Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Just now, Xpert said:

Kompletan raspad Struffa.

U prvom setu kada je odservirao za 3:3 servis mu je bio zastrasujuce dobar. Mogu da kazem da sam se malo zabrinuo. A sad ( ne moderator) - totalni raspad u svakom vidu

Link to comment
Share on other sites

Nervira me Novak i kad odigra fantastičan drop šot jer znam da će tek onda da navali sa još deset neuspešnih :classic_biggrin:

Novak je Štrufu srušio sneška krajem prvog seta, on je ovde imao ozbiljne ambicije. Sad se izgleda malo povratio od šoka pa je servis opet tu :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yi Sun Shin said:

 

Ja zapomažem za nekim pbp Đokovićevog meča, ali ne vredi.

Dobar Novak, Štruf izašao na maksimalnom.broju obrtaja ali kad je stao servis stvari su se vratile na mesto. Evo sad je opet počeo da igra bolje, po ovom vremenu može i da stiže većinu lopti. Novak bi mogao da smanji spin još malo.

Deluje mi da kiša sve gušće pada, nisam sigurna hoće li moći ovo bez prekida do kraja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yi Sun Shin said:

 

Ja zapomažem za nekim pbp Đokovićevog meča, ali ne vredi.

Strumf servirao briljantno do 4:3. Imao 90% realizacije na prvi servis. Onda ga je malo stao prvi, Novak to iskoristio napravio brejk i rutinski odservirao za 6:3. U drugom se desio potpuni raspad Strumfa - servis je potpuno stao, a sve sto je udarao je islo u publiku ili u mrezu. Sada se malo pribrao i uzeo dva gema, Nakon sto je Novak poveo sa 4:0, Strumf je krenuo servis na 30:30 i uspeo je da uzme dva gema na svoj, a Novak odservirao svoje gemove pa skoro briljantno za 6:2 u drugom. 58 minuta su trajala prva dva seta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

Strumf servirao briljantno do 4:3. Imao 90% realizacije na prvi servis. Onda ga je malo stao prvi, Novak to iskoristio napravio brejk i rutinski odservirao za 6:3. U drugom se desio potpuni raspad Strumfa - servis je potpuno stao, a sve sto je udarao je islo u publiku ili u mrezu. Sada se malo pribrao i uzeo dva gema, Nakon sto je Novak poveo sa 4:0, Strumf je krenuo servis na 30:30 i uspeo je da uzme dva gema na svoj, a Novak odservirao svoje gemove pa skoro briljantno za 6:2 u drugom. 58 minuta su trajala prva dva seta.

 

I sve ovo u jednom postu :smiley13:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, CheshireCat said:

Štruf jedini uspeh koji može da  postigne je da ovaj meč potraje duže od 1:40.

 

Trenutno je 1:03 nakon 2:0.

33+25=58

Do sat i 40 ce stici samo ako se bude igrao TB

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Trebalo je da ga podeli kao na Tviteru :classic_laugh:

Tamo na SL deluje da je Per blizu pobede, alo to je ipak Per, a i Nišikori u petom setu... nikad se ne zna :smiley33:

Gle cuda vraca brejk Kei. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...