Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Cuj ceka se Kurijer... Posle Ozma i Busar ceka se jos samo Srki. I licemeri koji su godinama prozivali za Rafin odlazak iz blata, a sada cute ili laprdaju neke mrljave izgovore kod potpuno istog slucaja (koji ja btw podrzavam, jer nije samo potop nesto sto igranje predstavlja neregularnim)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nlavrnja said:

Cuj ceka se Kurijer... Posle Ozma i Busar ceka se jos samo Srki. I licemeri koji su godinama prozivali za Rafin odlazak iz blata, a sada cute ili laprdaju neke mrljave izgovore kod potpuno istog slucaja (koji ja btw podrzavam, jer nije samo potop nesto sto igranje predstavlja neregularnim)

Mislis ovo?

spacer.png

 

 

Evo ti sta kaze Fedov licni novinar (koji je isao kod njega u Svajcarsku da ga intervjuise pred sezonu sljake i pratio u Cikago na promociju LC prosle godine):

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nlavrnja said:

Cuj ceka se Kurijer... Posle Ozma i Busar ceka se jos samo Srki. I licemeri koji su godinama prozivali za Rafin odlazak iz blata, a sada cute ili laprdaju neke mrljave izgovore kod potpuno istog slucaja (koji ja btw podrzavam, jer nije samo potop nesto sto igranje predstavlja neregularnim)

 

Samo što, sada je valjda i jasno, ovo nije odlazak (mada i ono 2012. je pitanje da li je bio) i ovo sa Novakom nema veze (barem ne na način na koji narativ ide od starta, on otišao a ostali u čudu gledaju jer nema odluke organizatora). Jbg, Kerol i Ozmo možda nisu krem novinarstva ali su, ispostaviće se, bili u pravu. A Kurijer i Barbara ispali DJV i Studio B Barbara 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Mislis ovo?

spacer.png

 

 

Evo ti sta kaze Fedov licni novinar (koji je isao kod njega u Svajcarsku da ga intervjuise pred sezonu sljake i pratio u Cikago na promociju LC prosle godine):

 

 

Pa i 2012. su govorili kako je mec prekinut, a svi smo valjda videli svojim ocima da je Rafa bio u fazonu ovo blato nije regularno i sam se pokupio sa terena?

Tako i danas, skoro 2 h stizu samo info sa svih strana da je Djoka samo otisao sa kompleksa, a naknadno stizu informacije proglasenja prekida kojima se krpi svaka mogucnost PR problema

Link to comment
Share on other sites

Kad je Nadal kvarno prekinuo mec, ja sam bila svim srcem uz Djokovica, kad sad Djokovic prekida mec, svim srcem uz Timotija, ne vidim sta je tesko to shvatiti.
I te price Forze izjavio, pa sigurno nece da kaze je Djokovic forsirao prekid [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

sorry morala sam da odsustvujem - drustvene obaveze :wink2:

 

Procitah sta je Forze zvanicno izjavio - rekao je da je on doneo odluku da se mec prekine i obavestio oba igraca, kaze da je razlog bio to sto se znalo da ce 45 minuta kasnije da bude ponovo pljusak i jos jaci vetar tako da bi se mec ponovo prekinuo a on to ne bi hteo jer bi onda igraci bas umorni morali da nastave sutra a ovako im je omogucio da se bar donekle korektno odmore za nastavak sutra relativno rano jer se tako omogucava normalniji nastavak i zavrsetak turnira a da su igrali do krajnjih mogucnosti mogli bi da nastave kasno posle podne i onda to ne bi bilo ok za onog koji prodje u finale.

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Borko said:

@ciao ne svidja mi se tvoj avatar.

Ni meni :classic_dry: ali po opkladi boxy je trebala da izabere i ona je izabrala - stvarno ne znam zasto ima toliko lepih Fekijevih slicica a ona izbrala ovu vulgarnu da me sramota u njegovo ime :classic_rolleyes:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Borko said:

Stvarno nemam pojma. Deli nas oko 760 postova. Rekord zavisi od Novaka. Ako on ispadne sutra, nista od rekorda. Ako prodje, pada vec u nedelju uvece bez obzira na ishod finala :classic_smile:

 

No, no, no. Svi vjerujemo u tebe Borko, ništa nas te ne može zaustaviti, ti to možeš :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borko said:

Ne mogu :classic_sad:

 

Nisi slučajno dobio ime Borko. Borio si se od prvog dana za ovaj časni O svačemu pomalo i mnogo o ničemu aka Troland Garros topic, svog si sebe unio u ovaj projekt, povukao si i one pasivne posmatrače da se aktiviraju, kada su se svi podsmjehivali na rekordan broj postova ti si vjerovao.

 

No matter what...yes we can!

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...