
Share on other sites

Uh  taj Bron je bio predobar bolid, mislim da je Barikelo jedini vozac na svetu koji u njemu ne bi uzeo titulu. Tesko bi i stariji Fetel i Hamilton u RB tu napravili stogod vise od drugog mesta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...