Jump to content

Wimbledon 2024


Elias

Recommended Posts

Ja nisam oduševljena kad ulazi u ove bitke s publikom, ali bar će imati s kim da se inati u idućem meču :classic_tongue:

Meni je izgledalo da je to uuuu više upućeno Runeu, bukvalno se čulo kad god bi dobio poen ili gem. Znam da to kažu da je kao navijanje ali da za mene tako navijaju deprimirala bih se načisto. Sve u svemu stoka nevaspitana, srozao se i Vimbldon u današnje vreme :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao intervju, ali taj debilni trend "uuuuuuu" koji zvuci kao buuuuuu, a ustvari je kao neko navijanje (poteklo od podrske Ronaldu kao "siuuuu") mora da prestane, pa ako je morao Djokovic da baci prvi kamen, ako je...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Molina23 said:

Kako radi dril sa lajf kouč Nikijem ❤️

Konačno je prihvatio da je bad boy.

Svidja mi se ako je privatio ulogu anti-heroja. Ko je Niki?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Mekinro super komentator, posebno na Novakovim mecevima, uvek doda razumno objasnjenje za svaki potez ili gest

I lepo je da  ga neko tako podrzava!

A kontam (po govoru i naglasku) da je treci komentator bio upravo Kirgios.

I bili su odusevljeni Novakovim govorom posle meca, cak su rekli i da su ocekivali takvo nesto.

A Novakov govor? Gooooooood night, u can' touch me! 😍

 

Link to comment
Share on other sites

Da dodam samo još nešto-ovo je ništa, naspram priče koja se razvila između Zvereva i Frica i Fricove djevojke koja je na IG okačila sliku sa natpisom nešto "kad moj čovek pobedi za sve žene".

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Šta ti sve nađeš po Tviteru, pardon IG :classic_biggrin: meni je na YT prošlih nedelja iskakalo non stop o devojci nekog tenisera koja je kao uzurpirala njegovu dodelu pehara kad je osvojio nešto na travi ali me mrzelo da otvaram klip a ne sećam se koji teniser je bio u pitanju :classic_laugh:

Quote

A kontam (po govoru i naglasku) da je treci komentator bio upravo Kirgios.

Ja sam isto slušala tu trojicu ali nisam skontala ko je bio treći uz Mekinroa i Kirgiosa.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Devojka Tomija Pola, baš je bilo blamaGe, pojavila se na ceremoniji, zgrabila ga za vrat i naterala da je poljubi :classic_laugh:

Posle se slikala i u klubu sa dragim i onom peharčinom.

Link to comment
Share on other sites

 

Pa ne možeš izbeći, pratim Morgada :classic_biggrin:

 

 

20 minutes ago, alcesta said:

Šta ti sve nađeš po Tviteru, pardon IG :classic_biggrin: meni je na YT prošlih nedelja iskakalo non stop o devojci nekog tenisera koja je kao uzurpirala njegovu dodelu pehara kad je osvojio nešto na travi ali me mrzelo da otvaram klip a ne sećam se koji teniser je bio u pitanju :classic_laugh:

Ja sam isto slušala tu trojicu ali nisam skontala ko je bio treći uz Mekinroa i Kirgiosa.

Pa jel nije Kris Fauler, on komentariše još od 2008. za ESPN da ja znam, jer sam gledala na yt AO finale.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kuku... nije mi simpatično sve to oko Zvereva ali ovo je baš onako, joj. Sad je dovela i Frica u nezgodnu situaciju. Ali ko im je kriv kad ne paze kako biraju devojke. Šta bi radila da je izgubio?

 

Zverev kaže da je koleno bilo problem.

Quote

Bilo je jasno da ne mogu da trčim 100%, nisam mogao da jurim dropšotove. U pitanje je edem suphondralne kosti kolena. To je od pada u meču sa Norijem. Srećom, ne moram na operaciju, ali veoma je bolno. Šteta, jer imao sam veliku priliku, nikada se bolje nisam osećao na Vimbldonu. Iako sam bio ograničen povredom, nisam hteo da odem bez borbe.

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

U svakom slučaju posle ovoliko povreda i predaja samo se nadam da će preostali učesnici završiti turnir zdravi i čitavi. Moguće da je i klizavije od stalnog navlačenja krova, ko zna.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Zamislite na šta bi ceo turnir ličio u vreme kad nije bilo nijednog pokrivenog terena :classic_ninja:

 

Medvedev je baš jeftino ispustio ovaj mini-brejk prednosti.

Edit: ali je i Siner vratio poklon :classic_biggrin: 

U svakom slučaju Danil izgleda mnogo bolje nego što sam očekivala, iako mu to zasad ništa ne znači.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kakva prilika, u polufinalu igra s pobednicom meča Paolini-Navaro. Sad ili nikad :classic_biggrin:

Auuu šta je Medvedev ovde izvukao :Hail:

Uh, Siner baš ne izgleda dobro, valjda nećemo imati još jednu predaju...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...