Jump to content

Paris Masters 2023


Keira

Recommended Posts

1 hour ago, alcesta said:

Bila sam napolju večeras pa sam samo videla da je izgleda definitivno izbacio crvenu kombinaciju i prešao na plavu, approved :classic_cool:

Možda mu je rečeno da se zezaju na smn sa njegovim outfitom ,mada očigledno mišljenja su podeljena. Nekima se baš dopada

 

Kako bi mu u ovakvom fizičkom stanju dobro došla jedna rutinska pobeda u dva seta .

 

Sigurno je gledao Grigora koji briljira na ovom turnru i da ga neče podceniti ,pitanje je može li samo na adrenalinu Novak izgurati pa neka se leči i odmara celu sledeču nedelju

Grigor koristi specifikacije terena koje odgovaraju njegovom stilu, slice BH, izvanredno servira , i igra FH a i top spin BH , njegova glavna boljka radi više nego dobro.Kao i uvek kreće se veoma dobro-

 

Kada Novaku ne bi trebo set , set i pol da počne da normalno da servira. Eh...

 

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

Nimalo mi neće biti žao ako Grigor dobije sutra, simpatičan mi je a ovde je jedino šteta za 400 poena, za 40. masters ima dovoljno vremena. Kako bude, svakako se nadam da će u Torinu biti zdrav i oporavljen. Dobro je što je izbacio Rubljova i Runea da ne dobiju tamo neke ideje :classic_smile:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Koja li je tajna ljubicasto-crvene Megan Markl ne znam, ali znam da mu ova plava savrseno stoji.

A znam da se i na ovom Whiskey festu gde sam, zabavljam jos bolje od kad sam video rezultat na livescoru.

Na zdravje 🥃🥃

Edited by Barker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

Kreće meč, šanse Bugarina su mizerne, dobio ga je samo u onom čuvenom madridskom meču.

Ne bih se bas slozio da su mizerne. Igrace Dimitrov kao da mu je ovo mec zivota, verovatno i poslednja prilika da se bori za veliku titulu. Ipak, sve je u Novakovim rukama kao i uvek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš kako sam i poželela. Easy & smooth!

 

Nije baš bilo lepo na oko, ali i ovo je trebalo odigrati. Paris Masters postaje Djokovićev najuspešniji Masters ,7 titula.

 

Sada ima 29 Mastersa na hardu :classic_love:

 

 

Aaa Grigor ima suze u očima...

Edited by Keira
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Keira said:

Baš kako sam i poželela. Easy & smooth!

 

Nije baš bilo lepo na oko, ali i ovo je trebalo odigrati. Paris Masters postaje Djokovićev najuspešniji Masters ,7 titula.

 

Sada ima 29 Mastersa na hardu :classic_love:

 

 

A Grigor ima suze u očima...

Da da, ipak ima vise mastersa na betonu nego sveukupno Federer

Edited by drungarija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je lepo odgledati za promenu jedno finale bez stresa i nervoze, opuštencija nevezano za rezultat, a ni rezultat ništa ne smeta :classic_cool:

Winning ugly, danas nije bilo potrebno ništa spektakularno, ali trebalo je stići do ovog finala. 

Kako se Griša rasplakao mukica :heart:

Link to comment
Share on other sites

Zato je sada malo frkica da mozda ATP ne ukine ovaj turnir - ovo sto saudijci treba da dobiju masters - nije za sada jasno da li ce da taj masters (ako se to desi uopste) da bude dodatni ili ce da zameni jedan od postojecih, ovo sa Sinerom  je organizatore dodatno malo poslalo u bedak.

3 hours ago, Helena said:

Turnir je gotov, ali želim da ponovim-Francuzi su teško oštetili Sinera.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa navodno Saudijci ulaze u Australijsku sezonu, umesto Junajted kupa. Taj Masters bi trebalo da bude generalna proba za AO. Videcemo sta ce biti od svega toga, ali ovo ostalo oko kalendara bi trebalo da ostane valjda isto. Inace ne verujem da ce Pariz ostati bez Mastersa, najvise se zamera to sto Bersi je vec prevazidjen za dogadjaje ovakvog tipa, trazi se veci prostor, u igri je ta Defens arena koja je jedna od najvecih u Evropi, tako da ako ne uspe da prosire ceo taj Bersi kompleks ici ce na drugu lokaciju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema logike da ukinu indoors Masters jedini na turu a još  pred završni turnir sezone koji se igra u istim uslovima a da ostave manje turnire Basel i Beč.

Možda da organizator pomeri mečeve prva 3 kola na 9h/10h ujutro  ili samo da najuži top 8 igra na glavnom terenu . zbog publike (prodaja ulaznica). Onda bi se žalili igrači za diskriminaciju

 

Vremenski uslovi na otvorenom, a u Rimu još poslebno što je velika pauza izmedju SF.nekada se igraju i dva meča u jednom danu a u Parizu nedostatak drugog večeg terena je ove godine došao do izražaja

U Madridu prošle godine Zverevu se zalomilo da je igrao nekoliko mečeva kasno u noč a polufinale završio kao i Sinner ovde meč drugog kola (a došao iz Beča ne baš svež i još izgubio prvi set ) . U finalu tog Madrida Zverev nije mogao da potrči normalno ,Alcaraz ga počistio. Zverev opet bio na drugoj strani problema sa rasporedom igranja  2017 u Rimu , Novak igrao QF dva dana + u istom danu SF i sutradan F ..U Rimu gotovo svake godine problemi

 

Inače sem tog QF Rublev Sinner koje se nije odigralo po očekivanjima turnir je bio dobar , bolji od dugo očekivanog Shanghai-a

Edited by Keira
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, Keira me preteče, baš sam htela da napišem da se to svake godine događa i u Madridu u Rimu i da je drugi finalista obavezno oštećen, pa nikom ništa, pojeo vuk magarca. Rekao bi čovek da će posle ovog produžavanja stvari bolje stajati, a ono opet isto. Kad bi više igrača reagovalo kao Siner sada možda bi se malo zamislili, ali to nije realno očekivati :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...