Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

On je po vetru i od Ferera gubio na betonu a onda nije umeo da se snađe sutradan u finalu protiv Marija, kad je bio u fantastičnom fizičkom stanju. A otad je prošlo solidno godina. Ne vredi se tu sekirati ili očekivati da se stvari odjednom naprasno poprave po tom pitanju. Prosto je tako.

I opet, to samo pokazuje koliko je monumentalan poduhvat vezati 4 slema. Jer se uvek može desiti ovako nešto i nikad ni najbolji igrač nema kontrolu nad svim faktorima. Ono što je najbolje u svemu je da je izgubio od danas boljeg igrača i da nije došlo ni do kakve povrede.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nisam ovo znao

 

Quote

Barty’s road to becoming a major singles champion is an inspiring journey. At just 18 and already a three-time Grand Slam doubles finalist, Barty walked away from the sport in 2014; she simply burned out and was burdened by the expectations on her shoulders to make an impact in singles. Barty turned to cricket, and though she found immediate success in translating her tennis skills with the Brisbane Heat, picked her racquet back up in 2016. She cemented her return a year later, breaking into the Top 20 and capturing her first WTA singles title in Kuala Lumpur.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa, kad je već  morao neko da ga izbaci, drago mi je što je to bio Tim. Vredan i nenametljiv momak, baš mi deluje kao neka dobrica. Nekako su mi on i Čang ( za koga bih voleo da ga više zaobilaze povrede) najdraži kao likovi  od ove ekipe rođene devedesetih u kojoj ima par iritantnih njuški kao što su nenadjebivi Kirjos, Zverev, Cicipas itd.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, noćna frajla said:

Koja vam je ta fora sa brojanjem postova i obaranjem rekorda od AO?
Nesto bitno ili zezanje neko interno?

 

Rekord je RG 2011 a za Borka je obaranje rekorda znak da je uspio u životu. Ko smo mi da uništavamo snove jednom malom, običnom čovjeku koji vjeruje da se naporan rad i trud na kraju isplate?

 

Spoiler

6360877.jpg?321

 

Edited by mate mišo
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, noćna frajla said:

Koja vam je ta fora sa brojanjem postova i obaranjem rekorda od AO?
Nesto bitno ili zezanje neko interno?

jbg i ti sad 2 pitanja u jednom postu, sta je ovo, propitivanje?!

jedno po jedno pitanje pa da odgovaramo na jedno po jedno

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mate mišo said:

 

Rekord je RG 2011 a za Borka je obaranje rekorda znak da je uspio u životu. Ko smo mi da uništavamo snove jednom malom, običnom čovjeku koji je vjeruje da se naporan rad i trud na kraju isplate?

 

  Reveal hidden contents

6360877.jpg?321

 

A i zna se sta Novak uradi nakon rekorda po broju postova 😏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tim je danas ratovao protiv Novaka, a Novak protiv Demonika, sebe, sudije i vetra.. Nije mogao vise.. 

Definitivno mu vetar jako smeta.. Ima li to veze sa time sto je vazdusni znak u horoskopu? Mozda.. Vodu, vatru i zemlju teze moze vetar da poremeti, a vazduh zakovitla ocas posla🌪️🌫️

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Šokirala sam se sad svojim brojem postova, kad se rekord obori moraću da se uzdržim neko vreme od pisanja da ne završim u top 5 na prvoj strani :classic_ohmy:

 

Kravic i Mis osvojili titulu u dublu.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je sazreo kao igrač dovoljno da uz dobru taktiku uzme Rafi set. Sad posle ovoliko dana igre bez pauze ne vidim da može da ga ozbiljnije ugrozi. Ne vidim ni kako bi Novak mogao da je prošao danas, ali Tim će bar fizički biti u boljem stanju od Novaka. Što mu neće mnogo pomoći svakako :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...