Jump to content

Srbija u Parizu - Pogled sa Ajfelovog tornja


Recommended Posts

17 hours ago, Molina23 said:

Ali ovo analiziranje rukovanja i merenje distance kao dokaz suptilnog opozicionarstva je hit života mi. Evo već 10 godina ista priča. Najinfantilniji narod na svetu. Trebaju nam javne ličnosti da bi uradili nešto za šta mi nemamo muda. 

 

Otkriću vam jednu tajnu. Svakog bogatog košarkaša, fudbalera, vaterpolistu, you name it, realno izbole kurac kako narod živi i šta oseća prema vladajućoj partiji i njihovim potezima. Ne tiče ih se. Da Sinan-paša i Aleksandar Ler ustanu iz groba i ponovo gospodare Beogradom, bacili bi im kosku. Bogdanović npr. je mnogo bliži Vučiću po statusu i stilu života nego rendom Milivoju iz Žagubice, to je tako. I to treba odvojiti od onoga što rade za sport.

 

To recimo mnogo bolje kapiraju glupi Ameri od nas. Kad god neki Lebron kenja o politici i društvu biva spušten na dupe. Ne treba im preskupi gonič lopte da im menja svet. Radi to što radiš i vozi dalje. 

Drustvo se nikad nije menjalo kroz sport, kao sto ni ribica iz akvarijuma ne skace na pladanj na stolu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko sam videla ucestvuju u plivanju, pucanju (raznom), tekvendo mislim da je to sve, ima i zenskih i muskih ali ne znam detaljnije

Edited by ciao
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Stiletto said:

Prva zvanično osvojena medalja za paraolimpijce Srbije.

 

Užičanin Nebojša Đurić je osvojio srebrnu medalju u bacanju kugle.

 

1725046749-Nebojsa-1536x980.jpg

 

 

I diskvalifikovali ga potom. 

 

Jos nije najjasnije zasto. 

 

Generalno, imam utisak da je su ove POI nekako slabije ispracene nego prethodne. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

I diskvalifikovali ga potom. 

 

Jos nije najjasnije zasto. 

 

Generalno, imam utisak da je su ove POI nekako slabije ispracene nego prethodne. 

 

Zvanično objašnjenje, zbog opreme koja nije u skladu sa pravilima, član R6.16.1. Šta konkretno nije bilo po pravilima, još niko nije objavio.

 

Koju neadekvatnu opremu može imati bacač kugle? Šorc, majica i u njegovom slučaju invalidska kolica. Je l' poprskao osovine sa WD40, šta li?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stiletto said:

Borislava Perić i Nada Matić u stonom tenisu (ženski dubl) u polufinalu pobedile par iz Južne Koreje i ušle u finale.

 

Finale večeras u 19:15 protiv (ko bi rekao) Kineskinja.

 

Srebro za naše devojke, Kineskinje bile bolje, 3:1.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...