Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Meni se baš timska odbrana i sviđa. Jednako dobro branio i pik, a i Bogdana kojeg je jurio bez lopte kroz blokove. Tri puta se spuštao da pomogne na Jokića, 2 puta ga je naterao na povratni pas, ne njegovom igraču, jednom Jokić dao 2+1 jer nisu zatvorili idealno, ali to je više bila Nikolina majstorija.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ntilkina je elitni odbrambeni igrač za Evropu, brzina, snaga, dužina ruku, sveeeeee. Sigurno će biti situacija gdje imati problema sa faulovima, ali ja očekujem da u jedno dvije trećine EL utakmica totalno ugasi igrača kojeg čuva. Ili to ili se ja ne razumijem u ovaj sport.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Kada ste potpisali Dejvisa? Mora da nesto nisam video. Miska nisam ja pomenuo vec @Aman 2 , toliko si mogao da vidis.

Kod vas sam na temi, jer zelim da vidim sta se desava kod vas na temi u ovom pripremnom periodu. Koje su vam zelje. Ipak ste vi nas najveci rival. 

Kada sam se nalupao o platama? Koliko znam, to si samo ti uradio. Koliko znam ti se naljutio na mene, jer sam rekao da Moneke ima 1.5 miliona izlaznu klauzulu.

Jedino sto sam mozda pogresio je za Miska, ali to mi je rekao covek iz vaseg kluba. Cak je bio izricit da se to nece dogoditi.

I na kraju nisam ni hteo da pisem kod vas vise, ali sam hteo da pohvalim Vanju, jer ga cenim kao igraca. Eto, vise necu pisati kod vas, posto smetam 😂

 

Svako od nas ovde se je nalupao u nekom momentu. Niko ne zna koje su plate, sta su zelje kluba, sa kim se pregovara, jel smo sa ovim dobri ili nismo, kolika je otkupna klauzula za izlazak iz nekog ugovora i slicno.

 

Nisam se uopste naljutio na tebe, samo fora je valjda da iznezes svoje misljenje o igracima, pojacanjima, statistici, ma cemu god da diskutujemo ali na tu temu. 
 

Ti dodjes i perfidno bacas rovca sa nekim info, i kad ispadno da si zajebo onda te nema nigde i posle 10 dana se opet pojavis i nastavis.. 

 

Svaki post sam procitao poslednje 3 godine i na vasoj i nasoj temi zato sto me zanima kako i drugi ljudi gledaju na neke stvari i desavanjima pa onda to uporedim

sa svojim misljenjem, jer istina i ono sto se stvarno zapravo desava je negde na pola. 
 

Valjda je to i poenta foruma, sta znam, makar sam ja to tako shvatio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Beonegro said:

Ntilkina je elitni odbrambeni igrač za Evropu, brzina, snaga, dužina ruku, sveeeeee. Sigurno će biti situacija gdje imati problema sa faulovima, ali ja očekujem da u jedno dvije trećine EL utakmica totalno ugasi igrača kojeg čuva. Ili to ili se ja ne razumijem u ovaj sport.


Kako ti se čini što činimo za sada pod pretpostavkom da su ovi najavljeni igrači zaista tu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Charles De Ketelaere said:


Kako ti se čini što činimo za sada pod pretpostavkom da su ovi najavljeni igrači zaista tu?

 

Umjereno do mjestimično.

 

Pozitivno:

- pravi se kompaktna ekipa

- potpisani su radnici koji mogu da igraju odbranu

- djeluje da će rotacija biti dosta duboka.

 

Negativno:

- svlačionicom će opet vladati Amerikanci i, u slučaju da sve ne klikne iz prve kako treba, Željko opet može da očekuje da mu ekipa otkaže poslušnost

- skauting za sada loš i nikakav, nula igrača van tradicionalnih recruitement kanala

- ne vidim ko je vođa ove ekipe, da li je plan da se ključevi daju Frediju Ljundbergu ili alfa tek treba da dođe

- razmišljanja o igračima tipa Dildoze ili onog neuhranjenog iz Gran Kanarije

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Beonegro said:

 

Umjereno do mjestimično.

 

Pozitivno:

- pravi se kompaktna ekipa

- potpisani su radnici koji mogu da igraju odbranu

- djeluje da će rotacija biti dosta duboka.

 

Negativno:

- svlačionicom će opet vladati Amerikanci i, u slučaju da sve ne klikne iz prve kako treba, Željko opet može da očekuje da mu ekipa otkaže poslušnost

- skauting za sada loš i nikakav, nula igrača van tradicionalnih recruitement kanala

- ne vidim ko je vođa ove ekipe, da li je plan da se ključevi daju Frediju Ljundbergu ili alfa tek treba da dođe

- razmišljanja o igračima tipa Dildoze ili onog neuhranjenog iz Gran Kanarije


potanje jedno, nisam maliciozan, ali ko da vlada svlacionicom? Koga bi trebali da dovedemo?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TripleJ said:

Ja sam cuo iz proverenih izvora da Monekea necemo uzeti ni da nam oni plate 500k 😉

Ne kazem da hocete, slucajno sam sedeo sinoc sa covekom iz vase uprave, i to cuo, da jeste 1.5m ali Baskonija je svesna da ako ode kao slobodan igrac kasnije nece dobiti ni dinar. Veca poteskoca je sad Laso koji ga zeli i timu. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ostali formalno jos Aleksa, Kaboklo i Balsa

 

https://www.instagram.com/p/C9XGLQ8NIgq/?igsh=YmIxc2k1a2dla3hi

 

Ovo moze ohrabrujuce znaciti da smo na dobrom putu da dovedemo bas kvalitetnog pleja, daleko boljeg od Smita. Jer siguran sam da je i Zeljku jasno da je Jalen jedini zavredeo ostanak svime sto je pruzio. A posto se to nece dogoditi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Dobro je davio Ntilikina naše. Sve dok ne kreira pa čak i ne dribla super je. Ne verujem da ga je Željko namenio da igra sa loptom u rukama.

 

A čovek navodno plejmejker.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...