Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

1 minute ago, Borko said:

Despot i dalje. Nema sljakasti masters.

 

Pobeda nad Rafom u finalu RG-a je najvece moguce dostignuce za nekog igraca u istoriji tenisa... sto samo moze da znaci da taj grac automatski postaje drugi najbolji igrac na sljaci ikada.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

 

Pobeda nad Rafom u finalu RG-a je najvece moguce dostignuce za nekog igraca u istoriji tenisa... sto samo moze da znaci da taj grac automatski postaje drugi najbolji igrac na sljaci ikada.

Da, ali prvo neki masters. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

Pobeda nad Rafom u finalu RG-a je najvece moguce dostignuce za nekog igraca u istoriji tenisa... sto samo moze da znaci da taj grac automatski postaje drugi najbolji igrac na sljaci ikada.

Ima jedan sto ga je vec dobio 3:0 na Satrijeu, pa Rafa nije ni mogao da dodje do finala, a taj ima pored osvojenog Garosa jos 3 finala na istom, 9 sljakastih mastersa i ukupno 7 pobeda nad Rafom na sljaci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borko said:

Ali duvace mu zauvek (za vratom) jer on do kraja karijere moze da osvaja samo RG, a videcemo da li moze bas i jos 2020. i 2021.

Ja mislim da može. Ne baš lako i uz gubljenje više setova, ali može. Doduše mislim da i Fed može da osvoji još jedan.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Moze i da mu se otvori kao ovogodisnji AO. Dovoljno je bilo da Novak ispadne, Rafa bi sigurno osvojio.

Otvara se njemu maltene cele karijere. 2010, u godini kada je pobedio na 3 slema, pobedio je ukupno 11 top 10 igraca tokom cele sezone. 2017. na USO-u nije morao da pobedi nijednog igraca iz top20 na putu ka tituli.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Ja mislim da može. Ne baš lako i uz gubljenje više setova, ali može. Doduše mislim da i Fed može da osvoji još jedan.

Ne verujem za Feda. U polufinalima oba slema do kraja sezone ce imati Djokovica, jedino ako ako Djokovic ispadne pre toga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...