Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

Dodao danas ovaj novi sportski paket na MAX platformi, to je ustvari stari Eurosport player koliko vidim. Znači što se RG-a tiče, biće pokrivenost svih terena, bez komentatora najverojatnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
19 hours ago, delgado said:

Medjedovic protiv Krajinovica u 2R kvalifikacija, srpski derbi na RG ;D 

Prošao Međedović. Zapravo nisam ni mislila da će biti tako tesno na kraju, 75 76.

 

Olga prošla dalje.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

On i Tim će igrati do kraja sezone, nije im ovo poslednji turnir čini mi se?

Mogli su stvarno bar Timu dati WC za taj poslednji RG, ali važnije je da ga dobije neki francuski anonimus koji će ionako isto ispasti odmah :classic_rolleyes:

 

Međed u glavnom žrebu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Biće Tim odlična dopuna kod Matsa i Barbare sledece godine 😀 već se oprobao one godine kad je bio povredjen. Inače već je počeo zreb, ne bi me iznenadio neki rani meč Djokovic-Nadal, obično je tako to bivalo ranije sa ovim RG zrebovima.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Boxy said:

Marej-Vavrinka 1.kolo

Ludo skroz, trostruki GS šampioni jedan na drugog, prvo kolo :classic_blink:

Biram Vavca, navijam za Marija.

13 minutes ago, McLeod said:

I posle ce neko da kaze da namestaju zrebove za Nadala, a ne za Djokovica :classic_happy:

Ko to kaže, treba mu uzeti pravo glasa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/21/2024 at 7:50 PM, Elias said:

Dodao danas ovaj novi sportski paket na MAX platformi, to je ustvari stari Eurosport player koliko vidim. Znači što se RG-a tiče, biće pokrivenost svih terena, bez komentatora najverojatnije.

I ja gledam ovde, s tim sto ono sto ide na ES1 ili 2 ide sa komentarom ((evo sad Alkaraz na primer, ali mi nesto nisu poznati glasovi komentatora)

A ovi HBO su pricali da ce sportski dodatak ici besplatno za one koji si na Hbo max, kad ono, mora extra pretplata od 3 eur za sport.

Valjda ce samo OI ici besplatno za sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...