Jump to content

Masters turniri 2024 AD


alcesta

Recommended Posts

Posted (edited)

Uključujem se u meč, Novak dobio prvi set i servis Mutea na đusu, zvoni telefon odnekud. Novak pizdi ne veruje da to i dalje traje i traje. Kad ono Mute u trenutku shvata da nije isključio alarm 😂 Jebeni genije. 

Edited by Molina23
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, alcesta said:

Ne mogu da verujem da je Kecmanović izbacio Ruda i to posle krompira u prvom setu :Hail:

 

Eto šta se dešava dok ja pratim Novaka...

 

Svaka čast za Mišu.:s_w:

Link to comment
Share on other sites

Šta se dešava s ljudima, ako je neko korektan na terenu i van, onda je to Korda.

Novak je u pravu kad urla na ovakve, a sreća je da ga to uglavnom ne izbaci iz fokusa.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Fricko rutinski dobio Fonjinija 6-3 6-4(a cvikao sam malo od tog meca, Fabio u Rimu na sljaci, ko zna, izgubio je i od Simona u Parizu pred penziju ;D) -> i ide upravo na Kordu. 

Sutra gomila zanimljivih meceva. Svidja mi se ovo prosirenje Madrida/Rima. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Ti si jedan od retkih kojima se sviđa.

Inače, otkud Bernardes sudi, zar se nije penzionisao?

 

Ne znam ali mi je omiljeni sudija - uvek korektan i duhovit ali pristojan....

Imao je i svoje legendarne provale npr :

 

84f50c63546b604bf421188d05681d83.gif

 

Svako se seća ovog. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Besni lala said:

 

Ne znam ali mi je omiljeni sudija - uvek korektan i duhovit ali pristojan....

Imao je i svoje legendarne provale npr :

 

84f50c63546b604bf421188d05681d83.gif

 

Svako se seća ovog. :classic_biggrin:

Ja pak ne.

Sad sam čitala, završetak 24. je valjda zvanično penzija, ali ostaje na nekim next gen ili tako nekim turnirima.

Gledala sam i ceremoniju opraštanja, zato sam mislila da je završio.

A ja se sećam da je dinastija Nadal uspela da on ne sudi Rafi par godina.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Odlično se sećam toga :classic_laugh:

3 hours ago, Helena said:

Gledala sam i ceremoniju opraštanja, zato sam mislila da je završio.

To je prvo i mene zbunilo, ali ovo je verovatno oproštajna sezona pa će na svakom turniru da mu prirede nešto slično, ili barem na onim većim.

 

Bravo za Međedovića :bravo:

 

Ode Rafa...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Kecmanović izgubio od Monteira u TB 3. seta :classic_sad:

 

Novak izašao uspavano, a Tabilo puca iz svih oružja i ne promašuje. Moraće da ubaci u veću brzinu u nastavku meča, prvi set je već otišao.

Link to comment
Share on other sites

Teško će se ovo sad okrenuti, potpuno je jasno ko je bolji igrač na terenu.

Novak nije ni primirisao brejk lopti, a dao je 6 dosad. Servis katastrofa. Da Tabilo lošije servira pa i da se ponadamo nečemu...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ovde je u suštini servis najviše zakazao, uobičajeno je da se muči na riternu protiv igrača s kojima nije ranije igrao. Pomoglo bi doduše i da Tabilo lošije servira danas :classic_biggrin:

U ostatku igre nije ni dobio mnogo prilike da nešto uradi, poeni su prekratki a ne može da napadne posle onakvih servisa. Plus je Tabilov forhend odličan.

 

Edit: a mogao ga je makar naterati da odservira, mislim da je poklonio bar dva gema duplim greškama na brejk lopte, ako ne i tri :classic_rolleyes:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa njegova uobičajena verzija za prva kola više ne prolazi, okrnjila mu se aura ove godine prilično i nema više predaja u svlačionici i provlačenja na autopilotu, plus naleteo na protivnika u formi i eto. Da je servis bio bolji možda bi izvukao treći set na mišiće, ovako ni opepeliti brejku, čak mislim da nije nijednom došao ni do izjednačenja u Tabilovom gemu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tragično izdanje. Bez ikakvog žara i volje za igranje meča. Vidim tviter Nolefam došao sa sve strana Evrope u Rim, kakav hladan tuš za te ljude jbg. Zajedno sa Nadalom u penziju na kraju godine, nema druge. Ustvari kako Nole deluje trenutno on će i ranije nego Nadal u tu penziju. :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...