Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

Meni je ovaj Siner roboticnija možda nešto slabija verzija onog ranog pre Bekera 2011-2014 Djokovica, koji sve radi odlično, koji čak i kad ne igra dobro teško je ga dobiti zbog tog nekog visokog floor-a u igri, ali ipak talenat sličan njemu tipa Nadal/Federer ili nadahnuta partija tipa Wawrinka Ili Marej i ponekad to ne izgleda toliko nepobedljivo, e sad pitanje je dali u ovogodišnjem RG fieldu ima takve igrače, Alkaraz ovde me nije baš oduševio, videćemo u petak kako će taj duel izgledati, zdravi Djokovic u prošlogodišnjoj formi bi bio najveća prepreka ali svi znamo u kakvom delikatnom stanju je Novak trenutno, zato i mislim da će Siner osvojiti titulu u nedelju i da će ući i kao veliki favorit i na Vimbldonu.

Link to comment
Share on other sites

Fizicki je jaci Siner, zato sam rekao Marej.

 

Mute i publika su ga malo izveli iz komfor zone pa je dokazao da nije toliki robot, ali sunce i prazan stadion mu ocigledno jako odgovaraju.

 

Ipak treba reci da danas Dimitrov igra kao Dimitrov, a ne kao njegov psihicki stabilan blizanac u prethodnom delu turnira.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Simona.

51 minutes ago, Elias said:

Meni je ovaj Siner roboticnija možda nešto slabija verzija onog ranog pre Bekera 2011-2014 Djokovica, koji sve radi odlično, koji čak i kad ne igra dobro teško je ga dobiti zbog tog nekog visokog floor-a u igri

Meni u tom smislu liči i na Ðokovića pre 2011, minus servis naravno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Evo povukao se Novak, ne mogu reći da sam iznenađena. Pametno u svakom slučaju, nadam se da će se brzo oporaviti.

Po meni nije ni morao da se cima protiv Argentinca. Sta on ima kome da dokazuje sad?Samo je mogao da pogorsa stanje.

Nek se oporavi.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, Don Dusko said:

Po meni nije ni morao da se cima protiv Argentinca. Sta on ima kome da dokazuje sad?Samo je mogao da pogorsa stanje.

Nek se oporavi.

Da, baš mi je palo na pamet da neće valjati ako se pokaže da je trebalo da preda još tamo negde krajem drugog seta. Ali nadajmo se najboljem...

 

Quote

Posle pregleda magnetnom rezonancom u utorak popodne, utvrđeno je oštećenje meniskusa desnog kolena, zbog koje najbolji teniser sveta neće izaći na megdan Kasperu Rudu u sredu.

Više o težini povrede saznaćemo uskoro, Đoković je na Rolan Garosu i postoji mogućnost da će održati konferenciju za medije.

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Potpuna razumna odluka.

Sa kolenom se ne treba nimalo zezati,srećom nije pokidao meniskus.

 

Čovek od 37.godina na jednoj nozi preokrene protiv mladića u naponu snage.

Ta pobeda će mu svakako značiti na psihološkom planu,da i dalje može da se nadmeće.

 

Siguran sam da će sanirati povredu i doći spreman i gladan na Wimbledon i OI.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Obzirom da nikad nespremniji došao na RG + nikad gori početak godine, može slobodno da bude presrećan turnirom. Ubrzao je proces povratka onog svog šampionskog Mojo-a, vezao dva mala klasika u Bo5, poslao poruku da ipak još nije vreme da se briše patos sa njim. 

 

Čim ga tata Grič uzme pod svoje i ojača noge i pluća, biće kako Bog zapoveda. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako ne može da igra na Vimbldonu i OI onda će otkazati sezonu. Ne verujem da će odmah hteti na američkim betonu sa sveže operisanim kolenom, niti igrati manje turnire na kraju sezone u dvoranu. Biće sigurno veća stanka tamo do sledece Australije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auuuu, nisam mislila da je toliko ozbiljno :classic_sad: najviše mi je krivo zbog OI, ne zbog nekih mojih očekivanja nego što znam koliko mu to znači :classic_sad:

Da nije ova poslednja dva meča rekla bih da je to signal da je vreme za penziju, a stvarno bih radije da se povuče zato što se smorio od tenisa i treniranja nego zato što se ozbiljno povredio. Treba živeti normalno i posle sporta, pitanje je koliko vredi rizikovati, ionako nema šta nije osvojio osim tog olimpijskog zlata.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Gledajmo to kao neminovnost da Novak nastavi karijeru jos 4 godine tj do sledece OI za slucaj da sada ne osvoji

Da te nema trebalo bi te izmisliti, uvek mi popraviš raspoloženje :heart:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...