Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Da ako ovaj Portugal bez Bruna i Ronalda ne bi dobio sve sa 2+ razlike ovde. Ja razumem da si Srbija ili Turska i da jbg nemas kalibar igraca Bruna i mora da ti igra, ali za ovaj Portugal je kancercina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Da ako ovaj Portugal bez Bruna i Ronalda ne bi dobio sve sa 2+ razlike ovde. Ja razumem da si Srbija ili Turska i da jbg nemas kalibar igraca Bruna i mora da ti igra, ali za ovaj Portugal je kancercina.

A ko umesto Bruna? Ja ga prvi ne mirisem ali on je paker Portugala ali jednostavno bira konstantno da taj njegov pas bude odlucujuci iako nema logike za to

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Ne pamtim neko prvenstvo gde su se ovako lose izvodili slobodni udarci

 

Ranije je bilo dosta golova iz slobodnjaka, sad skoro sve ide nebu pod oblake ili u zid... Da li je do lopte ili više nema takvih šutera, bem li ga... 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Izgubicu minut zivota pa cu ti reci da postoje fakti i misljenja, fakti su empirijski dokazani, kao na primer iz napisanog je fakticki dokazano da nisi ni procitao sta sam pisao jer je svaka promena Nagelsmana bila sugerisana i donela benefit, a Jamal je misljenje koje ce postati empijski proverljivo posle desetak godina. A to sto mi ti kazes da nisam strucnjak moze samo da mi imponuje jer je takodje empirijski dokazano posle svih godina na forumu da nemamo istu dimenziju poimanja stvari u sportu ali i sire.

 

Dobro, vidis da je nekolicini ovde cilj da pokazu da ti nisi u pravu a ne da iznosu neko korisno zapazenja o fudbalskoj strategiji i taktici. Izgubi tim za koji neko navija i sad kao teorijsko znanje doticnog ne vredi nista. LOL 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Spanci ce dobiti jednu od ove dve reprezentacije. Ruiz i Rodri su cheatcode na to jos dodaj olma, nika i jamala bas ce tesko biti zaustaviti to

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Ne pamtim neko prvenstvo gde su se ovako lose izvodili slobodni udarci


Lepo zapazanje, mada i generalno danas u fudbalu iz nekog razloga ni blizu kao nekada.
Ranije je bilo igraca kod kojih je kada izvode slobodnjak vec 50% to bio gol.
Ja bas volim te golove iz slobodnjaka!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, boxcube said:

 

Dobro, vidis da je nekolicini ovde cilj da pokazu da ti nisi u pravu a ne da iznosu neko korisno zapazenja o fudbalskoj strategiji i taktici. Izgubi tim za koji neko navija i sad kao teorijsko znanje doticnog ne vredi nista. LOL 

Ne nego bi Mek trebao nekada da prihvati da se zeznuo a ne da izbaci epski hot take pa da se za to drzi po svaku cenu.

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mbappe u 25 godini ovako izgleda. Katastrofa.

 

Messi i Ronaldo u 25 godina su jeli protivnike. Neymar, Hazard, Kaka itd itd. 

Najgore od svega sto je MBappe next big thing a on izgradio karijeru na neverovatnoj brzini i fizici.

Kontam da je njega i najlakse od svih tih superstarova zaustaviti/ugasiti.

 

Nije ni cudo sto PSG nije imao nekih zapazenih rezlutata van Francuske. Jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Ne nego bi Mek trebao nekada da prihvati da se zeznuo a ne da izbaci epski hot take pa da se za to drzi po svaku cenu.

 

Kad bi to tako islo diskusije ne bi postojale. Da bi se prihvatilo da neko nije u pravu moraju se dati dobra obrazlozenja a i sta su dobra obrazlozenja je nije ocito kao 2+2. Zato ovaj forum i mnogo drugi zive jer se vode polemike ne mnoge teme. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...