Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Ne znam cega me je vise sramota, sto smo mi bolje igrali od Italijana ovde ili sto Nemanja Matic cetvrtu utakmicu ne moze da ukapira da Svajcarsku vodi Murat, a ne Hakan Jakin.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Pa kad Di Marko koji je morao da overi svaku loptu ne igra odmah prilagodjavanje. Bukvalno ako ima neka ekipa koja slicno igra kao mi i ima slicnu idiotsku postavku i probleme kao posledicu iste to je ova Italija. Slabi su i to je tacno ali ovakav sistem ih cini duplo gorim.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Spaleti je imao godinu dana Skamake u WHU da shvati da je u pitanju igrač manje na terenu ako igraš ovako kako su Žabari igrali prvo poluvreme. U ovoj postavci bukvalno je bolje da su izveli još jednog beka ili zadnjeg veznog

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno Italijani odigrali gore nego sve što smo mi pokušavali da igramo. Bez energije, ideje... Da sam Donaruma išamarao bih svu desetoricu na poluvremenu, a da sam Spaleti zamenio bih petoricu odmah na početku drugog...

Edited by Issey
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako su tužni Azuri jbt, jeste Spaleti se nije snašao baš kao selektor, ali sem Kijeze, Barele i Dimarka realno nema tu nekog ekstra kvaliteta. Čak i taj Kijeza nije više isti kao pre povrede. Ja sam jedva čekao da vidim Manciniju grb, a čovek svo vreme izgleda pravio pitu od govana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Čemu služi ovaj Fagioli, zna li se? 

A čovek izvodi Barellu...

 

Baš htedoh da napišem. Alibi igrač, beži od lopte bukvalno... 

Link to comment
Share on other sites

Svajcarska je najimpresivnija od ovih 2nd tier reprezentacija. Bas deluju kao fudbalski klub, uigrani, borbeni, igra im ima smisla.

 

Italija soldino razocarenje, bas lose igraju ceo turnir.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...