Jump to content

Masters turniri 2024 AD


alcesta

Recommended Posts

34 minutes ago, alcesta said:

S ovakvim servisom i nije moglo više, ali što se tiče ostalog jako lepo ovo izgleda za prvi turnir na šljaci, sad da se radi na kondiciji i servisu pre svega.

Rud nikad nije imao bolju priliku da uze masters, ako sutra ne pobedi ne znam kada će.

Čovek zvani dvestapededetica-pa i ja navijam za njega, što znači da neće dobro proći :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Nije kao da bi imao sutra neku šansu protiv Cicipasa, ali mi je žao 250 poena koji bi pomogli u održavanju prvog mesta.

 

Novak kada dovede kondiciju na nivo biće opet jedan od favorita na RG. Mislim da ga niko osim Alkarasa ne može pobediti.

Pobogu, čoveče :classic_biggrin:

Prvo kažeš ne bi sutra imao šanse protiv Cicipasa, a onda samo će ga Alkaraz pobediti na RG :classic_biggrin: valjda bi neke šanse i sutra imao, uostalom imao je i danas ovakav kakav je, a Rud ima par finala RG više od Cipija :classic_tongue: samo se nadam da će se pojaviti sutra.

Link to comment
Share on other sites

Kao da su hteli na ovom turniru da što jasnije pokažu zašto uvode HE od iduće godine. A baš na šljaci ima toliko nepravilnih odskoka koji mogu da zbune kompjuter, ali eto videli smo ovde da su ljudi ipak gore rešenje čak i na šljaci :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislila samo na to, nego i na tu opomenu koju je dobio, jbt publika urla i pokazuje srednji prst igraču, on kad reaguje dobije opomenu.

Odvratan mi je taj Dumosua uvek bio, sad posebno.

S druge strane, Medvedev urla na Karlosa i vređa ga i ništa, pre toga psuje Lajanija...ma more toga.

Link to comment
Share on other sites

Većinu tog meča nisam videla ali sam pročitala da je publika bila užasna. Bojim se da je i u Rimu gotovo s podrškom Novaku, osim ako Siner kojim čudom ne ispadne rano :classic_biggrin: bar će finale sutra moći da se igra na miru.

Inače nikad nisam imala neko mišljenje o suđenju Oreli Turt, ali Bernardes i Lajani bi morali da imaju više autoriteta, koliko god da i oni brljaju u zadnje vreme. I Mekinro je svojevremeno radio svašta ali on je po tome štrčao, a ovoj mlađoj generaciji je izgleda normalno da se tako ponaša i nikom ništa. Eno Rubljova prvo diskvalifikovali a posle samo što mu se nisu izvinili, a on uopšte nije ni shvatio u čemu je bio problem :ajme: dosta je tu do ATP-a koji nema jasne smernice pa onda ni igračima nije jasno.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, alcesta said:

Pobogu, čoveče :classic_biggrin:

Prvo kažeš ne bi sutra imao šanse protiv Cicipasa, a onda samo će ga Alkaraz pobediti na RG :classic_biggrin:

To kažem, jer će Novak da bude za par nivoa više na RG, nego u MC. 

 

Ovaj Monte Karlo mu dođe egzibicija, prvo mesto mu nije važno i uz to je rekao da planira da bude na najboljem nivou od RG, pa do poslednjeg meča USO ove godine. Došao je da proveri na kom je nivou i za sada je na višem, nego što je to recimo bilo prošle godine kada je izgubio od Musetija u MC, pa zatim od Lajovića u Bosni.

Link to comment
Share on other sites

Cici Pas dobro pliva u ovom bazenu to je poznato. Rud je stvarno mukica ali ocekivano. Za RG ovo ne menja previse, to je svakako Alkarazovo da izgubi a Djokovicevo da osvoji.

Link to comment
Share on other sites

Rud mi je kao neki lik koga su probudili, i shvatio je da ima amneziju, i svi mu objasnjavaju da je odlican teniser, i da od toga zivi, igrajuci po turnirima sa najboljima, i ona tako prihvatio je to, trenira, ide sa turnira na turnir, zabelezi neku pobedu, dodje do finala, izgubi, njemu svejedno, smeska se, lepo mu je, nema preteranih ambicija, voleo bi on da osvoji neki turnir ali eto tako sve mu je fino i ovako i onako... 

Link to comment
Share on other sites

Covek je postigao dobre rezultate s obzirom na to da je prilicno limitiran igrac.

 

Jeste steta sto nije osvojio nista iznad 250, al je bio jedan gem od toga da postane prvi igrac na svetu, sto je bas neverovatno za igraca njegovog kalibra.

 

Bice izuzetno zanimljiva sezona sljake definitivno, s obzirom da su i Alkaraz i Novak u blagim problemima trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Prvo kolo Madrida Nadal igra sa 1028. teniserom koji ima 16 godina. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

Darvin Blanš, da, zaboravila sam, mislila sam da je trolovanje :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Helena said:

Ma Djokovic da ga čeka, ovi je sprdnja, on nije nosilac i dobije najniže rangiranog maloletnika :classic_laugh:

Ma pametan je Noliša, baš dobro što je odustao.😚

Pa veca je verovatnoca da se padnes kod nekog ko nije nosilac nego kod nekog ko jeste.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mene ne prestaje da iznenađuje kako je JJ kompletno nestala sa scene, ona mi je baš delovala kao tip koji bi danas visio po društvenim mrežama i kačio selfije u raznim pozama :classic_smile: prilično me je prijatno iznenadila tu, moram reći.

 

Malopre pogledah, Sara Erani ima 36 godina, mislila sam da ima više. Očigledno nije još za penziju...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Olga je promašila sport. Devojka ima sve osim glave, što je u ženskom tenisu jedino važno.Očigledan suprotan primer sa druge strane... ne znam kojim bi drugim sportom ova njena protivnica mogla da se bavi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...