Jump to content

Euroleague transfer market 2024/25


Recommended Posts

Neto je imao +1 za ovu sezonu a ne garantovan tako da sasvim legit sto nisu iskoristili +1, zasto bi ponovo placali povredjenog igraca.

 

1 hour ago, m0k1 said:

pogotovo sto im treba plej momentalno jer im je otisao Kalates

 

Navodno dogovoren je Boldvin tamo jos od kad samo se ceka zvanicna objava.

 

Znaci uza rotacija:

Boldvin, Vilbekin

Guduric, Hol

 

+su doveli Gazija kao 5. opciju 1/2 a Zagars im je i dalje pod ugovorom.

 

A kad se na to dodaju Kolson, Biberovic i Pjer na 3, pa Hejs Dejvis i Meli na 4. Bas jaka prica. S obzirom da im je ostao samo Sanli, ocekujem tamo jos 2 dobra centra. Ocekujem Sarunasa opet na f4. Covek je u svojih poslednjih 6 sezona, 5 puta bio na f4. Moze se reci da je 3 puta sa Barselonom bilo ocekivano ali sa Zalgirisom je napravio najveci uspeh gde je to jedini slucaj od kad je novog formata da je klub manjeg budzeta otisao na f4. A i ovo sa Fenerbahceom je delimicno iznenadjenje i uspeh, s obzirom da je preuzeo ekipu koju nije selektirao, uzdigao ih je na tabeli i plus dobio Monako u seriji na domacem terenu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Previse mi se to oteglo sa Boldvinom a i ja njega ne vidim na kecu - ocekujem da dodje "pravi" plej koji ce sa Vilbekinom deliti minute. Ipak su im otisli i Neto (nije ni igrao, ali je bio u planovima cim nije raskinut ugovor prosle godine), Kalates, Madar  i Dorsi a treba da dodje "samo" Boldvin (i Hol je dosao) - tacno ima mesta za jos jednog back up pleja. 

Uz jakog centra (slazem se da dva fale) oni su legitiman kandidat za F4 barem.

Jeste Motli glupav igrac ali ne znam sto su ga pustili olako.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Istina - ni Vilbekin mi nije "pravi" plej - zato i cenim da ce Sarunas dovesti nekog pravog. U ovom sastavu - Vilbekin, Hol, Boldvin, Guduric - niko nije pravi plej.

Jeste da nisu u proslu sezonu usli sa istim trenerom ali su prosle imali dva prava pleja - Kalatesa i Madara. 

Edited by m0k1
Link to comment
Share on other sites

Nikola Mirotic i Cory Higgins navodno blizu dogovora sa Barselonom oko isplate dugovanja koja Barselona ima prema njima posle prekida saradnje pre kraja ugovora proslog leta.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MrTripleDouble said:

I ja sam procitao neki tekst gde on kaze da je Fener jos prosle god raskinuo ugovor sa njim.

"I don't have a team right now. I'm a free agent," Neto shared with BasketNews after Brazil made it to the Paris Olympics. "And yes, they [Fenerbahce] cut my contract last year after the injury. I'm still looking for my next club for the next season."

 

Topla ljucka prica :default_coffee:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MrTripleDouble said:

"I don't have a team right now. I'm a free agent," Neto shared with BasketNews after Brazil made it to the Paris Olympics. "And yes, they [Fenerbahce] cut my contract last year after the injury. I'm still looking for my next club for the next season."

 

Topla ljucka prica :default_coffee:

Lepo rekoh ja,ipak sam lepo procitao😁

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Al zato Armani Mirotic i Ledej na 4 i Nibo i Motijeunas na 5. Prejaka prica.

Ma jeste, al to je ipak Armani, sa njima se nikad ne zna.

Nešto će tu da se pokvari ... :classic_smile:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...