Jump to content

VN Monaka 2024, 26. maj


Recommended Posts

6 minutes ago, alberto.ascari said:

Ne mislim namotao ali mu je bio usmeren bolid desno na ogradu. Milimetar levo volanom i ništa nije bilo.

 

To je normalna putanja na tom delu staze. Magnusen bi to trebalo da zna i da odustane u toj situaciji.

Ali i Ceko bi trebalo da zna s kakvim se idiotom trka i da se prilagodi tome i ostavi vise mesta...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, alberto.ascari said:

 

Jbg, ušao je Perezu na nivo zadnjeg točka svojim prednjim, tu je još bilo mesto. Treba gledati i u retrovizor, Hulk je bio daleko, levo je bilo mesta. 


OK ali Perez je bio skoro za celi bolid ispred, vozio je pravo, a Magnusen hteo da prođe gde prolaza nema. U Mankcu se vrata za preticanje ne otbaraju😀🤷‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova staza je i ranije bila užas, a sa ovim dugačkim bolidima je potpuno besmislena.

 

Kao neki sprovod na sahrani. Mada se i tokom sprovoda neko pretekne a neko zaostane za pokojnikom.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Radoye said:

 

To je normalna putanja na tom delu staze. Magnusen bi to trebalo da zna i da odustane u toj situaciji.

Ali i Ceko bi trebalo da zna s kakvim se idiotom trka i da se prilagodi tome i ostavi vise mesta...

 

No further investigation.

 

Ispravno.

Ako ne uradi Norris undercut, ovde prva 4 neprezuvaju. Tu mogu da zarade TSU i ALB tri mesta.

Link to comment
Share on other sites

Da su Landa stavili u boks dobili bi samo bod za najbrži krug. Stigao bi opet ove ispred sebe i tu ostao zakucan.

 

A rizik je da se nešto desi pa ostane zaglavljen iza Đorđa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maharaja said:

Da su Landa stavili u boks dobili bi samo bod za najbrži krug. Stigao bi opet ove ispred sebe i tu ostao zakucan.

 

A rizik je da se nešto desi pa ostane zaglavljen iza Đorđa.

 

Iscimao bi ove ispred sebe i na 90% išao ispred Sainza.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne bi nikad pretekao Sainca jer je prosto nemoguće. Kao što Maks ne može da pretekne Đorđa sa mnogo novijim gumama i Red Bulom.

 

Možeš da budeš pet sekundi brži na čistom krugu, ali nećeš proći

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maharaja said:

Ja mislim da ne bi nikad pretekao Sainca jer je prosto nemoguće. Kao što Maks ne može da pretekne Đorđa sa mnogo novijim gumama i Red Bulom.

 

Možeš da budeš pet sekundi brži na čistom krugu, ali nećeš proći

 

Kroz pit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, alberto.ascari said:

Yesss!!

 

Trka go qratz ale zabole me.

E fala stojku da su uspeli konacno.

 

Devet puta se preznojih kod red flaga. Rekoh, kakvi su carevi ostace na zutim...Napredak dakle.

 

Trka uzas. Taj red flag je ubio i ono malo neizvesnosti sto je moglo da iskrsne oko pit stopova.

 

Edit: Dobro je da se malo sezona razmrda. Ima zivota u McLarenu i Ferrariju ipak.

Edited by Downforce
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Downforce said:

E fala stojku da su uspeli konacno.

 

Devet puta se preznojih kod red flaga. Rekoh, kakvi su carevi ostace na zutim...Napredak dakle.

 

Trka uzas. Taj red flag je ubio i ono malo neizvesnosti sto je moglo da iskrsne oko pit stopova.

 

Nikad nisam sumnjao da li će Prost, Schumacher, Alonso, Hamilton, Verstappen da završe trku, ali kod ovih naših, u stvari od vremena MSC mene svaka trka košta kilo živaca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...