Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

17 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ne znam da li ljudi sto se Krunica tice zaboravljaju da je pre 2 godine igrao polufinale LS i to mislim da je odigrao svih 180 minuta. Mora da je imao neki kvalitet da ga preporuci za taj mec posto nista ne zna.

Nije igrao samo polufinale nego svaki minut u knockout fazi, znaci 180 minuta protiv Totenhema, Napolija i Intera.

Edited by Milko Miller
  • Like 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Olajnika je disciplinovaniji od Radinje.  i bolji od Radonje trenutno. Daj hajlajce Necine od ove godine da vidimo te bravure.

 

 Ako me sećanje dobro sluzi,  Radonja je u prvom mandatu itekako znao da bude defanzivno odgovoran.

 Ne verujem da ce Milojević dopustiti da lelemuda u defanzivnom zadacima. A kao sto je neko napisao Olajinka je posvadjan sa loptom i ne može da probije nikog u našoj ligi ( iako ja volim igrače kap sto je on jer izuzetno zahvalni,  podredjeni timu i izvršavaju svaki zadatak)

 

1 hour ago, Igor_ said:

Kakav amaterizam uprave. Trpaj krila dok magacin ne bude pun. 

 

Sta je sa Melom iz Cuke? 

  

 Silas može i špica, poku špica da igra bez problema.

 

1 hour ago, CuaTheTime said:

Malo pametniji Bukari

 

Izvini, ali glupost ( nemoj da se uvredis,  poredjenje ni malo ne stoji ). Silas je par nivoa iznad Bukarija... da počnemo samo od realizacije, ne mora dalje. 

44 minutes ago, Mile1 said:

Marko, Zvezda te zove

 

Who the F.  is Marko pa sad? :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 Ако ме сећање добро служи, Радоња је у првом мандату итекако знао да буде дефанзивно одговоран.

 Не верујем да ће Милојевић допустити да лелемуда у дефанзивном задацима. А као што је неко написао Олајинка је посвађан са лоптом и не може да пробије никог у нашој лиги (иако волим играче кап сто је он јер изузетно захвалан, подређен тиму и извршавају сваки задатак)

 

Posle ovolikih pojacanja, treba dobro razmisliti ko je prekobrojan. Ipak mislim da Radonjic nije instant pojacanje za ovu jesen, te mi je lakse da ga svarim kada znam  da ima uboda medj ostalim pojacanjima.  Sasvim je normalno da jedno krilo bude prodorno a drugo defanzivnije i odgovornije. Mogu i da se ukrstaju, tako da Olijnika meni i dalje pije vodu za ovu ekipu. Naravno i njemu polako vreme curi i blizi se dan odlaska. Mada mozda proigra jos bolje kada ima sa kim.

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dodju nam Radonjić,Krunić i Silas i opet ovdje neko nezadovoljstvo,kukanje za bekobima,previše krila..

Ne znam stvarno,sto je previše previše je,tačno ne znam šta bi se moglo desiti da ovdje bar 70% bude zadovoljnih,vjerujem i kad bi osvojili ligu šampiona bila bi priča o finansijama,kako će pokrasti pare i slično..

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

kad sam pre nedelju dana napisao da se mora pročistiti ekipa i odrediti na koga se raćuna dočekaše me na nož pričom "dugo je liga,trebaju nam iskusni, a trebaju i bonus igrači"

dobro je da se dovode pojačanja ali se mora razmisliti koliko mesta imamo u svlačionici gde treba igrači da se presvuku, nemoj da se pobiju oko ofingera

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

WoW,  Maxbet sport pise da Krunic ima 3M platu, od čega Zvezda pokriva polovinu. Zaista ozbiljna cifra.

 

Da dodam, Silas je po prvom ugovoru do 6.2024 imao platu 600K brutto, posle produžetka januara '23, ona je izmedju 1,5M-2M brutto,  što u zavisnosti od poreske klase izadje izmedju 700K i 1M evra. Tako da je i on platezno dostupan.

 

  Ovo su podaci iz nemačkih sto medija, što foruma, što blogova 🤣🤣

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

da li je Krunić pozvan za reprezentaciju BiH za ovaj prozor lige nacija?

Zvezdi bi bilo bolje da nije pa da ima vremena da upozna sistem koji Miloje forsira, Radonjić je upitan u kakvom je fizičkom stanju, za ovog iz Nemačke e brinem, tamo se ozbiljno trenira

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Taki said:

Dodju nam Radonjić,Krunić i Silas i opet ovdje neko nezadovoljstvo,kukanje za bekobima,previše krila..

Ne znam stvarno,sto je previše previše je,tačno ne znam šta bi se moglo desiti da ovdje bar 70% bude zadovoljnih,vjerujem i kad bi osvojili ligu šampiona bila bi priča o finansijama,kako će pokrasti pare i slično..

Tako je, fudbal se igra samo na jednoj strani terena. Ja bih prodao Glazera sad, šta će nam pored Krunića, Radonjića i Silasa. Ne razumem šta je s ljudima. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Polako s euforijom, što ga Štutgart pušta kad je tako.. Mi bismo da dobijemo Štutgart a njihov otpadak nam najveće pojačanje.

Mislim, sviđa se i meni kao igrač ali daj da ga vidimo.. Bio je i Milson, čudo, najbolji igrač Izraelske lige i ostalo...

 

Pusta ga jer se posle dve teske povrede u zadnje 3 godine nije vratio na priblizan nivo kao pre povreda pa vise nema mesta na terenu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Tako je, fudbal se igra samo na jednoj strani terena. Ja bih prodao Glazera sad, šta će nam pored Krunića, Radonjića i Silasa. Ne razumem šta je s ljudima. 

Ja bih prvo sacekao 10-15 utakmica da dam sud. Lepo je ovo, euforija zbog imena ali imena ne igraju fudbal....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...