Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

1 minute ago, Borko said:

Despot i dalje. Nema sljakasti masters.

 

Pobeda nad Rafom u finalu RG-a je najvece moguce dostignuce za nekog igraca u istoriji tenisa... sto samo moze da znaci da taj grac automatski postaje drugi najbolji igrac na sljaci ikada.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

 

Pobeda nad Rafom u finalu RG-a je najvece moguce dostignuce za nekog igraca u istoriji tenisa... sto samo moze da znaci da taj grac automatski postaje drugi najbolji igrac na sljaci ikada.

Da, ali prvo neki masters. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

Pobeda nad Rafom u finalu RG-a je najvece moguce dostignuce za nekog igraca u istoriji tenisa... sto samo moze da znaci da taj grac automatski postaje drugi najbolji igrac na sljaci ikada.

Ima jedan sto ga je vec dobio 3:0 na Satrijeu, pa Rafa nije ni mogao da dodje do finala, a taj ima pored osvojenog Garosa jos 3 finala na istom, 9 sljakastih mastersa i ukupno 7 pobeda nad Rafom na sljaci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borko said:

Ali duvace mu zauvek (za vratom) jer on do kraja karijere moze da osvaja samo RG, a videcemo da li moze bas i jos 2020. i 2021.

Ja mislim da može. Ne baš lako i uz gubljenje više setova, ali može. Doduše mislim da i Fed može da osvoji još jedan.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Moze i da mu se otvori kao ovogodisnji AO. Dovoljno je bilo da Novak ispadne, Rafa bi sigurno osvojio.

Otvara se njemu maltene cele karijere. 2010, u godini kada je pobedio na 3 slema, pobedio je ukupno 11 top 10 igraca tokom cele sezone. 2017. na USO-u nije morao da pobedi nijednog igraca iz top20 na putu ka tituli.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Ja mislim da može. Ne baš lako i uz gubljenje više setova, ali može. Doduše mislim da i Fed može da osvoji još jedan.

Ne verujem za Feda. U polufinalima oba slema do kraja sezone ce imati Djokovica, jedino ako ako Djokovic ispadne pre toga.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...