Jump to content

Recommended Posts

7 hours ago, robespierre said:

 

Je l bi pristao na trejd gde se uz nesrecnog DLoa trejduje Reaves da bi se dobilo nesto solidno. Npr Brogdon i Sharpe? Ili Bojan i Monte Morris?

Sad vidim ovo. Reaves je nedodirljiv.

On i AD su untradeable

3 hours ago, delgado said:

Naz Reid urnise Lejkerse, ovog puta jos jace.

Ham bi mogao da proba da koristi Kristijana u ovom mecu, ali ga je standardno DNP-ovao. Mala uloga za Ruija opet

Vanda ove godine deluje kao shell of himself. Ham i njegove rotacije ...

Mogao bi i Rui malo da se iscima. On ako ne sutira dobro, apsolutno nema nikakvu svrhu na terenu.

Ne skace, ne asistira, odbrana ove sezone mu je bas problematicna.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispade, da su presudili kao da je trojka prvobitno, ostala bi trojka, jer nema dovoljno dokaza. Popizdeo sam sinoc, Lebrona u jednoj kontri Antman udara po glavi i ovaj promasuje zakucavanje, Tony Brothers picketina isto nista ne svira. Gotivio sam ovog sudiju, ali od juce na gledam istim ocima.

 

Dobri znaci su da se Davisu vraca samopouzdanje i da je poceo da sutira i pogadja one njegove poludistance, a pogodio je 2 trojke, sto se dugo nije desilo, jednu dalekometnu nakon ninja assista Jamesa. Da bi Lakersi otisli na visi nivo, potrebno je da Dejvis vrati svoj sut za 3 jer je jako bitan zbog spejsinga i izvlacenja centara, kao i poludistance. Moze on da utrpa sve iz reketa sa visokim FG i da se naskace, potrebno je da pogadja da otvori prostor Lebronu i ostalima za prodore i cutove. Treba ga hraniti sto vise i naterati da bolje i razmislja kad je udvojen, juce je imao 8 asista a kazu da je poslednji TD ubo 2018te godine... 

 

@Miki28 Teoljub  AD - 40% za 3, 12/30 total - dobar trik u statistici al nije neki uzorak ;D

 

zipa Kralja - 25.1ppg 7.5 rpg 7.4 apg 1.5spg, 41%(40.9)-- 67/164 za 3 i 53.6% za 2. 

 

 Realno, obojica su zdravi i na nivou koji zelimo. Problem je u ostalim igracima, treneru, i zdravlju, pa sad bice kako bude, ja mislim da nam je 7. mesto maksimum i zato moramo Pelikane dobiti vcrs kako znamo i umemo, LBJ nikad nije izgubio mec od Ziona. Da se pobedom zavrsi godina i lepo krene u narednu, igrali smo ove godine taj WCF i uzeli IST i malko se podigli, ali stanje na zapadu stvarno daje red alert - Finix kompletan i zdrav konacno, Warriorsi vrebaju, Memfis sa Morantom druga ekipa, u plejofu je sve moguce ali treba do istog nekako doci. Mislim da je borba za plejin mesta zvanicno krenula jos jace... 

Link to comment
Share on other sites

@delgado bila je 2, nema sta da se kuka. 

 

Ovo je ekipa krojena za plejof, jednostavno motivacija je problem. Do tada moraju nekako obezbijedit sto bolju poziciju.

Samo da su ova 2 zdravi i bice to sve ok.

 

Sto se AD tice, on je oduvijek bio odlican na udvajanjima i nesto sto Vogel nije znao da iskoristi na pravi nacin. 

Problem sa Hamom su rotacije igraca, uloge i defanzivne rotacije. On mora biti smijenjen

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je malo smesno da se ovom LALu (sa zdravim LBJ i AD) predvidja broba za plej-in. 

 

Oni su objektivno top 4 ekipa zapada. E sad, sto Dlo ima vecu ulogu nego sto treba, sto je Hacimura (4. igrac plejofa za lejkerse) stavljen u zapecak i sto Sunkamen ne zna da rotira, to je druga stvar. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dracarys said:

Detroit je najgluplja franšiza u univerzumu i drago mi je što će biti zapamćeno tako.

 

Da, ako istorija NBA pocinje i zavrsava  u poslednjih 6-7 godina.

 

Dobar šlagvort, koja ja za vas "najbezveznija" franšiza :classic_biggrin: :

1. Hornets-i

2.Orlando ( ako izuzmemo Sakil&Penny ), posebno počevši od Howard "ere" do danas

Link to comment
Share on other sites

To give an idea of his range, here are the players that Anunoby has defended most often on a per-game basis this season, according to NBA Advanced Stats:

 

Tyrese Haliburton

Victor Wembanyama

Donovan Mitchell

Luka Doncic

Dejounte Murray

Jayson Tatum

Jimmy Butler

Anthony Edwards

Franz Wagner

DeMar DeRozan

Cade Cunningham

Kevin Durant

Mikal Bridges

Giannis Antetokounmpo

Jaylen Brown

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Fat Zadd said:

 

Da, ako istorija NBA pocinje i zavrsava  u poslednjih 6-7 godina.

 

Dobar šlagvort, koja ja za vas "najbezveznija" franšiza :classic_biggrin: :

1. Hornets-i

2.Orlando ( ako izuzmemo Sakil&Penny ), posebno počevši od Howard "ere" do danas

 

Hornetse i ne računam u NBA tim, Vašington i Nju Orleans 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...